REKLAMOWANIE BLOGÓW, PROFILÓW, OPOWIADAŃ

detektyw prawdy
02.01.2017
Witam! Zauważyłem, że ostatnio dużo osób chciałoby się ,,zareklamować".
Założyłem ten wątek również dlatego, że niestety użytkownicy nie mają co czytać, (w tym ja) a reklama w tym wątku pozwoli na zebranie większych czytelników, oraz unikniemy ,,śmieciowych watków".
Ja chyba reklamy nie potrzebuję, jednak sporo osób czyta moje okazjonalne opowiadania, ale niektórym być może początkującym przydałaby się jakaś pomoc, skrytykowanie itp.
Spam raczej nie mile widziany.

Nuncjusz
02.01.2017
dużo? ja zauwazyłem tylko jedną
Nazareth
02.01.2017
Również widziałem jedną. Nie masz co czytać? Opowiadania spadają z belki w mniej jak jeden dzień więc materiału jet w cholerę. A reklamowanie się to chyba nie tu, nie ten poziom. Zresztą z mojego doświadczenia wynika że ci co reklamują się najwięcej, nie mają się czym chwalić, więc im bardziej ktoś o swojej twórczości trąbi tym mniej ja mam ochotę go czytać. Myślę też, że to nie tylko moje podejście.
marok
02.01.2017
Popieram
Ellie Victoriano
02.01.2017
Reklamuję się.
Amy
02.01.2017
A ja popieram stworzenie tego wątku. No bo jak ktoś chce oznajmić społeczności Opowi, że brakuje mu czytelników, to proszę bardzo, czemu nie. Tylko, OSTRZEGAM, jeśli się tu, na forum, zareklamujesz, to lepiej dla Ciebie, żebyś pisał dobrze, bo w przeciwnym razie stracisz i czytelników, i w oczach tych czytelników jako osoba. Chcesz się zareklamować? Skorzystaj ze wskazówki zamieszczonej pod "Komentarze pod Twoimi tekstami". Na pewno ją widzisz, skoro narzekasz na brak komentarzy
Nuncjusz
02.01.2017
Nuncjusz
02.01.2017
Neurotyk
02.01.2017
Nie dubluj postów.
Nuncjusz
02.01.2017
ta, odezwał się od niedublowania
Nazareth
02.01.2017
Kiedyś była dobra inicjatywa - wątek w którym można było wymieniać i polecać ulubionych autorów, tudzież takich, którzy w naszym odczuciu piszą dobrze a są niedocenieni. Reklamowanie kogoś wydaje mi się bardziej na miejscu, nie jest taki buńczuczne jak reklamowanie samego siebie.
Neurotyk
02.01.2017
Jałowa dyskusja.
Amy
02.01.2017
No właśnie, trzeba skorzystać z wyszukiwarki na forum, a nie wszyscy to robią H
Amy
02.01.2017
Jeśli chcecie kogoś polecić, to piszcie. To rzeczywiście jest lepsze od reklamowania samego siebie.
Nuncjusz
02.01.2017
Polecam siebie XD
Nazareth
02.01.2017
Nuniek, ty wieczny kontestatorze! XD
Nazareth
02.01.2017
http://www.opowi.pl/drzewo-zycia-a18235/ - autorka tego opowiadanie chyba na stałe się z nami pożegnała, ale ten tekst bardzo mi się podobał i utkwił w pamięci. Gdybym miał polecić coś z twórczości autorów mniej znanych pewnie zacząłbym właśnie od tego.
Nuncjusz
02.01.2017
Neurotyk
02.01.2017
Pan Buczybór
02.01.2017
Cytując Shiroi:
"Reklamuję się."

Część postów została ukryta (242)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

sisi55
7 miesięcy temu
Ale jeszcze nie zamieściłem go na forum konkursowym bo czas do 17.12.
AlaOlaUla
7 miesięcy temu
Przeczytaj Regulamin prac konkursowych.
sisi55
7 miesięcy temu
No to po prostu proszę o ocenę, żebym wiedział czy warto dać na konkurs.
AlaOlaUla
7 miesięcy temu
To jest właśnie zabronione. Trzeba tę decyzję podjąć od razu. I nie wolno w trakcie poprawiać pracy. Takie są zasady. Poprawić można po ogłoszeniu werdyktu.

Na tym polega konkurs, że praca musi być samodzielna.
To się nazywa Uczciwość.
sisi55
7 miesięcy temu
Nie będę poprawiał.
Piotrek P. 1988
7 miesięcy temu
Polecam mój najnowszy produkt, czyli opowiadanie "Zwiedzanie Jednej z Planet Niezwykłości" :-). Zawiera ono elementy gatunków: surrealizm/fantastyka/przygoda/akcja.
Piotrek P. 1988
7 miesięcy temu
Opowiadanie nowe - u mnie znalazło się --------- więc jeśli chcecie - zobaczyć je możecie :-D
Piotrek P. 1988
pół roku temu
Osoby lubiące alternatywne, nietypowe i dziwne opowiadania zapraszam na: "Krótką Podróż Przez Krainy ze Świata Snów" :-D
Pan Buczybór
pół roku temu
Bordo, kartofelku, tu można się atencjonować
Piotrek P. 1988
pół roku temu
Nowe opowiadanie dla lubiących teksty dziwne, nietypowe i alternatywne już jest gotowe, a nazywa się: "Planeta DankMemesosplosioniuminia" XD Zapraszam i polecam :-D
Piotrek P. 1988
pół roku temu
Osoby lubiące dziwne i alternatywne teksty, jeśli zechcą, mogą spróbować zobaczyć taką, o, nowość: "Planeta DankMemesosplosioniuminia" XD
tribia
5 miesięcy temu
need speed dorobil sie zlotego strzalu! Zloty pocisk musi, to sie ma... a nie jakis tam emeryt, czy rencista. Renta jest niska i slaba jak zdrowie emeryta. Zloto wali headshoty! ;). czuje, ze za dzisiejsze kocopoly dostane bana , a mam juz ich troche prywatnie. Rower, garaz... :)
Piotrek P. 1988
5 miesięcy temu
Lubiącym opowiadania dziwne, alternatywne i podobne do snów, polecam mój nowy, świeży wytwór: "Plac Imprez Integracyjnych i Pociąg na Morzu pod Lasostepem" :-)
Jared
5 miesięcy temu
Znacie jakieś porządne blogi z recenzjami? Tylko bez takich w stylu "och, ostatnio w moje ręce trafiła książka taka i sraka, a choć zazwyczaj nie czytam książek historycznych to bla, bla, bla". Raczej bym szukał czegoś zbliżonego profesjonalizmem do recenzji Wyborczej czy Culture.pl - no i z książkami high quality raczej :P
Jared
5 miesięcy temu
Tylko tytułem przykładu polecę Statek Głupców:

https://statekglupcow.pl/
AlaOlaUla
5 miesięcy temu
Trochę podpieram się lubimyczytac.pl, jeśli chodzi o książki.
Było kilka pozycji, które wychwalano pod błękity, a głosy czytelników sugerowały, że to wydmuszka.

W dużej mierze bazuję na Instagramie, na którym obserwuję pożeraczy książek.

Ale z książkami, tak jak z filmami, dopóki nie przeczytasz i nie obejrzysz, to nie możesz mieć wyrobionej opinii bazując na gustach innych.
Piotrek P. 1988
5 miesięcy temu
Szukasz opowiadania, które może wybrać na wycieczkę do jakiegoś innego, magicznego świata wyobraźni? Jeśli tak, to polecam odbyć "Podróż Po Tajemniczym Świecie Niezwykłości" wraz z bohaterami i bohaterkami mojego najnowszego opowiadania, odkryć tajemnice tej dziwacznej wyprawy i pozwolić się zaskoczyć! :-D
Piotrek P. 1988
4 miesiące temu
Zapraszam wszystkich, zwłaszcza lubiących surrealizm i alternatywę, na "Czasoprzestrzenną Wyprawę i Międzywymiarową Przygodę", czyli do przeczytania mojego najnowszego opowiadania 😎✌
Piotrek P. 1988
4 miesiące temu
Zapraszam na "Kosmiczno-Tropikalno-Morską Podróż" 🚀🏝😎🤠🥳
Piotrek P. 1988
4 miesiące temu
Wszystkie osoby lubiące opowiadania dziwne, alternatywne, surrealistyczne, podobne do snów, zapraszam do zajrzenia w czasie wolnym, jakie niespodzianki i ciekawostki czekają do odnalezienia "W Świecie Marzeń Sennych i Wspomnień Nostalgicznych" 🌆🤩🌁🥫🦩🏝🌳⛲️🍰🍦🎨🎭🏘🐙🍄🎹🎸🏝🌅🎑🦑🏘🌁🎨🎭🗺🎹🕰🌌🌪
Pan Buczybór
4 miesiące temu
http://www.opowi.pl/ku-rownosci-1-poczatek-a58899/

Ku równości! - nowa seria w klimatach fantasy, tym razem piszę z planem, więc obiecuję dokończyć, choćby ze dwa lata mi to zajęło.
Nie chcę streszczać fabuły, kiepski jestem w opisach, więc napiszę naprawdę skrótowo:
główna bohaterka - uparta wieśniara/świat fantasy/walka o równouprawnienie (nie, nie będzie tego bardzo dużo)/przygody/trochę humoru (albo sucharów)

*reklamuję się tak tylko, jakby ktoś przeoczył
**obietnice z opisu wcale nie muszą się pokrywać z zawartością serii :)
Antoni Grycuk
4 miesiące temu
Piotrek P. 1988
4 miesiące temu
"Seria Niespodzianek Mistera Fantastycznej Postaci Przebojowego Bohatera"
czeka
na odkrycie i wyruszenie na wspólną przygodę w krainie wyobraźni i marzeń już teraz 😃🥳🤩😎🤯🤡🤣
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
Libusz czasami trochę pobujać w obłokach 😊? Jeśli tak, to polecam krótkie podwójne opowiadanie na podstawie snów: "Przebojowa Zabawa Taneczna W Nostalgicznym Stylu / Duży Park na Przedmieściach — Stwory Drzewiasto-Cieniste". 👍😊✌️
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
Jesteś w złym nastroju 🤔? Jeśli tak, to może poprawić Ci go wypoczynek "Pewnego Razu na Jednej z Wysp Archipelagu Tropikalno-Morskiego" 🏝😎. Już dziś możesz przekonać się, jak tam jest fantastycznie! 👍😉🍉
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
Dziwny, straszny i tajemniczy "Sharko-Dino" przypłynął na Opowi.pl już po raz trzeci, ale tym razem nie jako drobny akcent, lecz jako postać pierwszoplanowa. 🏝🦈🤿🏖🦖🐉
marok
3 miesiące temu
Reklamuję, jeśli można, swój profil. Pan marok zaprasza. Ostatnio sam kurz u mnie ale teraz to zmieniam :)
Johnny2x4
3 miesiące temu
A ja reklamuję, swój profil. Psychodeliczny :P
Texic
3 miesiące temu
Zapraszam do sprawdzenia mojego profilu. Jeżeli lubisz opowiadania grozy/horrory to z pewnością znajdziesz u mnie coś dla siebie :)
Wczoraj wypuściłem na świat nowe opowiadanie "Həyatı Yaradan". Zapraszam do lektury :)
Józef Kemilk
3 miesiące temu
Hejka
zapraszam do mojego bloga https://wcaletak.blogspot.com/
Znajdziecie tam zarówno komedie jak i opowiadania zmuszające do myślenia. Są także teksty publicystyczne.
dariusz-b
3 miesiące temu
Wiem, że to trochę żebractwo, ale proszę abyś przeczytał i ocenił moje opowiadanie z szuflady. Właśnie zakończyłem publikować, więc zachęcam.
: - )

"Alternatywa kolejnego dnia"
Opis: Utwór opowiada o zwykłym żołnierzu Narodowych Sił Rezerwowych. Nasz główny bohater nazywa się Krzysztof Polak i jest dwudziestoczteroletnim dowódcą czołgu. Jednak nie będzie nudno i przewidywalnie. Nie chcę spoilerować, dlatego zachęcam do przeczytania. Jest krótka (około 40 minut), ale nie spiesz się podczas czytania.

http://www.opowi.pl/alternatywa-kolejnego-dnia-1-19-a59612/
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
Nowość u mnie! Jedna wielka niespodzianka dla lubiących dziwne i alternatywne opowiadania: "Korowód Surrealizmów Z Zakamarków Starożytnej Podświadomości". Zapraszam serdecznie do odkrycia zaskakujących tajemnic tej szalonej publikacji! :-)
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
Chcesz przeżyć krótką, niezwykłą, tajemniczą, dziwną, ciekawą i zaskakującą przygodę w wyobraźni, czytając opowiadanie podróżniczo-surrealistyczne? Jeśli tak, to możesz odwiedzić: "Sady, Ogrody, Plaża i Inne Przygody Międzywymiarowego Śniciela". 👍🤩
🌄🏘🌅🏘🌲🌳🎆🎑💨🏝🐌🦀🏖🐠🦐🐬🐚🦀🦐🌾🌺🌼🌷🌴🐚🏖🚌✨🌤🦀🦐🐚🌛✨😇🌈
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
👽🤡 "Korowód Surrealizmów Z Zakamarków Starożytnej Podświadomości"
👽🤡🎃 "Inwazja Schiźców Podczas Spaceru Po Parku W Środku Nocy"
Liv12365
3 miesiące temu
Przerzuciłam się na bloga z "Lordem Nieśmiertelnym", co pozwoliło mi nieco usystematyzować treść i pojęcia już niemałego świata przedstawionego ;p

Zapraszam: https://lordniesmiertelny.blogspot.com/

a opowi, oryginalnie: http://www.opowi.pl/lord-niesmierteny-a55993/
Lady_Emilie
2 miesiące temu
Dużo osób się reklamuje, więc czemu nie...
Jeśli ktoś przepada za serialem Miraculum, to bardzo zapraszam do mnie! Jest już kilka rozdziałów i mam nadzieję, że się wam spodobają :D
Texic
2 miesiące temu
Zapraszam do przeczytania nowego opowiadania (horror) "To twoja wina!" http://www.opowi.pl/to-twoja-wina-a60309/

"Tomasz, krupier we wrocławskim kasynie, wiedzie nudne, pełne rutyny życie. Pewnego dnia do stołu blackjacka dosiada się dziwny, starszy mężczyzna z blizną na twarzy i zwierza się z pewnego problemu."
marok
2 miesiące temu
hip
Piotrek P. 1988
2 miesiące temu
hop
Piotrek P. 1988
2 miesiące temu
Nowe opowiadanie już u mnie: "Kosmiczne Rozmyślenia Podczas Spaceru Wyobraźni Po Dalekich Planetach Na Tle Nocnego Nieba". Dobra okazja, aby odlecieć do dziwnej, tajemniczej, zaskakującej, nieprzewidywalnej, nostalgicznej i surreslistycznej krainy fantazji, marzeń oraz wspomnień! :-D

Dla lubiących filozoficzne, surrealistyczne monologi, jak i bardziej typowe dla moich opowiadań, niekoniecznie posiadające jakiś większy sens czy fabułę, bujanie w obłokach dla przyjemności samej w sobie, dla relaksu i odprężenia :-D
Piotrek P. 1988
2 miesiące temu
Nowa atrakcja już u mnie: "Spacer Po Dużym Fantazyjno-Bajeczno-Magicznym Mieście I Niezwykła Rozmowa W Restauracji"! Przeżyj je już dzisiaj! ;-D
Piotrek P. 1988
2 miesiące temu
Opowiadanie, które jest jednocześnie surrealistyczne, dziwne, wyszukane, zabawne i oryginalne? Na przykład "Fantazyjno-Kosmiczny Spacer Po Wyspie Imprezy, Wolności I Relaksu"😊. Fantastyczna zabawa, przygoda, humor i niezły odmóżdżacz 😊! Szalony czad! Sprawdź to 😉. Bardzo dobre na imprezę w domu, ośrodku wypoczynkowym, ogrodzie lub na plaży, spacer do parku lub na łąkę, relaks z kolegami i/lub koleżankami 😊.
Targówek
2 miesiące temu
https://t3kstura.eu/pokaz_obraz.php?id_pic=3065

Plakat do mojej nowej komedii
Piotrek P. 1988
miesiąc temu
🌌🎇 Przedstawiam nowe opowiadanie, "Krótki Powrót na Planetę Klimatycznej Nostalgii" 😊. Tym razem w nieco innych klimatach, niż zazwyczaj. Pozdrawiam i polecam 😊. 🌌🎇
Piotrek P. 1988
miesiąc temu
Zapraszam na "Kosmiczną Przejażdżkę Po Mieście I Lesie"
🌞🌇🎊 🎉📻🛸🌳🏘🎷🎨🎺🐘🐝🦗🦖 🦕🥫🍕🍟🍔🚗🌳🌲🛶🌅🎑🌺🦄🐏🐎🦋🌈
Erwonus
miesiąc temu
Historia, rozbicie dzielnicowe? Zapraszam do mnie na fabularyzowaną opowieść o walkach Piastow. Pozdrawiam.
ania_marzycielka
3 tygodnie temu
Dzień dobry:)
Zapraszam na fb :) Strona z pisaniem:
https://m.facebook.com/Ania-Kolczyk-strona-autorska-111108853980525/

Prowadzę też stronę z moimi zdjęciami :)
https://m.facebook.com/Ania-Kolczyk-amatorska-fotografia-105581324314364/
Pan Buczybór
3 tygodnie temu
Z okazji publikacji rozdziału ósmego i niechybnego zbliżania się do końca chciałbym zareklamować moją najambitniejszą i najdłużej pisaną serię: "Nas-to-łątki nie obchodzą..."

tagi: młodzieżowe, obyczajowe, komedia (o ile kogokolwiek takie coś śmieszy :), romans

Opis skrótowy fabuły: Eryk Bógoj to zwykły, spokojnie żyjący licealista. Jego skromne życie emocjonalne jednak gwałtownie się zmienia, gdy pewnego dnia spotyka w księgarni niezwykle intrygującą dziewczynę - Ewelinę.

Zastrzeżenia: rozdział pierwszy ukazał się w kwietniu 2019 roku, wolne tempo publikacji wynikło z mojego nieogarnięcia, teraz jednak rozdziały ukazują się (od siódmego w górę xd) nieco regularnej: mniej więcej co miesiąc. Historia, jak myślę, będzie mieć swój finał niebawem, więc osoby potencjalnie zainteresowane nie powinny się obawiać wyczekiwania na ciąg dalszy przez następny rok xd.

część pierwsza tutaj: http://www.opowi.pl/nastolatki-nie-obchodza-cos-sie-stalo-a51193/
Piotrek P. 1988
2 tygodnie temu
Osoby lubiące opowiadania dziwne, alternatywne, tajemnicze i nietypowe, zapraszam na "Nieziemską I Przebojową Podróż W Oryginalnych Cool Klimatach" 👍😄✌️
Piotrek P. 1988
2 dni temu
"Kosmiczne Zjawiska W Baśniowym Ogrodzie I Natłok Różnych Dziwacznych Motywów" to podróż do krainy wyobraźni. W programie zwiedzania są ogrody, niebo z chmurami, a nawet wnętrze pustej planety i przestrzeń kosmiczna 👍😄✌️

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji