***
Najszczersze rozmowy
To te z własnym " JA "
Najciekawsze wycieczki
To te wgłąb siebie
Najsmutniejsze łzy
To te umarłe już w oczach
Najszczęśliwszy uśmiech
To ten widzialny sercem
Tylko jak rozmawiać
Gdy " JA " nie zna odpowiedzi
Jak podróżować
Skoro labirynt tworzy dusza
Czym wypłakać ból
Kiedy łzy wysuszone nieczułością
Jak znaleźć uśmiech
Kiedy serce stłuczone na proch
Skomplikowana sprawa
Żyć z samym sobą
Liczyć na zmiany
Choć policzone mamy dni
Komentarze (7)
Smutny i piękny 5 :)
Zawsze wolałam prozę niż poezję, ale twoja twórczość do mnie przemawia. 5:)
Pięknie:) 5. Postawione na początku niejako tezy, zaczęto podkopywać pytaniami retorycznymi. Wniosek- człowiek samotny z samym sobą.
Pięknie ujęte 5:)
Przyjemny, 5
Dziękuję wszystkim za tak miłe słowa ! :)
"To te z własnym " JA " - bez spacji przy "JA" i potem też
"To te wgłąb siebie: - w głąb*
Świetnie wyszła ta ostatnia strofa. Tutaj zdarzyły się jakieś małe potknięcia, jakich już dawno u Ciebie nie widziałam, ale pomimo to wiersz wydał mi się bardzo emocjonalny i świetnie przemyślany. Widzę też lekkie odejście od tradycyjnej formy :) Zostawiam 4,5 czyli 5.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania