Genialne :D tak to jest kiedy ktoś wkracza na prywatny teren... Tylko, że co tu za zabawa, skoro nikt nawet w majtki nie sika xD Też bym poszła robić coś innego. 5 leci.
Siedzą w komórkach i jak świstaki stukają w te sreberka. A wilkołak w tych lisich futrach może chodzić jako koza po Kujawach. A zmierzch niech zostawi komórkowcom. Pozdrawiam
Dawniej to by nastolatki narobiły
ze strachu w majtki.Dzisiaj nawet człowiek Piła nie zrobiłby
na nich wrażenia.Ale za wilkołaka dam 5 bo szkoda chłopaka.
Komentarze (19)
Genialne :D tak to jest kiedy ktoś wkracza na prywatny teren... Tylko, że co tu za zabawa, skoro nikt nawet w majtki nie sika xD Też bym poszła robić coś innego. 5 leci.
Siedzą w komórkach i jak świstaki stukają w te sreberka. A wilkołak w tych lisich futrach może chodzić jako koza po Kujawach. A zmierzch niech zostawi komórkowcom. Pozdrawiam
Dawniej to by nastolatki narobiły
ze strachu w majtki.Dzisiaj nawet człowiek Piła nie zrobiłby
na nich wrażenia.Ale za wilkołaka dam 5 bo szkoda chłopaka.
Wilkołak jest starej daty i nie znał współczesnych realiów. :) 5
Ha ha :)
Świetne.Udało ci się ugryźć wilkołaka z nietypowej strony i doprawić historię absurdalnym humorem. 5
Dziękuję serdecznie za wszystkie miłe komentarze i oceny
kategoria o zyciu?
hahaha
A czemu nie. Życie to życie, nawet wilkołaka.
Walę tą robotę! - tę.
Początek niezwykły. Dobre wprowadzenie do niezłej historii. Najbardziej podziwiam opisy, świetnie Ci wyszły.
Dziękuję. Opisy to chyba mój największy atut.
nie spodziewałam się takiego zakończenia.
nieźle Panu to wyszło, Panie Bó.
pięć Set wyrwał głów.
Zajebiste :D Piąteczka jak nic :D
Fajne !!! Piąteczka ;)
Aż trzy wykrzykniki? To chyba super fajne.
Pan Buczybór Oczywiście ;)
Czasy się zmieniają nieubłaganie i nieodwracalnie. 5.
Zdobycze naszej cywilizacji pokazane w krzywym , a moze właśnie nie ... zwierciadle .
Kolejny luźny tekścik. Nawet bardziej mi się podoba od (Piątej)
Jeden błąd.
Nie jednym z nich siedział dzięcioł. "Na“
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania