Zimny maj
Słońce i wiatr a także chłodne ranki, pogoda piękna na kwiecień nie na maj, można marzyć a nie uwijać wianki, bo w maju wszystko powinno być naj naj.
Zbliżają się działkowi ogrodnicy i zimna Zośka co bardzo wredna jest, nie lubię Zośki tej zimnej obłudnicy, bo mrozi wzrokiem no i to nie jest fest.
Przyroda czeka by móc rozwinąć skrzydła i aura wcale przyjazna nie jest jej, czasu się nie da oszukać tak bez mydła, przyspieszyć lato, odejść od wiosny złej.
7.05.2025 r.
Komentarze (1)
To raczej nie jest wiersz, a prognoza pogody... Nie oceniam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania