zimno zimno zimniej

zamarzł cały świat i

mały palec, wszystkie wróżki, gdzieś pies. szkiełkiem w oko,

w serce i my cali szkliści. brakuje mi liści

 

na drzewach i ciebie. dzisiaj

tak ładnie, tak ładnie... niebo upstrzone odchodzenia mi.

motyli.

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    Ponakladalas tu warstw. Lubię to.

  • Roma 7 miesięcy temu

    Coś tu się udało. Cieszę się, że się podoba.

  • Aisak 7 miesięcy temu

    A gdyby tak zamarzł zamiast zamarznął?

  • Roma 7 miesięcy temu

    A rzeczywiście, zmienię. Dzięki.

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Czy to źle, że myślimy, może za dużo, przez to odczuwamy mniej?

  • Roma 7 miesięcy temu

    Coś w tym jest. Dla mnie czucie jest najważniejsze, a czasami przez zbyt duży natłok myśli można je lub w nim się pogubić.

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Pogubić i stracić, czyli wpaść w zimno... tak sobie czytałam, ale nie byłam pewna.

  • Roma 7 miesięcy temu

    Grafomanka można czytać dosłowniej, albo tak jak Ty szukać czegoś więcej. Dzięki, że zajrzalaś i to "więcej" znalazłaś.

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Roma, ja też się cieszę, że jeszcze potrafię odczuwać...

    Pozdrawiam

  • Smerfowa Stonoga 7 miesięcy temu

    Faktycznie białe gówno z nieba padać zaczęło

  • Roma 7 miesięcy temu

    niech pada, ale albo na całego albo wcale

  • Smerfowa Stonoga 7 miesięcy temu

    pada tak żeby idealnie wkurwiać

  • Hanna 7 miesięcy temu

    :)

  • Roma 7 miesięcy temu

    Uśmiech biorę za znak, że się podobało :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania