Fot

-

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • TseCylia ponad rok temu

    Bardzo fajne. Fantazja i wyobraźnia są z Tobą:) 5

  • Wianeczek ponad rok temu

    TseCylia, tak, to akurat nigdy mnie nie opuszcza.
    Dzięki 😁

  • Dekaos Dondi ponad rok temu

    Wianeczkowa↔Jak ja lubię czytać, takie→nienormalności.
    Nawet wybrałem trochę, chociaż w mym guście, całość:
    *
    "— Która jest godzina? — Staruszek pytał jak nakręcony.
    — Twoja ostania — Odpowiadała mu grzecznie
    *
    Ktoś na zewnątrz palił bajko-fajkę.
    *
    ...co ta Stalówa wiecznie maczana niedorajda"
    Pozdrawiam:~)

  • Wianeczek ponad rok temu

    Dekaos zgadzam się, trzeba lubić. Dzięki :)

  • Bardzo ciekawe

  • Nie ten tekst sorki

  • Wianeczek ponad rok temu

    Odrodzony pMwD

  • Tadeusz Batyr ponad rok temu

    Nara głupia cipo internetowa xD

  • droga_we_mgle rok temu

    Fajnie, że wróciłaś. Żałuję, że nie zdążyłam przeczytać Twoich nowszych tekstów, zanim je usunęłaś🙁

  • Wianeczek rok temu

    Droga Dzięki że mnie odwiedziłaś, niestety nie zostanę długo, wpadłam jedynie z pozdrowieniami.
    Tak więc, pozdrowienia również dla Ciebie 😁

  • droga_we_mgle rok temu

    👍

  • Bettina 10 miesięcy temu

    Zapraszam tez serdecznie do Haiku.
    👋

  • Literkowe Bitwy Opowi 8 miesięcy temu

    Do 13 listopada można zgłaszać swoje drabble na bitwę! Zapraszamy! :)

  • Wianeczek 8 miesięcy temu

    Literkowa Dzięki :)

  • NinjaC pół roku temu

    Wianeczek, dzięki za ogarnięcie tematu z publikacjami. Działa :)

  • Wianeczek pół roku temu

    NinjaC Drobiazg 😉

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania