Bitwa Literacka Składu Oceniającego #3

Skład Oceniający Bitwy
pół roku temu
Hej wszystkim ;) Wracamy po przerwie z nowymi nabytkami - Alladynem i Niebieską.
W składzie sędziowskim są również Lucinda, Skoiastel i Arysto. W piątkę będziemy sędziować najnowszą Bitwę, której temat, nadesłany przez Adama T., poprzedniego zwycięzcę, brzmi:

Temat główny: Głową muru nie przebijesz
Temat dodatkowy: Klepsydry w ścianach

Termin Bitwy: 11.01 - 28.01 (po szczegółowe informacje odnośnie wstawiania odsyłamy do regulaminu)
Termin Ocen (zależnie od liczby nadesłanych prac): 11.02

Limit znaków: 40 000 znaków ze spacjami, bez dolnego progu.*

Regulamin Bitew Składu Oceniającego (lepiej przeczytać przed wysłaniem pracy):
http://www.opowi.pl/regulamin-skladu-oceniajacego-bitwy-a34910/
i tutaj:
http://bit.ly/Regulamin_BitwyLiterackieSO

Informacje o Bitwach i Składzie tutaj:
http://www.opowi.pl/profil/sklad-oceniajacy-bitwy/

Powodzenia wszystkim :) Chwytajcie za pióra, klawiatury, długopisy i "Narratologię" Tkaczyka i twórzcie! :)

*przypominamy, że krótkie teksty o niezwartej strukturze fabularnej muszą posiadać pointę i być sensownym, uwarunkowanym literackimi wartościami dziełem autora - nawet jeśli są bełkotem literackim albo strumieniem świadomości.
KarolaKorman
pół roku temu
O! Jest, jest :)
Temat fajny, szeroki, można wieleeeeeeeee :)

Już zacznę myśleć i w wolnej chwili postaram się coś skrobnąć, jednak obiecać nie mogę. Taką sobie zostawię furtkę uchyloną, bo jestem wyjątkowo zajęta i to w zupełnie innej dziedzinie, która pochłonęła mnie w 90% :)
Karawan
pół roku temu
Spróbuję - nie obiecuję - przytłoczony Tkaczykiem ;)
Alladyn
pół roku temu
A żeby nie zaginęło.
Skład Oceniający Bitwy
pół roku temu
No co jest, ludziska, tylu nie chciało, by Bitwy zginęły, a teraz pustki? ;)
Okropny
pół roku temu
Daj się ludziom namyśleć, jeeezu
Arysto
pół roku temu
Namyśleć :D
Okropny
pół roku temu
Namyślać.
Okropny
pół roku temu
Namyśloć
Arysto
pół roku temu
"Do or do not. There is no try" - Yoda.
Okropny
pół roku temu
Ty nie badz taka gwiezdna wojna
Ronja
pół roku temu
Ja się wstępnie zgłaszam.
e make i ka pololi
pół roku temu
O, Ronja :*. Jaki czasu szmat.

Ja się nad pisaniem pozastanawiam.
Arysto
pół roku temu
Git, jest, ten tego, ruch. Ruch. Nie milicyjny. Pospolite... ruszenie! :D O!
Niepospolite w sumie.

Kawa.
Nazareth
pół roku temu
Ronja! Witaj po długiej nieobecności córko zbójnika ;)
Okropny
pół roku temu
Cały czas się namyślam.
KarolaKorman
pół roku temu
Cześć Ronia :) Ależ Cię dłuuuuuuugo nie było :)
Alladyn
pół roku temu
Podbijam. Może ktoś, kto nie miał zamiaru, nabierze chęci; a ktoś, kto ma chęci, zdopinguje swój zamiar.
Elorence
pół roku temu
Wezmę udział, bo chciałam i trzymałam kciuki, aby skład się nie rozpadł :)
Sileth
pół roku temu
Ja również wstępnie się zgłaszam i mam nadzieję coś wypocić :)

Część postów została ukryta (19)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Lucinda
pół roku temu
Zgodnie z treścią pierwszego postu w tym wątku, termin bitwy to 11.01.-28.01. Oznacza to, że 28 stycznia jest dniem publikacji tekstu na serwisie.
Riggsie, tekst powinien pojawić się dopiero jutro. W poprzednich edycjach autorzy, którzy opublikowali opowiadanie przed czasem, usuwali treść do wyznaczonego dnia końca bitwy i dopiero wtedy go przywracali. Natomiast na adres mailowy powinieneś przysłać tekst w pliku, a nie jako link do publikacji na opowi.
Ronja
pół roku temu
Żałuję potwornie, ale nie zdążę dokończyć tekstu w terminie :( Zbyt długo zwlekałam z pisaniem, jestem na siebie strasznie zła. Przepraszam.
riggs
pół roku temu
Mam nadzieję, że wybaczycie błąd, ale jeśli nie - jutro z trasy ciężko będzie mi wstawić tekst - nie bierzcie go pod uwagę.Pozdrawiam i dziękuję za rady
KarolaKorman
pół roku temu
Ja też coś skrobię, ale też nie wstawię :(
Pomysł przyszedł zbyt późno, a czasu mam teraz jak na lekarstwo, nawet nie skończyłam wstępu, a gdzie tam jeszcze do końca. Wybaczcie i mnie (
Życzę powodzenia tym, którzy zdążyli :) Pozdrawiam serdecznie :)
Karawan
pół roku temu
Zgodnie z treścią pierwszego postu w tym wątku, termin bitwy to 11.01.-28.01. Oznacza to, że 28 stycznia jest dniem publikacji tekstu na serwisie.
Z całym szacunkiem; Nie oznacza. Dni oznaczone to cały okres od 11 do 28. Proponuję dopisać do "Leguraminu" ; "Dzień ostatni jest jednocześnie dniem obowiązkowej publikacji na Opowi" i wtedy zapis o dniu oznaczonym będzie w porządku.
Karola ;c Tego się po Tobie nie spodziewałem. Buuu!!
Skład Oceniający Bitwy
pół roku temu
Doprecyzowane.
Damy Wam znać jeszcze dzisiaj z ewentualnym przedłużeniem bitwy i tekstem Riggsa po małej naradzie.
Karawan
pół roku temu
Moje poszło wczoraj. Mam nadzieję, że dotarło. Co z linkami? Dodajemy? Gdzie wklejamy?
Skład Oceniający Bitwy
pół roku temu
Wątek na linki już powstał, zaraz będzie widoczny.

Co do terminu - Skład Oceniający jest skłonny przedłużyć termin do 31.01. Oznacza to, że prace można edytować albo wstawić ponownie w dniu 31.01. Jeśli jednak nikomu nie zrobi to różnicy lub ktoś wie, że nie jest w stanie dokończyć tekstu do tego dnia, to nie przedłużymy terminu - dla dobra tych, którzy obecnie wstawili już pracę. Osoby, które wstawiły pracę dzisiaj/wczoraj nie będą z tytułu przedłużenia pokrzywdzone w żaden sposób.

Czekamy na dyskusję.
Felicjanna
pół roku temu
Co oznacza, "prace można edytować?"
Mogę zmodyfikować tytuł albo wstawić kilka zdań?
Ronja
pół roku temu
Mi robi różnicę. Byłoby ekstra.
Skład Oceniający Bitwy
pół roku temu
Prace można edytować - ergo, prace można usunąć i wstawić ponownie 31.01
riggs
pół roku temu
Dziękuję za przyjęcie wczoraj jak rozumiem - daliście mi szansę. Nie chodzi mi tyle o konkursi nagrody, bo wiele mi jeszcze brakuje, ile o chęć dołączenia do fajnego projektu. Pozdrawiam
Skład Oceniający Bitwy
pół roku temu
Czekamy do 31.01 :)
Karawan
pół roku temu
Dziękuję za szansę. Nie skorzystam, com spieprzył tom spieprzył, a uczymy się ponoć na błędach. Dajcie znać czy jest piszących piątka. Dziękuję. :)
KarolaKorman
pół roku temu
Przykro mi, Karawan, że cię zawiodłam :( I bardzo miło, że wierzysz we mnie :) To dodaje skrzydeł, ale czasu nie rozciągnę :( Chyba nawet na środę mi się nie uda :(
Jeszcze raz życzę wszystkim powodzenia :)
Arysto
5 miesięcy temu
Podbijam i zaznaczam - ostatni dzień.
Arysto
5 miesięcy temu
Zamykamy. Ktokolwiek nie wstawił swojego opowiadania - przykro nam, ale więcej czasu nie przewidujemy.
Sileth
5 miesięcy temu
Nie ma to jak zapomnieć o bitwie, odwykłam od odwiedzania opowi. Trzeba to naprawić.
Sileth
5 miesięcy temu
Następnej okazji postaram się nie przegapić! :D
Gratuluję wszystkim, którzy zdąrzyli.
Skład Oceniający Bitwy
5 miesięcy temu
riggs
5 miesięcy temu
Jeszcze raz dzięki za włożoną pracę i za cenne rady
Arysto
5 miesięcy temu
Jeszcze ja ;) Trochę się spóźniłem, ale wrzucam
Skład Oceniający Bitwy
5 miesięcy temu
Skład Oceniający Bitwy
5 miesięcy temu
Arysto: dzisiaj zrobię podsumowanie i ostateczne wyniki zostaną podane do godziny 16:00
Arysto
5 miesięcy temu
Karawan
5 miesięcy temu
Gratuluję wszystkim świetnych tekstów, a Składowi w imieniu własnym i całej reszty Opowijczyków wielkie dzięki za wiedzę, pracę, serducho, a przede wszystkim za to że chciało się Wam chcieć!! Dzięki wielkie <3 !!
Nie ważne które kto miejsce zajął, ale, że mógł w Zwierciadle Prawdy zobaczyć co popełnił. Dziękuję!
Skład Oceniający Bitwy
5 miesięcy temu
Karawan
5 miesięcy temu
Temat bitwy #4 wysłany na adres Składu. Dziękuję.
Arysto
5 miesięcy temu
Jasne, odebraliśmy. Obecnie jestem poza miastem, niewiele dostepu do neta. Proszę o dzień-dwa :)
Karawan
5 miesięcy temu
Easy! To było do pisaczy i pisujących ;) Wypocinkuj Wasze do woli i wracaj bez kaca i grypy ;)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji