Życie
Życie to dar, dar od Boga
Życie jest bajką, ma dobry koniec-lub nie, jest snem który przemija.
Jest piękne, słodkie, kolorowe , lub nie, czasami jednak gorzkie i brzydkie.
Życie to piękna rzecz, której trzeba zawsze chcieć.
Trzeba żyć, trzeba umieć żyć, a nie tylko być i istnieć.
Życie to dni, tygodnie, miesiące, lata, wieki.
Trzeba stawiać czoła życiu, nawet wtedy kiedy jest najtrudniejsze.
Żyj nie sam , lecz z innymi, najlepiej w zgodzie.
Chciałabym żyć wiecznie, lecz nie mogę, już idę z dołu - do góry, do Boga.
Człowiek rodzi się - żyje i umiera- taka jest kolej życia.
Komentarze (3)
A teraz to Biblie napisalas. Brawo.
Ach, nic odkrywczego tutaj i podane tak jakoś niestrawne. No i takie mętne ogólnie i naiwne; bez głębi.
jest horrorem, które przemija, hurra, na całe szczęście.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania