Ból, odór, pańszczyzna. Wątek dla osób konających w Polsce.

Lechosław_Kerner
ponad tydzień temu
Fanatycy własnych poglądów łączcie się!
Będzie łatwiej was wyłapać jak znajdziecie się w jednym miejscu.
Grafomanka
ponad tydzień temu
Nie znudziły ci się jeszcze te wygłupy?
Lechosław_Kerner
ponad tydzień temu
To nie są wygłupy, to jest misja. Postanowiłe fanatycznie bronić swojego braku fanatyzmu na jakikolwiek temat. Staram się wtopić w otoczenie.
Grafomanka
ponad tydzień temu
Idź lepiej do piwnicy i wyjdź jak się rozjaśni...
Lechosław_Kerner
ponad tydzień temu
W sumie podoba mi się tutaj. Mówię, dam coś od siebie tym (w większości, bo są wyjątki) zadufanym w swojej wielkości i talencie frustratom. Niespełnionym życiowo, uzależnionym od łechtania swego ego, lub na siłe wymyślonego swoje alterego - bo wypada je mieć, piewców narodu.
Grafomanka
ponad tydzień temu
Żeby coś dać, trzeba coś mieć, a co ty masz poza tekstami do dopracowania?
Lechosław_Kerner
ponad tydzień temu
Grafomanka sama stawiasz siebie wśród nich, miałem inne zdanie. No ale jak mowia Chińczycy. Gdy kamień spada ze szczytu i trąci psa w połowie drogi to znaczy, że pies przeżyje. Ale gdy trąci na samym dole to zabije.
Kieślor
ponad tydzień temu
Leszku, jesteś Łukaszem?!
Lechosław_Kerner
ponad tydzień temu
Gradomanka czyli mam dokładnie tyle co 99% ludzi tu. Pasuję więc jak ulał.
Kieślor
ponad tydzień temu
Jak to?
Lechosław_Kerner
ponad tydzień temu
Kieślor nie jestem Łukaszem
Grafomanka
ponad tydzień temu
Czyli nie masz co dać, bo wszyscy mają to samo...
Kieślor
ponad tydzień temu
Leszku, a trochę wyglądasz
Lechosław_Kerner
ponad tydzień temu
Kieśloru nie wiem jak wygląda Łukasz.

Grafomanku no dać ten wątek, wstrzymaj swe konie, nie miałem na myśli mojej pisanininy. Spokojnie aż tak mi nie odwaliło😁
Kieślor
ponad tydzień temu
A może ty jesteś z Szaleju czystego?
Lechosław_Kerner
ponad tydzień temu
Grafomanko Te moje teksty to taka próba, środek czegoś do totalnego dopracowania, tak się chciałem zorientować jak bardzo chujowe to jest.
Lechosław_Kerner
ponad tydzień temu
Kieśloru teraz powiem prawdę raz w życiu, nigdy nie byłem tu, nie znacie mnie z innych ników, wpadłem tu bo chciałem dać pod ocenę coś co napisałe i za chwilę skasować konto. Ale ta zabawa z tymi komentami tych samych osob z wielu kont mnie zaciekawiła. Nadal do konca nie czaje ale porownujac z dyskusjami na forum to znaczy z tymi co tam sie udzielaja plus czas w jakim pod wierszami pojawiaja sie falowe pewne wpisy mozna cos wywnioskowac. Niewazne.

Zadomawiam się tu ale w innym celu niż oryginalnie miało być.
Grafomanka
ponad tydzień temu
To teraz, kiedy już wiesz, bo chyba w tej masie komentarzy są jakieś merytoryczne, zamierzasz pracować nad sobą czy, z uwagi że większość też 'chujowa', odnalazłeś się wśród swoich i tyle ci wystarczy?
Lechosław_Kerner
ponad tydzień temu
Kilka uwag było bardzo dobrych. Dlatego usunąłem teksty do poprawy. Ale juz nie bede ich wrzucal bo nie mozna zmuszac ludzi do czytania w kolo tego samego. Bez przesady ja jestem powaznym czlowiekiem to moje (oczywiscie sztucznie wykreowane) alterego jest pojebane, chamskie i... i w sumie nie wiem jakie, dopiero je wymyślam.

Mowiac powaznie widac, ze kilku osoba zalezy aby doradzic. Nie bede wymienial nikow bonza chwile wpadnie jakis klon i mi bedzie wmawial, ze chce te osobe przeleciec albo byc jej tamponem. A ja lubie byc tamponem z wyboru a nie nadania.
Kieślor
ponad tydzień temu
Bardzo szlachetnie z twej strony, ale wybacz mi i pozwól że ci nie uwierzę

Część postów została ukryta (166)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Proboszcz
ponad tydzień temu
Jeszcze z biednej Igi zrobili kretynkę😂😂😂
Disciple
ponad tydzień temu
Klęska jest zjawiskiem obcym wojownikom
Proboszcz
ponad tydzień temu
Lechosław to zwykły debil, nazywaj po imieniu
Disciple
ponad tydzień temu
On wróci, zbiera teraz energię, aby zadać cios
Proboszcz
ponad tydzień temu
I już dawno go wynieśli na tarczy, tylko za głupi jest by pojąć.
Disciple
ponad tydzień temu
Ciężko jest odnaleźć prawdę w porażce
Proboszcz
ponad tydzień temu
Nic już Lechosława nie wskrzesi
Disciple
ponad tydzień temu
Pokój jego duszy
Proboszcz
ponad tydzień temu
Jabyście kwieciście nie próbowali jego rozjechania wytłumaczyć
IgaIga
ponad tydzień temu
Proboszcz się nie wysila. Lepiej tacowe przeliczy.
Proboszcz
ponad tydzień temu
Iga, córko grzeszna licz swoje
Disciple
ponad tydzień temu
Zostaw, Igę, kapłanie i przelicz
Proboszcz
ponad tydzień temu
Liczą ci co mało mają, osobiście wolę ważyć pieniądze
Disciple
ponad tydzień temu
Tym się zajmują biskupi
Disciple
ponad tydzień temu
Każdy ma przydzieloną rolę
Proboszcz
ponad tydzień temu
Tak więc biedaki, biedujcie dalej
Disciple
ponad tydzień temu
Idź w pokoju, kapłanie
Proboszcz
ponad tydzień temu
Idę, z pełnymi kieszeniami
Disciple
ponad tydzień temu
Do spowiedzi?
Proboszcz
ponad tydzień temu
A jak wam będzie nudno to odwiedzajcie nas częśćiej
Proboszcz
ponad tydzień temu
Nikt normalny stąd, nie idzie tam. Aczkolwiek nienormalni tłumnie tutaj, przybywają stamtąd.
wikindzy
ponad tydzień temu
Lechosław_Kerner 31 min. temu
"Zbieram material... A wrzucicie cos o pedofilii jeszcze moze?"

Lechosław_Kerner, to ksiądz, a każdy ksiądz, to pedofil
Proboszcz
ponad tydzień temu
Mnie kusiło, ale nie skorzystałem
wikindzy
ponad tydzień temu
słone paluszki, Na pitoleniu też pisałem, tam gdzieś jest na górze i o największych kurach - Jerseyach, a jak koguty się piorą (to najbardziej Leghorny), to im takie zaciski na dzioby są do kupienia, jedne wredne, bo trzeba nos przebić, ale inne nie, bo zacisnąć w nozdrzach
wikindzy
ponad tydzień temu
A z t3 to byli wczoraj, jeden przebrany za Rasputina, drugi nie - bizarrowcy, może faktycznie desant
wikindzy
ponad tydzień temu
IgaIga 59 min. temu
"Zazwyczaj 😆"

Się idzie rozmarzyć...
słone paluszki
ponad tydzień temu
<Gallus gallus domesticus>
Tylko ten gatunek mnie interesuje. Zwykła gruba kura z grubym kogutem, żeby nie miał siły piłować dzioba o świcie.

Nie chcę żadnych agresorów i dziwaków.
Dziękuję.
wikindzy
ponad tydzień temu
A, no to taka kura typu kura, też fajna kura i ona nie ma innej nazwy?
wikindzy
ponad tydzień temu
wikindzy
ponad tydzień temu
słone paluszki, Podrywa Cię, o tak:

Lechosław_Kerner 53 min. temu
"Adin no dobra spróbuje jak to jest z tymi slonymi paluszkami..."
wikindzy
ponad tydzień temu
Lechosław_Kerner 53 min. temu
"Apel do patologii... Bo mi sie nie chce szukac. Dajcie cos o pedofili albo napiszcie cos co mozna pod terroryzm podciagnac... Nie chce mi sie szukac. Potrzebuje."

Ty terrorysto!
wikindzy
ponad tydzień temu
Lechosław_Kerner,

https://podobnestrony.pl/do/opowi.pl

"Opinie o Opowi.pl
Oceniono: 2023-09-26 09:09
Jeżeli słabo piszesz, nie znasz podstawowych zasad, a twój warsztat to jedynie znajomość rymu częstochowskiego, omijaj opowi, bo my nie głaszczemy po pustych główkach. Wymagamy od siebie i od innych. Na opowi,kto mądry, zdobywa wiedzę. Chcesz nauczyć się pisać poezję? Chcesz by ktoś czytał twoją prozę? Jesteś ambitny/a? Zapraszamy! MartynaM (Opinia od x)

Oceniono: 2023-07-31 02:07
Portal znajduje się w rękach wulgarnego bydlęcia. (Opinia od Sguś)

Oceniono: 2023-07-13 06:07
Paskudztwo, szambo, a nie portal literacki. Mowa i komentarze rodem z rynsztoka. Ocena niedostateczna. (Opinia od Adelaisa)

Oceniono: 2023-06-16 08:06
Poziom portaliku żenujący. Dominują głosy chamów i trolli uniemożliwiające pisanie przyzwoitym poetom i literatom. Sfrustrowany moderator ujawniający się pod nickiem Antoni sam trolluje na portalu pod różnymi innymi nickami i trzyma podobne do siebie indywidua. (Opinia od Ada)

Oceniono: 2023-04-27 07:04
Portal, choć charakteryzuje się dużą płynnością twórców, jest raczej nieprzychylny nowym użytkownikom. Poziom literacki mieszany, zależny od użytkowników. Teksty dobre mieszają się z czymś, co nawet trudno nazwać literaturą amatorów. Ruch skupiony na portalu w obrębie forum dyskusyjnego na którym liczne obelgi i wulgaryzmy są wyznacznikiem statusu portalu, według użytkowników. Odradzam nowym, nie polecam doświadczonym, chyba, że nie macie nic lepszego do roboty. Na plus wygląd strony i estetyka - wszystko klarowne, bez efektu typowego forum z wczesnych lat dwutysięcznych (Opinia od Ignacy Jan)

Oceniono: 2023-01-22 06:01
Obrzydliwy portal, obrzydliwy moderator, paskudne słownictwo. Nie polecam. (Opinia od Adela)

Oceniono: 2022-12-31 10:12
Syf, kiła i mogiła. I wydurniający się dzień w dzień Antek. (Opinia od Sretti)

Oceniono: 2022-08-25 05:08
Wabią naiwnych pisarzy tylko po to, by wyładować na nich swoje frustracje. Nie ma bata na tę zgraję łotrów i pomyleńców. Moralność na poziomie minusowym, piszą na forum otwarcie o seksie i kłócą się, używając najgorszych z możliwych wulgaryzmów. Prym wiedzie ostatnio niejaki yanko wojownik, który ma co rusz jakiś nowy numerek przy nicku. Mam dość i chcę stamtąd odejść. (Opinia od Karol)
Oceniono: 2022-04-11 05:04
Przypinają jakieś flagi obok logo, nie wiadomo czy to jest polski portal. Paradoksalnie dobrze mają się tam katole i odłamy skrajnie prawicowe. Portal sukcesywnie się upolitycznia. Wobec niektórych nacji - narodów, kreowana jest mowa nienawiści. (Opinia od mów mi janek)

Oceniono: 2022-03-30 12:03
Dużo do czytania. Ciekawe miejsce (Opinia od Makute Ye)

Oceniono: 2022-01-31 09:01
Przyzwolenie na multikonta, zerowy kontakt z administratorem, shadow bany, brak możliwości usuwania publikacji (nierespektowanie przepisów RODO o prawie do bycia zapomnianym), bardzo zły system anonimowych ocen, tolerowanie dwóch wyjątkowo toksycznych osób rozwalających portal i obrzucających regularnie błotem ze swoich oficjalnych oraz zapasowych kont wszystkich, którzy nie podzielają katolicko-narodowej wizji świata rodem z rządowych mediów. Znajdzie się jeszcze kilka innych wad. Nie polecam. (Opinia od nie płakałem po roksie)

Oceniono: 2021-12-01 01:12
Strona bez reklam i miśków ze świecącymi dupami. Ostatni portal dla pisarzy i aspirujących do tego miana, gdzie panuje wolność słowa. Twórcy - artyści to ludzie o podwyższonej wrażliwości i jakieś pozorne zgrzyty może i występują i administrator po niektórych musi czasem sprzątać (to jak nadwrażliwi zgłoszą). Nie rozumiem jednak tych wszystkich skarg, nikt nie każe tam nikomu publikować na siłę, czytać, a nawet zaglądać. Grafomani przyzwyczajeni do pochwał na innych portalach ("masz pochwałę za to, że tu jesteś"), przychodzą po kolejną, z wierszem o bogu i ojczyźnie lub dupie maryni w częstochowę rymem bitym, dostają szczerą opinię, to w płacz lub wojowanie do krwi ostatniej o kilka wersów, co ni w pięć, ni w dziewięć. Nie odpowiada atmosfera, to iść tam gdzie ładnie, zostawić portal (te melinę) literackim zbójom i grafomańskim dekadentom. yanko wojownik - użytkownik portalu (Opinia od yanko)

Oceniono: 2021-11-20 07:11
Nędzniutki portal. Żenujący poziom.0 (Opinia od Ortyks)

Oceniono: 2021-10-10 05:10
Policja powinna zainteresować się tym portalem jak najszybciej. Słowa według Kodeksu karnego powszechnie uważane za obelżywe są tam na porządku dziennym. A przecież to strona powszechnie dostępna, a nie kodowana z zastrzeżeniem, że tylko do użytku bywalców tej meliny. Odpowiednie zawiadomienia na temat tego obrzydlistwa zostały już wysłane do prokuratury. Mam nadzieję, że prokurator szybko zakończy śledztwo, otrzymał linki do tysięcy obraźliwych słów i sąd zajmie się hejterami i właścicielem. (Opinia od Piotrek)

Oceniono: 2021-10-10 05:10
Teksty, jakie administrator toleruje na portalu. Jared opinia dodana 10.10.2021 roku, godzina19.00 Ble, ble, ble, bleeee XD Pozwoliłem na holokaust, ale zamknij pizdę i płaszcz się, psie XD ~Psalm piąty, podtekst dziesiąty XD (Opinia od Jolanta)

Oceniono: 2021-10-06 07:10
Raczej słaby pod względem literackim. Nie polecam. (Opinia od Robert) (Opinia od Robert)
Oceniono: 2021-10-06 10:10
Sądząc po wpisach mamy tu jakiś sfrustrowanych oszołomów z aspiracjami Mojżesza, inkwizytora i Matki Teresy. Portale dla bogobojnych inaczej są dostępne na stronie toruńskiej. Powodzenia dla oszołomów i złodziei podszywających się pod cudze nicki. /prawdziwy puszczyk/ (Opinia od Prawdziwy puszczyk)

Oceniono: 2021-10-05 07:10
Ta strona to kompletne dno. Nie wierzysz, sam się przekonaj. Ale ostrzegam, ryzykujesz życiem. Tego się nie da odzobaczyć. Piękna Brygidka. (Opinia od Refleksja)

Oceniono: 2021-09-04 09:09
Zarejestrowałem się tam i żałuję. Każdy dzień na tej stronce to niepowetowana niczym strata czasu. Nie da się zlikwidować konta co jest niezgodne z przepisami RODO. Chamstwo, obrażanie ludzi to wizytówki tego portalu, który nazywa się literackim. W rzeczywistości jedno wielkie g. A administrator strony jest tam największym hejterem. Ukrywa się podobno pod pseudonimem Ant. Na żadne skargi nigdy mi nie odpowiedział, ani nie zareagował. (Opinia od Wiskoza) (Opinia od Wiskoza)

Oceniono: 2021-06-10 10:06
Administratorem portalu jest bydle pozwalające na ataki personalne na użytkowników portalu. https://www.opowi.pl/nie-jestem-bogumilem-czyli-fenomen-a69356/ (Opinia od Krzysztof)

Oceniono: 2021-04-04 10:04
Opowi to żenujący portal, poziom tekstów i wierszy jest tam żałosny. Przypomina raczej forum dla uczniów niższych klas podstawówki, a nazwa portal pisarski jest zdecydowanie na wyrost. Najśmieszniej, jak te swoje gnioty chwalą wzajemnie, śmiech pusty zbiera. Można się tam cofnąć w rozwoju, ale na pewno niczego nauczyć. Za poetę uchodzi tam niejaki puchacz, który ze swoim żenującymi gniotami wyklina wszystkich, którzy próbują zakwestionować jego wielkość, pochodzenie, bądź autorytet. Jak to mówią, z g. nie ukręci się bata, lepiej tam nie wchodzić dla własnego dobra. Chyba, że zamierzacie napierniczać się hejterami i dziesiątkami ich klonów, a główny hejterem i spamerem jest administrator, właściciel tego portalu. Nie każcie mi ponownie przeżywać tego koszmaru, ledwo się stamtąd wykaraskałem bez większych strat moralnych i materialnych. (Opinia od Albin)

Oceniono: 2021-03-31 06:03
To nie jest portal o klimacie literackim tylko forum hejtu i podłości w najgorszym wydaniu. Aż się dziwię, że admin praktycznie nic nie robi radykalnego aby uzdrowić ten ,,chory,, portal i pewnie mówiąc prosto mu to zwisa jak kilo kitu na agrafce... Portal literacki to nie jest miejsce na gównoburze tylko inteligentne rozmowy o poezji lub prozie, to nie miejsce dla psychopatów i hejterówtylko dla tych,którzy lubią pisać... (Opinia od Satyryk)

Oceniono: 2021-02-28 03:02
Życie na Opowi potwierdza teorię Darwina. Admin nie ingeruje w życie portalu. Zero moderacji, autorytetów administracyjnych. Każdy odpowiada za siebie i sam buduje swój wizerunek. Brak cenzury wynika z wiary założyciela w userów XD Jest ciekawie, zero poprawności politycznej. Charakterki autorów niczym nie urabiane. Wolność. Znajdziesz tam totalną grafomanię i teksty naprawdę najwyższych lotów. Ale jak to w życiu bywa, głośne średniactwo dominuje, ale okresowo pojawia się grupa ludzi bdb piszących i temperuje apetyty krzykliwych beztalenci. Na Opowi jest ruch, jest życie. (Opinia od errata)

Oceniono: 2021-02-28 11:02
Opowi to bardzo miłe miejsce. Dzieje się tam coś zawsze, ludzie wyrażają opinie w sposób niczym nie skrępowany. Jeden lub dwóch trolli jest jakimś co prawda uciążeniem dla umysłu, ale dzięki temu nie jest za różowo, przez co nie mdli. Miło lub wskroś brutalnie każdy chcący, otrzyma tam opinię odn. swej twórczości, dobre utwory zostaną dobrze ocenione - bądźcie tego pewni, jeśli z marszu źle piszą o waszej twórczości, to znaczy, że macie coś do nadrobienia. Miałem już jednego bana, objawia się on brakiem dostępu do konta. Mam wskutek tego kolejne konto, tym razem z numerkiem, mam więc dodatkowo numerek a z tego powodu dodatkową radość. (Opinia od yanko wojownik)

Oceniono: 2021-02-28 10:02
Świetne miejsce, merytoryczne opinie o tekstach, fajna atmosfera, tolerancja wobec inności. Nie dajcie się zwieść negatywnym opinią o opowi. Piszą je osoby z konkurencyjnych portali, które odeszły z opowi albo zostały wyrzucone za chamskie odzywki. Nie będę tutaj wymieniał nicków ale kto zna ten wie. (Opinia od puszczyk)

Oceniono: 2021-02-23 08:02
Większego chamstwa, jak na tym portalu, określającym się jako literacki nie spotkałam na żadnym innym tego typu. Można tam bezkarnie wyzywać ludzi, lżyć i poniżać ich godność, bez żadnej reakcji ze strony administratora strony, którym jest niejaki Piotr, właściciele firmy marketingowej. Wyhodował on sobie kilku stałych bywalców, którym pozwala na wszystko. Zachowują się jak Hitlerowcy w Auschwitz wobec swoich podwładnych. Kto mnie wrażliwy, ucieka stamtąd od razu. Odważniejsi próbują walczyć, ale oni stworzyli sieć donosicielstwa. Oplutych, znieważonych ludzi ten idiota banuje. Nikomu nie polecam tego portalu, bo to strona dobra dla oprychów, zbirów i zbójów ale nie dla normalnych ludzi. (Opinia od Aldona)

Oceniono: 2020-11-12 08:11
Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo. Nie polecam. (Opinia od Króli Bugs)

Oceniono: 2020-10-29 06:10
Na forum bryluje kilku hultajów i znudzonych pozbawionych moralności i skrupułów pind napadających bez powodu na zamieszczających swe utwory użytkowników, których obrzucają wulgaryzmami w atmosferze obrzydliwej nagonki. Wszystko dzieje się przy całkowitej bezczynności, czyli akceptacji właściciela strony. Gdy ktoś się im przeciwstawi, admin blokuje mu konto, żeby nie można napisać tym hultajom i pindom prawdy o nich. Nie polecam rejestracji na tym portalu, bo utytłacie się w szambie, i później przez rok nie zeskrobiecie z siebie tego paskudztwa. Jest wiele dobrze moderowanych, porządnych portali, gdzie tego rodzaju osobniki nie mają czego szukać. (Opinia od Były użytkownik)

Oceniono: 2020-10-28 04:10
Zablokowano mi nagle i bez uprzedzenia konto na tym portalu, na którym pozostały moje utwory. Nie mam możliwości ich usunięcia, zmiany ani poprawienia. Wielokrotne maile do właściciela portalu nie przyniosły żadnego skutku, pozostały bez odpowiedzi. Rozumiem, że właściciel strony kradnie, zawłaszcza, czy nie wiem jak to nazwać utwory użytkowników, blokując im do nich dostęp. Nie żałuję, że nie mam tam już dostępu, ponieważ grasują tam ludzie, którzy używają wulgarnego słownictwa obrażającego innych. Wspomaga ich w tym właściciel strony. (Opinia od Gminny poeta)

Oceniono: 2020-10-28 04:10
Jeśli jesteś uczciwym, wrażliwym człowiekiem, patriotą, katolikiem, Polakiem uważaj na ten portal. Jeśli się tam zarejestrujesz zostaniesz obrzucony wulgarnymi wyzwiskami, obrażony, wyszydzony, twoje utwory zostaną zostaną poddane a wszystko to za przyzwoleniem właściciela portalu, który nie reaguje na zgłoszenia o przestępstach. (Opinia od Literat)

Oceniono: 2020-10-14 12:10
Opowi jest moim zdaniem najlepszą stroną gdzie można publikować swoje prace. Wiele się tam nauczyłam. Społeczność Opowi jest cudowna. Poznałam tam naprawdę fajnych ludzi. (Opinia od Onyx)

Oceniono: 2020-09-18 02:09
Opowi to bardzo fajna strona na ktorej od dawna umieszczam wpisy i to nieprawda o chamstwie na forum i pod wpisami.Te opinie pisza ci co zostali wyrzuceni z portalu za trollowanie. (Opinia od Shogun)
Oceniono: 2020-05-29 05:05
Sekta - łatwo wejść, gorzej wyjść, a dokładniej rzecz biorąc - wcale. Chamstwo w czystej postaci, kółko wzajemnego głaskania się po dupach. Konta usunąć nie można, tekstu także nie, poza tym zero poczucia humoru i podchodzenie do hobby niczym start do Nobla... pisarze od siedmiu boleści. Ogółem - syf i żenada. Omijajcie z daleka, bo jak wdepniecie w to gówno, będzie śmierdziało za Wami do końca Waszych dni. (Opinia od Aga)

Oceniono: 2019-11-20 06:11
Zapraszają ludzi na portal, żeby pisać wiersze i opowiadania, nie dodając, że jeśli tylko utwór, lub poglądy autora nie daj Boże nie spodobają się komuś spośród miejscowej żulerii rządzącym portalem zmieszają człowieka z błotem, obrzucą wulgarnym słownictwem, poniżą, oplują i wyrzucą, obrzucając nadal obelgami także już po zabanowaniu. Odradzam ten portal komukolwiek, szczególnie powinno się chronić przed nim dzieci. Nie wyobrażam sobie,żeby moja nastoletnia córka, która pisze wiersze, została narażona na takie obelgi, które tam są stosowane wobec ludzi o innych poglądach i innym zdaniu. Muszę dodać, że w 90 procentach przypadków bez żadnej reakcji administratora strony. Jeśli już kogoś usuwają, to tych, którzy przeciw tym obelgom protestują. W ten sposób doprowadzili, że wśród użytkowników dominują, albo same trole, które nie zamieszczają żadnych utworów literackich, poszukujące osób do publicznego poniżania i niszczenia, albo piszący cokolwiek o mentalności i zachowaniu spod budki z piwem. Jeśli ktoś napisze utwór potrafią go w kilkanaście minut zapełnić wulgarnymi wpisami nie na temat, administrator nie reaguje. Administrator łamie przepisy o byciu zapomnianym, wynikające z rozporządzenia RODO, nawet na wyraźnene życzenie użytkowników nie usuwa kont osób zabanowanych kradnąc ich utwory. Wulgarne przestępstwa na powszechnie dostępnym portalu literackim kwalifikują się pod przepisy kodeksu karnego dotyczącego używania przekleństw w życiu publicznym, jak również obrażania ludzi. Przykład wątków o których piszę Dariusz 58 min. temu Bordo, jak ci nie wstyd! Jako wytrysk z żołędzi BOGUMIŁA, powinieneś być bardziej bogobojny A tak, to nie jesteś Bogu miły :) Tym wpisem nadal ośmieszają zabanowanego człowieka, który przeciw tym wpisom protestował. To chamstwo popierane jest jawnie nawet przez użytkowniczki portalu, niejaka Angela pisze. Angela 9 godz. temu Betti, tak ci napiszę, wolę odrobinę szczerego chamstwa, niż ukryty, zawoalowany jad. Pod tekstem dotykającym sprawy religii, użytkownik daje upust nienawiści do autora tekstu. http://www.opowi.pl/cudowne-zrodelko-cz-12-a56096/ jagodolas wczoraj o 22:34 Jebana małpa belzebubiczna Sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich instytucji, bo administrator forum nie reaguje na prośby o usuwanie wulgaryzmów, ani nie likwiduje spamowych wpisów pod watkami, mimo że w regulaminie portalu jest powiedziane, że powinien to robić. Nie reaguje też na prośby o całkowitą likwidację wpisów, łamiąc przepisy RODO. Publiczne obelgi, słowa typu "chuj", "pierdolona kurwa", "pinda", i wiele podobnych używane są przez przebywających tam użytkowników zarówno jako przerywniki w dyskusji, jak również, do niszczenia ludzi moralnie i poniżania ich. (Opinia od anonim)

Oceniono: 2019-07-23 09:07
Takiego chamstwa jak na opowi.pl nie ma na innych portalach. "Brylują znudzone pindy i hultaje, którzy nie wiedzą, co zrobic z wolnym czasem. Zapomnijcie o poezji i literaturze chyba, że interesuje was melina. (Opinia od Literat)

Oceniono: 2018-01-11 11:01
Chętnie opuszczę tę stronę. mam do tego prawo, nikt nie może mnie tam trzymać na siłę niczym zakładnika niestety admin ma w d...e moje maile z prośbą o to. podbija sobie tylko sztucznie statystyki. ciekawe czy jest na to paragraf. w regulaminie nic nie znalazłam, na temat, że członkostwo jest dożywotnie. oceniam na słaba bo nie ma zła (Opinia od bruja)
Średnia ocena: 1.85 / Głosów: 32 dla
opowi.pl"
słone paluszki
ponad tydzień temu
Gallus gallus domesticus = Kura domowa

Najlepszym portalem jest poezja.org
wikindzy
ponad tydzień temu
To ja szedłem po rasach, jak rasista - kurdę, jak Bogumił...
wikindzy
ponad tydzień temu
poezja.org, to tam gdzie administrator uciekł lub zaginął?
wikindzy
ponad tydzień temu
A nie, to gdzie indziej się stało
Proboszcz
ponad tydzień temu
Miałem administratora stamtąd
Proboszcz
ponad tydzień temu
Dobry był, wylizał do czysta
wikindzy
ponad tydzień temu
Dba o społeczność
Proboszcz
ponad tydzień temu
Gość ma anemię i okulary jak denka od butelek
Kieślor
ponad tydzień temu
Oceniono: 2023-04-27 07:04
Portal, choć charakteryzuje się dużą płynnością twórców, jest raczej nieprzychylny nowym użytkownikom. Poziom literacki mieszany, zależny od użytkowników. Teksty dobre mieszają się z czymś, co nawet trudno nazwać literaturą amatorów. Ruch skupiony na portalu w obrębie forum dyskusyjnego na którym liczne obelgi i wulgaryzmy są wyznacznikiem statusu portalu, według użytkowników. Odradzam nowym, nie polecam doświadczonym, chyba, że nie macie nic lepszego do roboty. Na plus wygląd strony i estetyka - wszystko klarowne, bez efektu typowego forum z wczesnych lat dwutysięcznych (Opinia od Ignacy Jan)
Kieślor
ponad tydzień temu
to jest dobra recenzja
wikindzy
ponad tydzień temu
Paluszki? Jesteś?

Waydotte, Jersey i zielononóżki

https://zapodaj.net/plik-sFPhBTnvuE
wikindzy
ponad tydzień temu
Z tego inkubatora, co na pitolo podawałem
wikindzy
ponad tydzień temu
Dwutygodniowe
słone paluszki
ponad tydzień temu
Czarne. Jak kruki. Krukokury. Egzotyczne bardzo. Niespotykane i chyba delikatne.
A kura domowa, zwykła, przeciętna, może i tępa, ale przetrwa atom. Chcem jom.

Trzymaj się wik in dzy.
wikindzy
ponad tydzień temu
A, no pewnie tak, domowa zwykła, trzymam je, trzymam w pudle, w maju złożę im wolierę, bo starsze będą je chyba biły
wikindzy
ponad tydzień temu
One się potem potrafią przebarwiać
wikindzy
ponad tydzień temu
Ale zwykła nie, to zwykłą lepsza - fakt
wikindzy
ponad tydzień temu
Lechosław_Kerner wczoraj o 22:45
"SzaIej. Ale bym cię katował. Wyciąłbym ci powieki nacinał gałki oczne. Obrzezałbym cię i kazał żuć ten naplet ustami z obciętymi wargami... W ucho wbijałbym ci ostry szpikulec, tak aby nie zabić ale uszkodzić mózg... to samo w nos aż by się te szpikulce spotkały w twoim mózgu. Potem, wyciąłbym ci jądra i zaszył w odbycie. Takiego bym wypuścił w centrum miasta. Żyłbyś, wykonywał dziwne rychy, kwiczał... Tak bym ci zrobił... Chcesz, bardzo chcę."

Lechosławie, Poszedłeś? Powrócisz?

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji