...

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Dekaos Dondi 03.05.2019

    Bardzo mnie się podobało.
    Ciekawy tekst, dobrze napisany, gładko się czyta i z odpowiednim przesłaniem. Pozdrawiam * * * * *

  • ania_marzycielka 03.05.2019

    Dziękuję :) Również pozdrawiam :)

  • Anonim 03.05.2019

    Mnie też się bardzo podobało. I jak na tak młodą osobę, to jestem pod wrażeniem.
    Nie mówię, że tekst jest idealny, spory pracy przed Tobą, choćby z interpunkcją, ale powoli rób swoje, a wszystkiego się nauczysz.

    Pozdrawiam.

  • ania_marzycielka 03.05.2019

    Dziękuję. Bardzo mi miło :) Jestem świadoma, że jeszcze dużo pracy przede mną, ale może z czasem się poduczę. Również pozdrawiam :)

  • Sisi26 05.05.2019

    Bardzo ładnie, ciekawy klimat, samo życie, dużo przeciwności losu i ciekawy finał.

  • ania_marzycielka 05.05.2019

    Dziękuję :) Fajnie, że się podobało :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania