...........

........

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Monia 26.10.2017

    Stary wiersz po poprawce :)

  • riggs 27.10.2017

    Dobrze by się śpiewało. Mocne 4

  • Monia 27.10.2017

    Dzięki ;)

  • Dekaos Dondi 27.10.2017

    Mądre przesłanie w ładnym ułożeniu. Pozdrawiam.*****

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania