III Wojna Światowa - Tom 2 - Separatyzm na Ukrainie. (10 lutego 2020 r.)

Po eksplozjach dwóch rakiet wysłanych z Korei Północnej do Korei Południowej na południu panuje wielka rozpacz, lecz dzisiaj przenosimy do kraju położonym we wschodniej części Europy, na Ukrainę. Dnia 22 lutego 2014 roku na Ukrainie zaczęła się wojna ukraińsko-prorosyjska, mamy obecnie w naszej powieści 10 lutego 2020 roku i nadal na Ukrainie nie da się spokojnie spać. Tego dnia około godziny ósmej nad ranem nieopodal miasta Kercz zostały zauważone separatystyczne czołgi, oraz ludzie o posiadaniu przy sobie karabinów maszynowych. Separatyści zaczęli strzelać z czołgów w kierunku miasta. Ludzie z karabinami wspinali się na dachy domów i zaczęli strzelać w ludzi. Prezydent Kerczu Kliment Zima zakazał rodzicom z miasta w tym dniu wysyłać dzieci do szkoły z powodu strzelaniny. Nakazano wszystkim zakładom policyjnym miasta, aby zaaresztowali separatystów. Pościg się powiódł. Według zeznań policji między nimi był syn brata synowej Vladimira Putina Ilya Ivanov. Czy na półwyspie krymskim znowu zapanuje pokój, czy powstanie na tych terenach Rosja, która znowu ogłosi się radziecką?

Średnia ocena: 1.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (1)

  • Ozar 22.12.2017
    Niestety dalej piszesz w tym samym stylu - czyli totalny bezwład.
    ---- Napięcie podczas wojny rośnie. Korea Północna niszczy południowego wroga. Lecz przenosimy się teraz do kraju kozaków, do Ukrainy. Ukraińcy do dnia 22 lutego 2014 żyli normalnie, lecz na Ukrainie zaczął rosnąć rosyjski separatyzm.
    Od razu piszesz niszczy południowego wroga - to tak jakbyśmy w czytaniu ominęli ze 2/3 rozdziały. Opisz jak to zrobili, dlaczego im sie udało pokonać Koreę Południową itd. To, co piszesz w stosunku do poprzedniego tekstu - to za duży skok.
    - Lecz przenosimy się teraz do kraju kozaków, do Ukrainy. - to kolejny skok. To się czyta jak raport z TV, a nie tekst artykułu, a już zupełnie nie ma to nic wspólnego z pisaniem prozy.
    Dalsza część praktycznie cała do zmiany tak w 90 %.
    Może inaczej. Poczytaj wspomnienia z wojny, reportaże, książki o wojnie i zobacz jak ludzie tworzą opowieść. Moim zdaniem brakuje Ci oczytania !!!!!!!!!!!!! pamiętaj, że zanim zaczniesz pisać musisz czytać innych, patrzeć jak budują akcję, rozwijają ja itd. To jest ABCDE dla początkującego pisarza.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania