Znak 20h

Mucha ten bzyk zderzenia

pędem bez kasku

tak mi oko podbiła

 

Mu cha ty gruba armato

pocisk trzydzieści na godzinę

poleciałaś odbita

gdzieś rikoszetem

 

ten siniak plujko

mnie ominie

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • NinjaC 2 miesiące temu

    Konkretne i zabawne. Super!

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Ninja Cholerna mucha, ja jeżdżę szybko, ale żeby mucha tak latała jak rajdowiec przestworzy. 😂 Bolało to zderzenie, nie wiem czy przeżyła.
    Dzięki :)

  • NinjaC 2 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ widać, że z życia. Takie są najlepsze.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    NinjaC Polecają takie pisać. 😊

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Hahahahaha, ale mnie rozbawiło to zderzenie z muchą, fajoskie ¬‿¬

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Szpilka, te sekundy przed kraksą jeszcze widziałam jak nadlatuje i ten dzwięk bzzzz! 🤣
    Boże, tego nie zapomnę.
    Coś po niej zostanie.
    Cieszę się, że rozbawiło. :)

  • Szpilka 2 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁

    Też mi się tak zdarza, gdy pomykam hulajnóżką, że zderzę się z jakimś zwierzem latającym ¬‿¬

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Szpilka Kask na motor by się przydał, one są nieobliczalne. Ale jak idę to wyrabiają z lotem 😅Na moje szczęście. 😆

  • Szpilka 2 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁

    Mucha pobzyczy i już, a do mnie szerszeń przyleciał w gościnę, boję się tego dziada, boję się też go okładać packą ¬‿¬

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Szpilka Zachowaj spokój i otwórz szeroko okno. Powinien sam wylecieć. To są bombowce latające 😂

  • Szpilka 2 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁

    Nio, strasznie głośno buczą ¬‿¬

  • Polaroid 2 miesiące temu

    XD XD
    no prze! :D

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Polaroid Chyba jednak siniak będzie 😂

  • Cain 2 miesiące temu

    To ludzie wchodzą w drogę owadom.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Cain, ja omijam jak tylko mogę, ale tego się nie dało przewidzieć. 😊

  • Shira 2 miesiące temu

    trzeba było jechać wolniej, to by mniej bolało, tak mówił nauczyciel fizyki w podstawówce.
    Ja zupełnie serio. Dzięki Twojej kolizji z muchą powstał radosny tekst.
    Z mojej strony podziękowania dla Ciebie i muchy. Zostawiam Wam 5, podzielcie się jakoś. Pozdrawiam
    Was obie :)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Shira Dzięki, mucha zgarnęła pięć gwiazd. 😉
    Pozdrawiamy wzajemnie. :)

  • Domi123 2 miesiące temu

    Tak sobie myślę, że mucha mogła wyjść z tego zderzenia w gorszym stanie.... Ona już chyba nie napisze o tym wiersza, biedaczka.
    Fajny tekst, pomysłowy :)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 2 miesiące temu

    Domi Mucha ma nogę w gipsie i jeszcze większe limo pod okiem niż ja 😅 Ma dobrą opiekę, zanoszę jej kwiaty do insektowego szpitala.
    Leci teraz na muchomorowych odżywkach, więc trochę przysiadła, ale będzie dobrze. 😉

    Dzięki, ja lubię robale, potrafią zainspirować.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania