Znudzenie
Życie mnie nudziło,było pare miłośći które odchodziły w zapomnienie po jakimś czasie
W moim ,,cudownym życiu pełnym adrealiny,, czułam wielkie znudzenie i potrzebe zakochania sie,tak prawdziwie
jak w tych wszystkich filmach które ogląda sie w kinach,
aż pewnego dnia usiadłam z nim ze zwykłego znudzenia na najwyższym dachu budowy patrząc w gwiazdy,i tak poczułam sie jak gwiazdy tych wszystkich filmów
Komentarze (2)
No wporzo, stara, to tak wiesz, jak wpis do pamiętnika gimnazjalistki trochę.
o, ten styl mi kogoś przypomina.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania