........
...........Autor: MoniaCzytano 441 razyData dodania: 26.10.2017
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić9
Stary wiersz po poprawce :)
Dobrze by się śpiewało. Mocne 4
Dzięki ;)
Mądre przesłanie w ładnym ułożeniu. Pozdrawiam.*****
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Stary wiersz po poprawce :)
Dobrze by się śpiewało. Mocne 4
Dzięki ;)
Mądre przesłanie w ładnym ułożeniu. Pozdrawiam.*****
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania