Jesteś specjalistą w pisaniu o tych wszystkich rzeczach, ee, o których piszesz xd Nie mam natchnienia na komentarz długi jak ludzka stonoga, ale było odjechane jak zawsze u Ciebie (napisałam Cb, ale poprawiłam ze strachu przed wywodem :p) Ślę piątkę. (uroczystą ;))
Neuro gdzie się nie pojawisz ostatnio to jesteś niesympatyczny, nieobiektywny i w zasadzie zaczynasz mi przypominać detektywa, a wręcz gorzej. Pozdrawiam
W dupie mam czy mnie lubisz, riggs, a jeśli ci się mój "popaprany" tekst nie podoba, i to stwierdzasz po przeczytaniu właśnie tej jednej trzydziestej ósmej części, to ja cię w zupełności rozumiem, yo
Okropny ty mnie znowu nie rozumiesz. Aż się dziwię, że piszesz jeśli nie potrafisz czytać. To łopatologicznie ci przetłumaczę, że "styl" jest równie ważny. Popaprane, ale niepowtarzalne. Ale ty w swojej zawiści do mnie nie widzisz, że to był komplement. I nie czytałem tylko jednej części. Dosadnie- piszesz dobrze, nie w moim stylu, ale strasznie jesteś tępy. Pozdrawiam. Ja nie żywię nienawiści za parę bzdetów. Przemyśl to sobie zanim znowu coś głupiego odpiszesz.
Piszesz dobrze (...) ale strasznie jesteś tępy
- riggs, mistrz kurtuazji
Jakiej nienawiści, człowieku, co ty pierdolisz, po prostu mam wyjebane czy mnie lubisz czy nie, bo nie zależy mi na twojej sympatii. I to naprawdę słodkie, ile sobie jesteś w stanie dopowiedzieć z jednego sarkastycznego komentarza, yo
Jeszcze na coś jestem za tępy albo czegoś nie rozumiem?
Nuncjusz stwardniały- w wypowiedziach śmiały,
to co pisze Neurotyk- wciąga jak narkotyk,
a za to Okropny ma język nierozstropny
swoje ciągle chwali- innemu przywali.
Lecz ma swoje niechybnie
strony pozytywne
ale straszne ma ego
więc nie jedź na niego,
bo nim zejdzie z ciebie
wylądujesz w niebie
O. Hel byl "niekontent". Az sie lekko cos jakby pseudo-wzruszylam, iz uzyles tego slowa ❤. No ale potem wychodzi na to, ze byl kontent. I ja sie ciesze, ze im to zagralo. Ja jestem pelna podziwu dla Hela I czego on by juz nie zrobil, to swiat na kolana. I nawet po lodzie potrafi sie tsk swietnie odnalezc I w odpowiednim czasie I miejscu zawrzasnac uwage o mleku. A przeciez po czynnosciach seksualnych ludzie czesto pierdola totalne glupoty, bo sa troche skolowani. Tym wieksze brawa dla niego. Wgl jest oststnio duzo o tym, jakie on preferuje lody - ostatnio byl z Hansem w cukierni/lodziarni I teraz na swoj sposob kontynuuje temat. Do konca zycia bede pamietac, jak podpisal rozwod kredka swiecowa. I co to jest, Twoim zdaniem, Okropny, "robienie loda z powietrzem I reka?" Tzn domyslam sie, tylko nieznane nowe sformuowanie mysli. Ze z brakiem powietrza? W takim sensie, czy co? Finka taka nieprzerwanie urocza.
robienie loda z powietrzem i ręką jest wtedy, gdy robiąc loda ruszasz ręką - czyli brandzlujesz - i podczas ruchów ustami zasysasz i/lub wypuszczasz powietrze
jak robisz to szybko, to dźwięki mlaskania i takiego yf yf yf podczas zasysania powietrza w trakcie energicznych ruchów, nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć
Komentarze (39)
Rozbawiła mnie ta mucha :) 5
Wow, Szudracz zawitał, ooo
Okropny I nic wielkiego się nie stało, ooo :) Śledzę te poszczególne części skrupulatnie :)
Szudracz i nic nie mówisz?
Okropny Nie, bo i tak nie usłyszysz :)
Szudracz jaki bezsens
Okropny Mogę tylko napisać ;) To był głupi żart :) Wybacz:)
Jesteś specjalistą w pisaniu o tych wszystkich rzeczach, ee, o których piszesz xd Nie mam natchnienia na komentarz długi jak ludzka stonoga, ale było odjechane jak zawsze u Ciebie (napisałam Cb, ale poprawiłam ze strachu przed wywodem :p) Ślę piątkę. (uroczystą ;))
Uroczyście dziękuję bardzo mocno nocno
Okropny juz mam dość tego słowa, wywalamy z obiegu:>
Moje zdanie na temat Twojej twórczości znasz. Bez zbędnego powtarzanie się: 5
lizodupiec :)
Sraj się:)
ówczesny, sraj wierszami :)
Zdychaj: )
Neuro gdzie się nie pojawisz ostatnio to jesteś niesympatyczny, nieobiektywny i w zasadzie zaczynasz mi przypominać detektywa, a wręcz gorzej. Pozdrawiam
Skrajny bettizm, też to zauważyłem
powtarzania*
Myślę, wow, 12 komentarzy, noo
Nie dam ci oceny, bo raz, że cię nie lubię, a dwa że to popaprane pisanie. Aczkolwiek do tego tez trzeba mieć talent. Możesz uznać to za komplement
W dupie mam czy mnie lubisz, riggs, a jeśli ci się mój "popaprany" tekst nie podoba, i to stwierdzasz po przeczytaniu właśnie tej jednej trzydziestej ósmej części, to ja cię w zupełności rozumiem, yo
Okropny ty mnie znowu nie rozumiesz. Aż się dziwię, że piszesz jeśli nie potrafisz czytać. To łopatologicznie ci przetłumaczę, że "styl" jest równie ważny. Popaprane, ale niepowtarzalne. Ale ty w swojej zawiści do mnie nie widzisz, że to był komplement. I nie czytałem tylko jednej części. Dosadnie- piszesz dobrze, nie w moim stylu, ale strasznie jesteś tępy. Pozdrawiam. Ja nie żywię nienawiści za parę bzdetów. Przemyśl to sobie zanim znowu coś głupiego odpiszesz.
Piszesz dobrze (...) ale strasznie jesteś tępy
- riggs, mistrz kurtuazji
Jakiej nienawiści, człowieku, co ty pierdolisz, po prostu mam wyjebane czy mnie lubisz czy nie, bo nie zależy mi na twojej sympatii. I to naprawdę słodkie, ile sobie jesteś w stanie dopowiedzieć z jednego sarkastycznego komentarza, yo
Jeszcze na coś jestem za tępy albo czegoś nie rozumiem?
Okropny yo ;))))
riggs yo
ja ja
Neurotyk co z nimi nie tak?
Nuncjusz stwardniały
Nuncjusz stwardniały- w wypowiedziach śmiały,
to co pisze Neurotyk- wciąga jak narkotyk,
a za to Okropny ma język nierozstropny
swoje ciągle chwali- innemu przywali.
Lecz ma swoje niechybnie
strony pozytywne
ale straszne ma ego
więc nie jedź na niego,
bo nim zejdzie z ciebie
wylądujesz w niebie
dobry wiersz, daj na główną.
Riggs, spojrzałem na Ciebie. Ale przeszywasz wzrokiem... :)
Riggs przywali tobie srodze
Przybiegnie na jednej nodze
Jeśli adres dasz - przyleci
Albo wiersz o tobie skleci
Potem powie o zawiści
Zje bananów cztery kiści
Potem wierszyk ci opowie
Co mu tam chodzi po głowie
Albo powie ci komplement
Co wygląda jak ekskrement
I gdy wiersz doda prastary
Dziwi się, że mam koszmary
gorzej, że riggs karateka
Który nigdy nie ucieka
I rozerwie cię na strzępy
Jeśli jesteś, gościu, tępy
Okropny też dobry.
Okropny bardzo dobre. Podoba mi się 5
Nie rycz mały nie rycz... Ja jestem King Bruce Lee karate Mistrz haha
O, riggs, jak miło, że zawitałeś
Okropny masz talencik do wierszyków. Bardzo mi się spodobał ten o mnie. Szkoda, że interpunkcja kuleje.... :))))))
O. Hel byl "niekontent". Az sie lekko cos jakby pseudo-wzruszylam, iz uzyles tego slowa ❤. No ale potem wychodzi na to, ze byl kontent. I ja sie ciesze, ze im to zagralo. Ja jestem pelna podziwu dla Hela I czego on by juz nie zrobil, to swiat na kolana. I nawet po lodzie potrafi sie tsk swietnie odnalezc I w odpowiednim czasie I miejscu zawrzasnac uwage o mleku. A przeciez po czynnosciach seksualnych ludzie czesto pierdola totalne glupoty, bo sa troche skolowani. Tym wieksze brawa dla niego. Wgl jest oststnio duzo o tym, jakie on preferuje lody - ostatnio byl z Hansem w cukierni/lodziarni I teraz na swoj sposob kontynuuje temat. Do konca zycia bede pamietac, jak podpisal rozwod kredka swiecowa. I co to jest, Twoim zdaniem, Okropny, "robienie loda z powietrzem I reka?" Tzn domyslam sie, tylko nieznane nowe sformuowanie mysli. Ze z brakiem powietrza? W takim sensie, czy co? Finka taka nieprzerwanie urocza.
robienie loda z powietrzem i ręką jest wtedy, gdy robiąc loda ruszasz ręką - czyli brandzlujesz - i podczas ruchów ustami zasysasz i/lub wypuszczasz powietrze
jak robisz to szybko, to dźwięki mlaskania i takiego yf yf yf podczas zasysania powietrza w trakcie energicznych ruchów, nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania