Zwierzyniec pana
Na każdym dworze władcy – despoty
psy drą ze sobą wciąż tłuste koty.
„Jak się dziś wkraść w łaski pana?” –
ta myśl dręczy ich od rana.
Największe szanse mają miernoty.
Na każdym dworze władcy – despoty
psy drą ze sobą wciąż tłuste koty.
„Jak się dziś wkraść w łaski pana?” –
ta myśl dręczy ich od rana.
Największe szanse mają miernoty.
Komentarze (120)
To o Tusku? Trafne i w punkt!
Gratuluję!
Tak, po powrocie Tuska tak się właśnie zachowujà miernoty z opozycji. Bardzo celny wierszyk.
PZPR WALCZY!!!!!!!!!!
Zmiana opcji politycznej? ?
a nawet płci
Srają ogniem ze strachu co widać w tych komentach:)))
W punkt, pansowa, w punkt :) Pośmiałem się z poprzednich komentów :)
Zdzisław B. Od razu się zameldowali :)))
pansowa
Ciągną do mnie jak do miodu :)))
Zdzisław B.
Pszczółka taka z Ciebie :)))
pansowa
... miodna, gdyż w satyrę płodna ;_
dwóch durnych to już kworum
Hahahaha
Gdyby natura chciała,
to by się mierzeja sama przekopała.
Patriota powtarzaj głupot, dopuść do głosu kworum dyskusyjne
Grain Bełkotliwy, masz dziś fazę?
pansowa Ikar fruń na swoich wznoszących smrodach
Grain Klasa. Pełna :)
pansowa
Grain gra jeszcze w klasy, to i mu się nie dziw :)
Zdzisław B. Gra co najwyżej na flecie prostym z czerwonym ustnikiem.
pansowa
Faktycznie. Gra tylko jedną melodię z jedną nutą. Innej nie zna :)
Dopiekł wam Grain... i dobrze zrobił. Przeżywajcie... hahaha
laura123
Słucham?! :))) Chyba pomyliłaś adresy :)
Grain ja przypominam tylko możliwości intelektualne tego kworum.
PZPR walczy... tego nikt nie przebije!
Zdzisław B. ona ma demencję. Pierd... nie i śmierdzi na odległość
inspekcjapracy na pomoc przybiegła... hahaha
Zdzisław B. Ona często już myli.
Nie tylko adresy
pansowa zapewniam cię, tu i teraz, że twojego nie pomylę... ciężko na to zapracowałeś!
inspekcjapracy
Nie da się ukryć.
pansowa
Tak już ci mają, co w oszołomstwie trwają.
Zdzisław B. spójrz na swoje oszołomstwo, co cię innych obchodzi, kiedy u siebie masz pod dostatkiem...
laura123
Jak widzę, przecież ty nawet nie znasz pojęcia znaczeniowego słowa "oszołomstwo". Poczytaj więc trochę, doucz się, porównaj ze swoimi poglądami i... może trochę zrozumiesz, jak głęboko w nim tkwisz. Na razie wyglądasz jak złodziej, który woła "łapaj złodzieja!".
laura123 :)))
Zdzisław B. A wszystkie urzędy śpieszą informować larwę o moim stanie zdrowia:)))
pansowa
No proszę... to aż tak jest zaperzona? ;)
Zdzisław B. gdy czytam ciebie i twojego kolegę, to nawet do słownika zerkać nie muszę, żeby znać ten termin... zapis sam za siebie mówi.
pansowa zagubiłeś się... mnie twój stan w ogóle nie obchodzi, jedyne co mnie interesuje, to twój pasożytniczy tryb życia, bo korzystasz z kuracji, która w ogóle na ciebie nie działa, a przecież mogłaby pomóc innym.
Zdzisław B. Po chrześcijańsku :)))
laura123 Larwa, przestań pieprzyć i weź się w końcu do roboty.
Adwokat czeka.
Pewnie Wrotycz już siedzi.
A póki co zamknij kłapaczkę :)))
pansowa a dokąd mi się spieszy? Zresztą im więcej materiału, tym dla mnie lepiej... nie przeszkadzaj sobie... hahaha
laura123 Amen.
A teraz odwal się już ode mnie wariatko.
pansowa wariatko? To ty czy ja na kuracji? Oj, miesza się w głowie, miesza... hahaha
laura123 :)))
pansowa ciekawe co lekarze powiedzą o tych twoich ''diagnozach'', to zadziwiające, żeby na twoim miejscu i w miejscu takie głosić ''mądrości''
laura123 :)))
pansowa śmiech to jeszcze rozumiem, znamienny dla miejsca...
laura123 :)))
pansowa
Typowa, polska krześcijanka. Jest na to określenie "parafialny katolicyzm".
Zdzisław B. Znam nawet lepszy - katolicyzm oszołomski :)
pansowa
To jest synonim :)
Zdzisław B. bo my myślimy, w przeciwieństwie do was. Taki pacjent zajmuje miejsce komuś, kto być może w tej chwili potrzebuje pomocy, a pansowa się tam tylko zabawia... zwykły humanitaryzm wymusza pewne działania. To proste.
Zdzisław B. Tyż prawda.
Ktoś nam się wpiernicza w rozmowę Zdzichu.
To chyba ta z portalu Świrnięty oszołom. pl
pansowa pisz, pisz... hahaha
laura123 :)))
laura123
Zapomniałaś ująć wasze "my myślimy" w cudzysłów. Wtedy będzie zgodne z oglądem rzeczywistości.
pansowa
Przecież wiadomo, że u mnie się pożywią pożywnym miodem. I nie jest to tautologia.
PS. Chociaż nie trawią mego miodu, mają nabytą alergię ;)
Zdzisław B. Szare komórki im bardzo szkodzą.
Na sam ich widok mają wstrząs anafilaktyczny, co tu widać.:)
Zdzisław B. a tak na serio, wiesz może, ile płacą ''społecznikom'' POP-u? Bardzo mnie to ciekawi. Ty tyle wiesz, to na pewno i to.
pansowa
Po co im szare komórki? Tylko się przegrzewają przy pracy, powodują u nich ból głowy. Od myślenia mają wuca. On im wytłumaczy, że "nikt nam nie powie, że czarne jest czarne, a białe białe: ;)
Zdzisław B. A jak dojdzie do tego ojczulek i purpuranci kryjący pedofilów, to dopiero Solaris.
laura123
Pop? To z tej samej kategorii co "ksiundz". Idź do swojego, on ci może powie, ile bierze za swoje "społecznikowanie" - chrzciny, komunie, pogrzeby, kolędy i takie tam ;)
pansowa
... i nawiąż tu kontakt z taką inną formą życia. Lem dobrze to opisał w swojej książce ;)
Zdzisław B. ile ksiądz bierze, to ja wiem i czekam, kiedy zabiorą im te ''przywileje'', ale nie wiem, ile płacą resortowym dzieciom i zwykłym dorobkiewiczom, którzy tak się na tych pisowskich wiecach udzielają, na marginesie ciągle te same ''mordki''
Zdzisław, to wiesz czy nie wiesz, bo ja bym bardzo chciała wiedzieć?
Zdzisław B. To Nostromo.
| z wyglądu i poziomu agresji.
laura123
Idź do pisu, to może ci powiedzą, ile biorą. Ja ich nie pytałem.
pansowa
Widocznie to taka mieszanka "Solaris" i "Nostromo".
Zdzisław B. Brrr.
Jedź do Kielc. Tam na rogatkach nie przepuszczą tego, bo od razu widać, że to niedawno z drzewa spadło.
Nawet na innej planecie.
pansowa
Jakoś nie miałem okazji. Ale nigdy nie wiadomo, kiedy człeka gdzieś zaniesie ;)
Zdzisław B. Zaniesie?
Ty może będziesz musiał uciekać!
pansowa
To aż tak?! Dzięki za ostrzeżenie :)
Chociaż ja z tych mniej bojących. Życie mnie dobrze zahartowało.
Zdzisław B. ale w pisie nie chcą płacić, tylko w POP-ie płacą. To nic nie wiesz, na pewno? Chyba nie chcesz mi powiedzieć... i tak się dowiem, wcześniej czy później.
laura123
No proszę, ja wiem, że w pisie płacą za lizusostwo. Nieważne wykształcenie, doświadczenie i predyspozycje. Wystarczy lizać i być wiernym lokajem. Sama przypisz do odpowiednich postaci.
POP-u natomiast nie znam, chociaż się trochę na sprawach publicznych znam. POP, POP... nie znam. Chyba coś ci się pomieszało... ale się nie dziwię.
Zdzisław B. a komu zapłacili, bo to ciekawe?
laura123 Nie będę za ciebie odwalał domowej pracy. Wszystko jest dotępne w necie. Samokształcenie się kłania. Poszukaj nazwisk na M. (MON), F. (w klubie poselskim), sprzątaczkę, która zasiadła w radzie nadzorczej PGZ (krewna znajomej byłej pani premier), wiceministra od rozrzucania confetti, cukiernika, fryzjera ... resztę sama poszukaj. Odnalezione samodzielnie lepiej zapamiętasz... a może nawet (oby) przemyślisz.
I to by było na tyle.
Zdzisław B.
Mówisz serio? Nie miałam o tym zielonego pojęcia!
I chyba większa część szarej masy nie ma o tym zielonego pojęcia.
Kurczę, to straszne.
A mam pytanko: Która opcja polityczna jest tobie najbliższa?
Pytam, bo mam wrażenie, i coś czytałam, że jest PO i Pis z całą resztą bandy...
Nie wiem, czy to prawda. To prawda?
A trójka durnych to kto? :)))
na razie tylko dwóch
Grain Musisz się podciągnąć w matmie :)
pansowa a ty w faktach TVN-u
Grain :)))
Wszyscy wiedzą o co i kogo chodzi, ale adresaci palą głupa jak rządowa „elita”.
Taka elyta jak poniżej
Maurycy Lesniewski
Biorą z nich przykład. W końcu "wuc... to wuc!" jakby rzekł Roch Kowalski.
Naprawdę nie chodzi o Tuska? To wcześniej się pomyliłem. Temat wydawał się świeży, wycięcie wrogów (ruch Rafała) i jednomyślność wyboru przypominająca wyścig włażenia w dupę. Sorry za pomyłkę, a myślałem już, że autor będzie walił w obie strony, co chyba ma podstawy.
Józef Kemilk
"Zwierzyniec" pasuje do różnych sytuacji.
Jak kto odbiera, to już osobisty odbiór.
Wszyscy wiedzą, że o Tuska i jego wygłodniałą sforę.
Nie ma dziwne, taka kasa do wzięcia z Unii... szał!
Zdzichu dobrze napisał, że drą koty te miernoty o dostęp do ręki pańskiej. Hi, hi.
Patriota, nawet Wódz zjechał... tylko zastanawiam się, ile dostaną ci, którzy tak ''gardłują'' za nim... bo nie wierzę, że za darmo tak się ośmieszają.
laura123 oni liczą na takie kokosy jak Nowak, oficjalnie i brane pod stołem jak Gawłowski, mieszkania w Chorwacji i podobne wziątki. Słusznie Grein napisał, że PZPR wraca i próbuje się dorwać do koryta. No i jeszcze tym ubekom by przywrócili emerytury za mordowanie ludzi.
Patriota, na szali dużo, bardzo dużo, jest o co się bić... to się dopiero zaczyna.
Wiesz może ile płacą tym ''społecznikom''?
laura123 marzę, żeby przywrócono przedwojenne prawo, że za przestępstwo urzędnicze, typu korupcja, kradzieć itp. groziła jak kiedyś kara śmierci. Bo inaczej tego się nie da opanować. Oni chcieliby wrócić do władzy, żeby się znowu nachapać, już dawno nie rządzili.
Patriota, pewnie że powinni przywrócić te kary, ja nie wiem dlaczego do tej pory tego nie zrobili. Toż to podstawa.
Wygląda na to, że Zdzisław, wyświęcony na POP-a /podstawowa organizacja partyjna/, właśnie dołącza do męczenników.
Ty już dawno dołączyłeś do PiS (Pieprznięci i Strawieni)
Ikar z Kielc odleciał... dla niego, kto nie za POP-em, ten w PIS-ie.
laura123 :)))
laura123 nie głosowałem na PIS, Dudę - nie chodzę na wybory, ale kurewstwo poznaję z daleka.
Grain Pewnie w lustrze :)
pansowa nie zaglądam do KIelc
Grain I dobrze.
Po co nam epidemia durnoty?
Grain, to tak jak ja.
pansowa na pacjenta zero tyż się nie łapiesz
Grain, z tych Kielc, Ikar wyfrunął, teraz to ''obywatel świata''.
Dlatego te Kielce wolne od durnoty... hahaha
laura123 :)))
laura123 UBywatel
Grain Zluzuj majty, bo cię dziś strasznie cisną :)
Grain, w punkt!
laura123 G, dlatego się tak podnieciłaś? :)
UBywatelu, dlaczego wy się mną zajmujecie, nie macie swoich?
laura123 :)))
Macie... to dobrze, to do boczku, raz, dwa... odmaszerować!
laura123 :)))
To trzeba znak stawiać "Kielce wolne od durnoty".
jeszcze nie
Grain Bez ciebie i gwiazdy to już można :)))
pansowa ja tam nawet nie bywam - nie rżnij głupa
Grain Puściła ci gumka?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania