...
...Autor: elenawestCzytano 521 razyData dodania: 08.08.2014
Średnia ocena: 0.0 Głosów: 0
Zaloguj się, aby ocenić0
Czekam na dalszy ciąg. Mam nadzieję, że niedługo :-)
Za to, że tamto było krótkie, tutaj wrzuciłaś o wiele dłuższe, jest niezła lekturka ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Czekam na dalszy ciąg. Mam nadzieję, że niedługo :-)
Za to, że tamto było krótkie, tutaj wrzuciłaś o wiele dłuższe, jest niezła lekturka ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania