Zjawa cześć 1/3
Witajcie ! Opowiem wam krótką historie.
Dawno dawno temu w poznaniu mieszkała przepiekna Mary.
Mary miała 8 córek:
Klara,melania,prokseda,kaja,Samanta,Lucy,catty,dzulia
Podobno pewnej nocy zjawa przyszła do ich domu i zabiła wszystkie córki.
W późniejszych latach udowodniono że tą zjawą była ich mama Mary...
Skąd to wiem?
Nie jestem duchem jej córek,...
Nie jestem policjantem...
Jestem Mary....
Następne części: Zjawa cześć 2/3 Zjawa 3/3
Komentarze (2)
Taka mała podpowiedź z mojej strony: po przecinka dajemy spację; ) nie wiem jak ocenić bo to dopiero wprowadzenie. Zapowiada się całkiem ciekawie. Wpadnę jak dodasz kolejną część i wtedy zostawię ocenę: )
Spać mi się chce... 1
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania