Zakochać się można bez relacji, to się nazywa cichy wielbiciel, obserwator, ale fakt że tutaj można się pomylić. Tu nie ma relacji, bo to raczej teoryzowanie, ale skąd wiadomo że np. nie było relacji, która skłoniła do teoryzowania?
Ale podobają mi się Agrafko twoje uwagi. Może masz rację
Komentarze (7)
Tego akurat nie zrozumiałam. Myślę, że nie ma żadnego nawet zakochania, jeśli nie ma czegoś takiego jak relacja, a w tym opisie nie zauważyłam.
Zawsze warto próbować o tym napisać :)
Zakochać się można bez relacji, to się nazywa cichy wielbiciel, obserwator, ale fakt że tutaj można się pomylić. Tu nie ma relacji, bo to raczej teoryzowanie, ale skąd wiadomo że np. nie było relacji, która skłoniła do teoryzowania?
Ale podobają mi się Agrafko twoje uwagi. Może masz rację
Tem osobę. A tom panią. Just sayin.
A dlaczego?
Senograsta granatyka
Szkodz że nie rozwinąlęś tematu
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania