zimno zimno zimniej
zamarzł cały świat i
mały palec, wszystkie wróżki, gdzieś pies. szkiełkiem w oko,
w serce i my cali szkliści. brakuje mi liści
na drzewach i ciebie. dzisiaj
tak ładnie, tak ładnie... niebo upstrzone odchodzenia mi.
motyli.
zamarzł cały świat i
mały palec, wszystkie wróżki, gdzieś pies. szkiełkiem w oko,
w serce i my cali szkliści. brakuje mi liści
na drzewach i ciebie. dzisiaj
tak ładnie, tak ładnie... niebo upstrzone odchodzenia mi.
motyli.
Komentarze (14)
Ponakladalas tu warstw. Lubię to.
Coś tu się udało. Cieszę się, że się podoba.
A gdyby tak zamarzł zamiast zamarznął?
A rzeczywiście, zmienię. Dzięki.
Czy to źle, że myślimy, może za dużo, przez to odczuwamy mniej?
Coś w tym jest. Dla mnie czucie jest najważniejsze, a czasami przez zbyt duży natłok myśli można je lub w nim się pogubić.
Pogubić i stracić, czyli wpaść w zimno... tak sobie czytałam, ale nie byłam pewna.
Grafomanka można czytać dosłowniej, albo tak jak Ty szukać czegoś więcej. Dzięki, że zajrzalaś i to "więcej" znalazłaś.
Roma, ja też się cieszę, że jeszcze potrafię odczuwać...
Pozdrawiam
Faktycznie białe gówno z nieba padać zaczęło
niech pada, ale albo na całego albo wcale
pada tak żeby idealnie wkurwiać
:)
Uśmiech biorę za znak, że się podobało :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania