"bądź co bądź piasek wszędzie też się może podobać" - jakoś mi się spodobało:)
Bardzo fajna część, podoba mi się opowieść Helmuta o Kristoferze, pomimo że jest jest ciut smutna, a może i bardziej niż ciut. Prezenty komunijne i podział majątku również :) I rozmowa telefoniczna finki też :D Także pozwolę sobie nie kopiować ulubionych/interesujących/tudzież intrygujących fragmentów. Finkofinko jest taka, hm, kojąca, w każdej sytuacji, finka jest jak krem na oparzenia/otarcia etc. W zasadzie, pomimo subtelności, jest charakterystyczną i wyrazistą postacią, na równi z Helem czy Hansem.
Zawsze miło Twoje poczytać:) 5 i yo
To ostatnie zdanie w komentarzu Ritha jest kwintesencją tego, co chciałbym i ja napisać. Powielanie tegoż byłoby umniejszeniem. Niepotrzebnym i krzywdzącym. Pozdrawiam, Bro. Fünf for U. Yo
Komentarze (17)
Wprowdzasz nowości, ciekawy zabieg. Sporą dawkę smutku tym razem przekazałeś. 5
Nowości są od dawna, Szu.
Okropny Kurde mam chyba sklerozę. Wybacz :)
Szudracz na pewno było w 33 i chyba jeszcze przed
Okropny Zajrzę do nich, żeby sobie odświeżyć pamięć. :) Dzięki
Szudracz tak Ci szczerze powiem wyznam, że im dalej się zapuścisz od nowa, tym lepiej
Okropny Tak zrobię, polecę od początku. :)
Wdzieczny bede za komentarze z procesu, jesli mozna prosić :)
Okropny Postaram się, będę liczyć na Twoja wyrozumiałość. :)
Szudracz a ja na Twoją wielkoduszność :)
"bądź co bądź piasek wszędzie też się może podobać" - jakoś mi się spodobało:)
Bardzo fajna część, podoba mi się opowieść Helmuta o Kristoferze, pomimo że jest jest ciut smutna, a może i bardziej niż ciut. Prezenty komunijne i podział majątku również :) I rozmowa telefoniczna finki też :D Także pozwolę sobie nie kopiować ulubionych/interesujących/tudzież intrygujących fragmentów. Finkofinko jest taka, hm, kojąca, w każdej sytuacji, finka jest jak krem na oparzenia/otarcia etc. W zasadzie, pomimo subtelności, jest charakterystyczną i wyrazistą postacią, na równi z Helem czy Hansem.
Zawsze miło Twoje poczytać:) 5 i yo
To ostatnie zdanie w komentarzu Ritha jest kwintesencją tego, co chciałbym i ja napisać. Powielanie tegoż byłoby umniejszeniem. Niepotrzebnym i krzywdzącym. Pozdrawiam, Bro. Fünf for U. Yo
ówczesny thanks, man
For what? ;)
ówczesny no, za komentarz, za oceny, za powracanie
To miejsce - Twoje miejsce - jest jednym z nielicznych, które zawsze odwiedzam. I zawsze zostawiam swój ślad. Yo
Rithy *
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania