Wianeczkowa↔Jak ja lubię czytać, takie→nienormalności.
Nawet wybrałem trochę, chociaż w mym guście, całość:
*
"— Która jest godzina? — Staruszek pytał jak nakręcony.
— Twoja ostania — Odpowiadała mu grzecznie
*
Ktoś na zewnątrz palił bajko-fajkę.
*
...co ta Stalówa wiecznie maczana niedorajda"
Pozdrawiam:~)
Komentarze (16)
Bardzo fajne. Fantazja i wyobraźnia są z Tobą:) 5
TseCylia, tak, to akurat nigdy mnie nie opuszcza.
Dzięki 😁
Wianeczkowa↔Jak ja lubię czytać, takie→nienormalności.
Nawet wybrałem trochę, chociaż w mym guście, całość:
*
"— Która jest godzina? — Staruszek pytał jak nakręcony.
— Twoja ostania — Odpowiadała mu grzecznie
*
Ktoś na zewnątrz palił bajko-fajkę.
*
...co ta Stalówa wiecznie maczana niedorajda"
Pozdrawiam:~)
Dekaos zgadzam się, trzeba lubić. Dzięki :)
Bardzo ciekawe
Nie ten tekst sorki
Odrodzony pMwD
Nara głupia cipo internetowa xD
Fajnie, że wróciłaś. Żałuję, że nie zdążyłam przeczytać Twoich nowszych tekstów, zanim je usunęłaś🙁
Droga Dzięki że mnie odwiedziłaś, niestety nie zostanę długo, wpadłam jedynie z pozdrowieniami.
Tak więc, pozdrowienia również dla Ciebie 😁
👍
Zapraszam tez serdecznie do Haiku.
👋
Do 13 listopada można zgłaszać swoje drabble na bitwę! Zapraszamy! :)
Literkowa Dzięki :)
Wianeczek, dzięki za ogarnięcie tematu z publikacjami. Działa :)
NinjaC Drobiazg 😉
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania