ŻyletaAutor: nel55Czytano 487 razyData dodania: 13.02.2019
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 1
Zaloguj się, aby ocenić5
Po przeczytaniu też roześmiałam się nerwowo. No, nie wiem, czy jest sens...
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (1)
Po przeczytaniu też roześmiałam się nerwowo.
No, nie wiem, czy jest sens...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania