Zło
Zło - jest od Ciebie na krok.
Zło - spotyka i lecisz na dno.
Zło - siedzi w każdym z nas.
Zło - na każdego przyjdzie czas.
Zło - zapanuje czasem nad nami.
Zło - jest nieokiełznane, kieruje myślami.
Zło - jest zniecierpliwione.
Zło - jest dla nas zabronione.
Zło - kontrastuje z dobrem.
Zło - nie bywa dla nas szczodre.
Zło - jest najgorszą cechą.
Zło - nikt nie jest tylko z niego.
Zło - trzeba o siebie zawalczyć,
Dużo dobra do serca dostarczyć.
Złych ludzi się unika,
Traktujesz jako gówno, które w kiblu znika.
Komentarze (4)
Kurde stworzyłaś ciekawy styl pisania :) Tylko jedna sprawa wierszyk świetny ale nie opisuje dokładnie kwintesencji zła ): Według mnie zło jest potrzebne by dobrzy ludzie istnieli, wtedy ciut do roboty bedą mieli :) Zresztą co ja bede ci tu filozofować, lepiej dla mnie piątke pod tym komentarzem schować :)
Takie krótkie podsumowanie jest to w sumie. Bym się musiała dobrze zamyślić (czego nie mogę zrobić, bo mam jeszcze dużo spraw na głowie)... Ale cóż się nie robi. Masz rację z tym komentarzem. Nie zasługuję na 5, ale dziękuję :)
Dobry wiersz choć ostatni wers mi tu nie pasuje. 5 P.S. Po raz setny zapraszam do mnie.
Fajny jest Twój styl. Już drugi wiersz, który mnie zainteresował. 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania