Akcja rozgrywa się na innej planecie, gdzie nie ma smogu, dwutlenku węgla, kwaśnych deszczy, promieniowania, metanu, amoniaku.
Jest tylko świeże powietrze.
U nas też jest.
Tylko bardziej zabija.
Trochę mało akcji, zwrotów, nawrotów, powrotów.
Jeśli opowiadanie będzie ciągbęło się przez 99 części, to chyba poproszę o eutanazję :)
Komentarze (10)
Margerita 2 godz. temu
za tydzień następna część
kłamczucha...
Dziękuję za komentarz następna będzie na pewno za tydzień
"— Może przejdźmy na ty — zaproponowała.
— Dobrze Marcin."
No sorry, ale tu śmiechłem na full x)
Dzięki za przeczytanie
Akcja rozgrywa się na innej planecie, gdzie nie ma smogu, dwutlenku węgla, kwaśnych deszczy, promieniowania, metanu, amoniaku.
Jest tylko świeże powietrze.
U nas też jest.
Tylko bardziej zabija.
Trochę mało akcji, zwrotów, nawrotów, powrotów.
Jeśli opowiadanie będzie ciągbęło się przez 99 części, to chyba poproszę o eutanazję :)
Dzięki
Bardzo fajnie , piszesz jesteś super masz tu 5.
Dziękuję
Mam znajomego fotografa, który właśnie w ten sposób podrywa dziewczyny. Jakby to było o nim.
Dzięki za komentarz i przeczytanie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania