Przeczytaj mnie, proszę
przeczytaj mnie proszę
całą książkę
znasz tylko tytuł i początek
lecz ty odkładasz na półkę cichutko
słyszę znów słowa
przeczytam jutro
*
zostaw
za późno
poparzysz ręce
jestem popiołem niczym tu więcej
tak owszem możesz mnie przesypać
ale już nigdy nie przeczytasz
*
a wystarczyła codziennie chwila
żebyś wiedział jaką byłam
Komentarze (8)
Ładnie. Piszesz o książce, a mi się wydaje, że to o człowieku, z którym wystarczy razem codziennie przeżywać prawdziwe życie. Pzdr 🌼
Agrafka→Dzięki:)→Całkiem możebne, że o człowieku, też może być:)→Pozdrawiam :~)
Celne zakończenie daje do myślenia.
Sokrates→Dzięki:)→Też tak sądzę:)→Pozdrawiam:)
Świetny… przeczytałam😊😊
Bernadetta12345→Dzięki za przeczytanie:)→To na kanwie dawnego mojego opka:)
Pozdrawiam :)
Tak ten inaczej aczkolwiek, że obnażać się; domyślam czyżby? ale jednak nie chciałbym książki na otomanie w seks kastingu wobec mnie – to byłoby nudne🦦
Targi książki w wawie to dopiero, już się szykujesz
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania