Zły sen.
Kochany powiedz mi, co ci się w nocy śni.
Że z krzykiem budzisz się, krzyczą nie.
Powiedz, bo ciekawość zżera, od środka mnie.
Powiedz czy ja też tam, jestem i czy to mnie tak boisz się.
A może mamusia przyszła w nocy obudzić cię.
I się przestraszyłeś, że twa królowa co obok śpi.
Gdy będzie w wieku swej mamy, będzie piękna ja ropucha.
Szepcząca ci do ucha.
Lecz to szepczę ja, nie ta, co ci się śni.
Kochany czy jeszcze kochasz mnie?
A ty rozespany, nie zaprzeczysz mi.
Bo boisz się mamusi, pomimo iż ona się tylko ci śni.
Komentarze (6)
Piękne.
Dzięki
Muszę przyznać, że bardzo mi się spodobało :)
Dzięki
"Że z krzykiem budzisz się, krzyczą nie" zgaduję, że powinno być "krzycząC" jak dla mnie to zdanie pozbawione jest sensu. Dwa razy czasownik "krzyczeć" ...
Nie mam siły wypisywać więcej błędów, które są. Daję cztery. I proszę, nie wstawiaj przecinków tam, gdzie nie są one potrzebne, bo nie wiem jak innych, ale mnie rażą w oczy :) Pozdrawiam ^^
Oki. Postaram się.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania