...Autor: KavylCzytano 250 razyData dodania: 08.12.2019
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić20
Bardzo podoba mi się Twój wiersz :)
A jednak trwamy w stagnacji... A co mamy robić? Zabić się? Wolałabym, żeby ktoś mnie wyręczył. Może być. Choć nie powaliło mnie. Jakby co. ?
Słabe to.
słabe, bo nie twoje betti - he he he
Bardzo słabe. Fatalne rymy (albo nagły ich brak), lichutkie i ciepiętnicze metafory, ogólny patos i filozofia egzystencjalna na poziomie gimnazjum.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (5)
Bardzo podoba mi się Twój wiersz :)
A jednak trwamy w stagnacji...
A co mamy robić?
Zabić się?
Wolałabym, żeby ktoś mnie wyręczył.
Może być. Choć nie powaliło mnie. Jakby co.
?
Słabe to.
słabe, bo nie twoje betti - he he he
Bardzo słabe.
Fatalne rymy (albo nagły ich brak), lichutkie i ciepiętnicze metafory, ogólny patos i filozofia egzystencjalna na poziomie gimnazjum.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania