Życzyć sobie - piosenka
O szyby nieśmiało stuka, deszcz
Wygrywając, znajome nam melodie
Tylko sama nie wiem, czy jeszcze chcę
Wieczorem moknąć jak przechodnie,
Bo choć nich oczach płoną, pochodnie
I blisko siebie są,
To tylko my potrafimy
Na odległość wciąż...
Życzyć sobie dobrych snów,
Choć zamiast Ciebie echo mi odpowiada,
On na pewno nie śpi, już
A ty mu bajki do snu układasz,
Życzyć sobie dobrych snów
A Tobie pewnie to samo echo podpowiada,
Ona dawno jest w krainie snów
I budzić jej nie wypada.
O szyby nieśmiało stuka, śnieg
Wygrywając, znajomych kolęd melodie
Tylko ja nie wiem sama czy chcę,
Patrzeć jak w śniegu idą przechodnie
Zapatrzeni siebie, z pochodniami w oczach
I choć blisko siebie są,
To tylko my potrafimy
Na odległość wciąż...
Życzyć sobie dobrych snów,
Choć zamiast Ciebie echo mi odpowiada,
On na pewno nie śpi, już
A ty mu bajki do snu układasz
Życzyć, sobie dobrych snów
A Tobie pewnie to samo echo podpowiada,
Ona dawno jest w krainie snów
I budzić jej nie wypada.
Nie wypada budzić jej ze snu
Nie, nie wypada mówić mu,
Że tę kołysankę
Nucimy od nocy do rana.
Komentarze (4)
troche takie wymuszone te rymy, nie oceniam
Oki. Jednak dzięki za wizyte.
Trochę Asnykiem powiało. Deszcz zawsze trąca melancholią. Ładne i takie twoje. Pozdrawiam serdecznie 5
Dzięki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania