Czytłam wczoraj, skomciam wieczór, uraczę się lekturą powtórnie, nastrój mam ostatnio iście nie komentatorski ostatnio o.o Kombinezony nie służą do polowań na słonie, Ty xD
"Nowość: personalizacja przestrzeni osobistej współdzielonej z piękną kobietą
Nowość: piękna kobieta w przestrzeni osobistej
Nowość: współdzielenie przestrzeni osobistej" <3
Kolejne spostrzeżenie - muszę obejrzeć reklamę z czokapikiem ;)
"- Of kors - mówię, a finka aż tak zaklaskała jak mała dziewczynka i to takie, nie wiem, słodkie, jak zapach truskawek" - słodziaszne.
Kopf chce zabrać finkę na wyprawę po zużyte prezerwatywy, wciągając ją tym samym do swojego świata. Myślę, że Hans może mieć na nią zły wpływ :D
U mnie do pracy przychodzi taka babeczka po 50tce, w szpilkach i kombinezonie w dresikowym kolorze, wygląda (dzięki niemu) na 20 lat mniej, ryli, także przemyśl sobie swój niedojrzały stosunek do overalli, jumpsuitów i wszelakich tego typu wdzianek :>
"A finka tak szeptem czy Helmut wie o tym że to jego siorki majty były i jak zaprzeczyłem to chyba urosłem w jej oczach na skurwysyna że kumplowi takie coś odjebałem w sumie dla hecy" - nie mam pytań xD
No i temat przewodni: dziecko-niespodzianka, sama prawda, nigdy nie wiadomo co wyjdzie :)
Z tym Helem. To w chuj dobrze zrobiles, nie pierdoliles sie. Na mysli mam, iz: on cos powie? Tak jest.
Gdyz typ jest wporzo.
Cos bedzie chcial? Oho, chyba tak bedzie.
Cos stwierdzi? To prawda.
Itp, itd. Mam kolege, z ktorym nastapil mi podobny zabieg w swiecie rzeczywistym. Ze: typ cos powie? Tak bedzie, to prawda.
XD, tak mi sie nasunelo. Wporzo czesc, jak ksiazke czytam, strona po stronie, tylko przenyslenia (pewnie jakies pol amputowanie i hipwr chujowe) zbieram, gdy nastepuje zludne widmo niby-konca, bo jedziemy dalej, nim otworza Biedre.
Komentarze (5)
Czytłam wczoraj, skomciam wieczór, uraczę się lekturą powtórnie, nastrój mam ostatnio iście nie komentatorski ostatnio o.o Kombinezony nie służą do polowań na słonie, Ty xD
2 x "ostatnio", a nie mówiłam, zdanie ciężko sklecić, buu
"Nowość: personalizacja przestrzeni osobistej współdzielonej z piękną kobietą
Nowość: piękna kobieta w przestrzeni osobistej
Nowość: współdzielenie przestrzeni osobistej" <3
Kolejne spostrzeżenie - muszę obejrzeć reklamę z czokapikiem ;)
"- Of kors - mówię, a finka aż tak zaklaskała jak mała dziewczynka i to takie, nie wiem, słodkie, jak zapach truskawek" - słodziaszne.
Kopf chce zabrać finkę na wyprawę po zużyte prezerwatywy, wciągając ją tym samym do swojego świata. Myślę, że Hans może mieć na nią zły wpływ :D
U mnie do pracy przychodzi taka babeczka po 50tce, w szpilkach i kombinezonie w dresikowym kolorze, wygląda (dzięki niemu) na 20 lat mniej, ryli, także przemyśl sobie swój niedojrzały stosunek do overalli, jumpsuitów i wszelakich tego typu wdzianek :>
"A finka tak szeptem czy Helmut wie o tym że to jego siorki majty były i jak zaprzeczyłem to chyba urosłem w jej oczach na skurwysyna że kumplowi takie coś odjebałem w sumie dla hecy" - nie mam pytań xD
No i temat przewodni: dziecko-niespodzianka, sama prawda, nigdy nie wiadomo co wyjdzie :)
Z tym Helem. To w chuj dobrze zrobiles, nie pierdoliles sie. Na mysli mam, iz: on cos powie? Tak jest.
Gdyz typ jest wporzo.
Cos bedzie chcial? Oho, chyba tak bedzie.
Cos stwierdzi? To prawda.
Itp, itd. Mam kolege, z ktorym nastapil mi podobny zabieg w swiecie rzeczywistym. Ze: typ cos powie? Tak bedzie, to prawda.
XD, tak mi sie nasunelo. Wporzo czesc, jak ksiazke czytam, strona po stronie, tylko przenyslenia (pewnie jakies pol amputowanie i hipwr chujowe) zbieram, gdy nastepuje zludne widmo niby-konca, bo jedziemy dalej, nim otworza Biedre.
Dzięki, że czytasz i komentujesz, yo
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania