Znak 20h
Mucha ten bzyk zderzenia
pędem bez kasku
tak mi oko podbiła
Mu cha ty gruba armato
pocisk trzydzieści na godzinę
poleciałaś odbita
gdzieś rikoszetem
ten siniak plujko
mnie ominie
Mucha ten bzyk zderzenia
pędem bez kasku
tak mi oko podbiła
Mu cha ty gruba armato
pocisk trzydzieści na godzinę
poleciałaś odbita
gdzieś rikoszetem
ten siniak plujko
mnie ominie
Komentarze (19)
Konkretne i zabawne. Super!
Ninja Cholerna mucha, ja jeżdżę szybko, ale żeby mucha tak latała jak rajdowiec przestworzy. 😂 Bolało to zderzenie, nie wiem czy przeżyła.
Dzięki :)
C₁₂H₂₂O₁₁ widać, że z życia. Takie są najlepsze.
NinjaC Polecają takie pisać. 😊
Hahahahaha, ale mnie rozbawiło to zderzenie z muchą, fajoskie ¬‿¬
Szpilka, te sekundy przed kraksą jeszcze widziałam jak nadlatuje i ten dzwięk bzzzz! 🤣
Boże, tego nie zapomnę.
Coś po niej zostanie.
Cieszę się, że rozbawiło. :)
C₁₂H₂₂O₁₁
Też mi się tak zdarza, gdy pomykam hulajnóżką, że zderzę się z jakimś zwierzem latającym ¬‿¬
Szpilka Kask na motor by się przydał, one są nieobliczalne. Ale jak idę to wyrabiają z lotem 😅Na moje szczęście. 😆
C₁₂H₂₂O₁₁
Mucha pobzyczy i już, a do mnie szerszeń przyleciał w gościnę, boję się tego dziada, boję się też go okładać packą ¬‿¬
Szpilka Zachowaj spokój i otwórz szeroko okno. Powinien sam wylecieć. To są bombowce latające 😂
C₁₂H₂₂O₁₁
Nio, strasznie głośno buczą ¬‿¬
XD XD
no prze! :D
Polaroid Chyba jednak siniak będzie 😂
To ludzie wchodzą w drogę owadom.
Cain, ja omijam jak tylko mogę, ale tego się nie dało przewidzieć. 😊
trzeba było jechać wolniej, to by mniej bolało, tak mówił nauczyciel fizyki w podstawówce.
Ja zupełnie serio. Dzięki Twojej kolizji z muchą powstał radosny tekst.
Z mojej strony podziękowania dla Ciebie i muchy. Zostawiam Wam 5, podzielcie się jakoś. Pozdrawiam
Was obie :)
Shira Dzięki, mucha zgarnęła pięć gwiazd. 😉
Pozdrawiamy wzajemnie. :)
Tak sobie myślę, że mucha mogła wyjść z tego zderzenia w gorszym stanie.... Ona już chyba nie napisze o tym wiersza, biedaczka.
Fajny tekst, pomysłowy :)
Domi Mucha ma nogę w gipsie i jeszcze większe limo pod okiem niż ja 😅 Ma dobrą opiekę, zanoszę jej kwiaty do insektowego szpitala.
Leci teraz na muchomorowych odżywkach, więc trochę przysiadła, ale będzie dobrze. 😉
Dzięki, ja lubię robale, potrafią zainspirować.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania