***

Najszczersze rozmowy

To te z własnym " JA "

 

Najciekawsze wycieczki

To te wgłąb siebie

 

Najsmutniejsze łzy

To te umarłe już w oczach

 

Najszczęśliwszy uśmiech

To ten widzialny sercem

 

Tylko jak rozmawiać

Gdy " JA " nie zna odpowiedzi

 

Jak podróżować

Skoro labirynt tworzy dusza

 

Czym wypłakać ból

Kiedy łzy wysuszone nieczułością

 

Jak znaleźć uśmiech

Kiedy serce stłuczone na proch

 

Skomplikowana sprawa

Żyć z samym sobą

Liczyć na zmiany

Choć policzone mamy dni

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • KarolaKorman 13.05.2016

    Smutny i piękny 5 :)

  • Ritha 13.05.2016

    Zawsze wolałam prozę niż poezję, ale twoja twórczość do mnie przemawia. 5:)

  • Neurotyk 13.05.2016

    Pięknie:) 5. Postawione na początku niejako tezy, zaczęto podkopywać pytaniami retorycznymi. Wniosek- człowiek samotny z samym sobą.

  • NataliaO 13.05.2016

    Pięknie ujęte 5:)

  • Alicja 13.05.2016

    Przyjemny, 5

  • NIka 16.05.2016

    Dziękuję wszystkim za tak miłe słowa ! :)

  • Rasia 16.05.2016

    "To te z własnym " JA " - bez spacji przy "JA" i potem też
    "To te wgłąb siebie: - w głąb*
    Świetnie wyszła ta ostatnia strofa. Tutaj zdarzyły się jakieś małe potknięcia, jakich już dawno u Ciebie nie widziałam, ale pomimo to wiersz wydał mi się bardzo emocjonalny i świetnie przemyślany. Widzę też lekkie odejście od tradycyjnej formy :) Zostawiam 4,5 czyli 5.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania