?̇???? ????
????́ ????????, ????? ???ℎ?????
?ł???? ? ????????
??̨???? ? ?ł???
??̨?̇?̨?? ?? ????ł? ? ????????? ? ??????????ł??́??
?????? ? ??????
??? ???????, ??? ??? ????? ????ł
?????????? ? ?ł??????́?? ????ℎ ??????́?
??? ?̇?ł???̨?? ?ł?̨??́? ?̇????
???????̨ ??, ? ?????, ?? ???́??? ???̨????
? ??????????? ? ?????̇?? ??????̨
??? ?̇?ł?? ????, ??? ?̇?ł?? ???????
???ℎ??? ? ??????? ??!
??̨?̇ ?? ?????̨?́???, ???? ??? ????́ ???????
?????̨?́ ? ??? ??? ?ł??̇??? ? ??????
?? ???̨??? ??????? ?????????́??
???̨? ??????́ ?????ℎ ? ??? ????? ???̨ ? ?????
??????? ??????? ?? ?????, ? ????? ??̨?????? ?̇?ł????́
?????́ ?? ??????? ??ł? ????? ???????ł?? ????????????
??? ????????? ??? ??ł?
??????? ??, ?? ??? ??? ??????? ??? ???̇??̨ ????̨ ??.
Komentarze (5)
Dlaczego ''Ci'' z wielkiej? Bardziej to proza niż poezja. Zbiór zasad?
Ostatnie dwa wersy rozjechane. Przecież wiadomo, że kiedy znikniemy, to zniknie dla nas wszystko. Trochę bez sensu stwierdzenie, zbyt oczywiste. No i patos, to najgorsze...
Przesłanie tego wiersza brzmi nieco infantylnie: żyjmy bezmyślnie jak zwierzęta, nie przejmujmy się niczym, wmówmy sobie, że nic nam nie zagraża, że złych ludzi wokół nie ma, parzmy się jak króliki. Coś ala Owsiak. Róbta co chceta. Niestety trzeba mysleć, obyśmy nie skończyli jak ten indiański szczep z filmu Apocalipto. Niestety trzeba myśleć trochę dalej, niż tylko miłość i poza nią nic.
I po co ta fikuśna czcionka? Ta z Opowi jest przynajmniej czytelna.
Każdy ma swoje zdanie, nie przestanę używać tych czcionek, ponieważ jest to cecha charakterystyczna dla mojego profilu.
a mi się właśnie ta czcionka bardzo podoba
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania