zimna krew

w zimnej tylko

zanurzam stopę

 

z zimną krwią

mam dobre krążenie

 

a może po prostu się nie boję

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • Canulas 04.04.2018

    Hmmm, pierwszy wers jest dla mnie niezrozumiały. Może to ja, może to nie ja.
    Bez oceny.

  • betti 04.04.2018

    Can jak możesz nie rozumieć? Nie rozumiem tego...

  • Canulas 04.04.2018

    Rozumiesz czemu ja nie rozumiem, ale podwalimy teraz pod dyskusję nie będzie, bo zajmuję się czymś ;)

  • betti 04.04.2018

    Szkoda... to mogłaby być ciekawa dyskusja.

  • Canulas 04.04.2018

    nie odczuwam pędu do pastwienia się. Sorry.

  • betti 04.04.2018

    Can, akurat pastwienia nie miałam na myśli.

  • Canulas 04.04.2018

    betti , no ok. Możliwe, ale ja o tym utworze nie mam nic do powiedzenia. Wyraziłem się w pierwszym komencie. Reszta to tylko podśmiechujki by były. Po co?

  • betti 04.04.2018

    Can dla mnie ten jest lepszy od ''niewinnej krwi'', wystarczy tylko zabrać kilka wyrazów. Wtedy widzę prawdziwego morsa. Ja np. boję się zimnej, lodowatej wody...

  • Canulas 04.04.2018

    betti , byłem w zimnej, lodowatej wodzi kilka razy. Jest to bardzo złe uczucie. No, ale skoro się boisz, to też io tym wiesz.

  • betti 04.04.2018

    Can ja nigdy nie byłam. Podziwiam ludzi, którzy mają odwagę wejść, Ja na samą myśl mam gęsią skórkę,

  • betti 04.04.2018

    Naprawdę ten tekst nie kojarzy Ci się z morsami właśnie?

  • Canulas 04.04.2018

    Nie. Nie kojarzy mi się z morsem.

  • 540 04.04.2018

    Canulas a szkoda...

  • 540 04.04.2018

    Bo tekst jest m.in. o zmierzeniu się z lodowatą wodą, o odwadze...

  • betti 04.04.2018

    Czyli miałam dobre skojarzenia, prawda?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania