10505

o

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (50)

  • Szudracz 24.08.2017

    Nie zapomnę pierwszej parady równości. Ludzie tak kolorowo i fantazyjnie poubierani. Maskarada na całego. Było na co popatrzeć, kiedy jechali na ciężarowkach. Nie mam nic do tych ludzi. Ostatnio wyczytalam, że nawet owady mają skłonności homoseksualne. :) 5

  • Okropny 24.08.2017

    dzięki za komentarz, Szu
    nawet jeśli właściwie nie na temat (ale ktoś mi ostatnio powiedział, że jak się wypuszcza coś w świat, to trzeba liczyć się z wielorakością interpretacji)

  • Szudracz 24.08.2017

    Okropny Zgadzam się co do interpretacji. Tak właśnie się mam wrażenie komentuje. Do duszy. Nie ważne, homofobia się przewinęło przez temat, to było w nawiązaniu do tego. Mało precyzjnie się wypowiedzialam. Sorry już więcej nie będę. Pozdr.

  • Okropny 25.08.2017

    Szudracz przez temat? raczej przez cały tekst od początku

  • ówczesny 26.08.2017

    Ale dla mnie to wszystko chuj. Liczy się tylko finka i jej lody w pucharku. Dla mnie to zdanie będące klamrą/puentą i chuj wie czym jeszcze nie nazywanym, a cholernie istotnym. 5 i pozdrowienia. Yo

  • Okropny 26.08.2017

    Dzięki, man

  • Ritha 31.08.2017

    Też pale lucky strike'i ostatnio, z dwoma klikami ;) To tak na marginesie.
    "tak mówią też ci jebani fetyszyści, stópki stópeczki obcasy obcasiki szpileczki, jakby to były delikatne szklane trzewiczki, aha, buciczki, yhy, dzwoneczka z Piotrusia Pana." xD cóż za ironiczna ekspresja

    "Ciekawostka: Fiński akcentuje się jak czeski, na pierwszą i porwiesz, jak w perkele, z tym takim jakby półtora r, między porwiesz a porrwiesz" - ciekawoski są spoczi

    Wspomnienio - przemyślenia tej części nawiązują i przypominają te pierwsze, jeszcze bez finkofinko, tak mi się skojarzyło:) Zapiątkowałam, bo warte gwiazd pięciu. No - jezdem na bieżąco :>

  • Skoiastel 01.09.2017

    Piszę w imieniu ekipy WS, że wypadałoby napisać gdzieś na blogu chociaż słowo o rezygnacji z oceny albo do mnie na priv (Dhaumaire już zaczęła czytać i robić notatki). Nie wszyscy zaglądają do Księgi Zgłoszeń, aby zobaczyć usunięte zgłoszenie, a o komentarzach jesteśmy informowane od razu drogą e-mailową.

  • Skoiastel 01.09.2017

    Dopiero teraz ogarnęłam, że usunąłeś całość. No cóż. Ciekawi mnie powód, ale wnikać nie będę. Gdybyś zmienił zdanie, to wiesz, gdzie mnie szukać.

  • Okropny 01.09.2017

    Skoiastel yo, nie było żadnej odpowiedzi, komentarza, choćby głupiego słowa potwierdzenia przez wiele tygodni, uznałem, że to zlaliście, wycofałem zgłoszenie poprzez usunięcie komentarza zgłaszającego.

  • Okropny 01.09.2017

    Skoiastel poza tym, wydaje mi się, ze chciałem oceny penny pulp, a to dalej tu wisi

  • Skoiastel 01.09.2017

    Nie zauważyłeś, że twój blog wisiał w poczekalni przez cały ten okres? Albo na mojej zakładce i zakładce każdej innej oceniającej? Wystarczyło tylko tam zerknąć...
    Zgłoszenie dotyczyło cyklu o Krcośtamcośtam 10505, z tego co pamiętam.

  • Skoiastel 01.09.2017

    Tfu, nie blog, tylko link do Opowi, sorry, przyzwyczajenie.

  • Okropny 01.09.2017

    Skoiastel a ja jestem pewien, że było o Kopfrkinglu, ale że Tobie nie siado i tesktu na bitwę nie zrozumiałaś, to w dopisku było w zgłoszeniu, że zamiast tego może by tak i tu penny pulp

    zresztą, jeden chuj, nie ma przymusu, nie przyszłoby mi do głowy, żeby jeszcze u kogoś tam szukać w poczekalniach, po tym jak nie było żadnej odpowiedzi. Nic to, -

  • Neurotyk 01.09.2017

    Okropny, gdzie twoje super pająkopsy i inne fantastyczno-sielskie wiejskie pojazdy?

    Czyżbyś to dał do druku i dlatego usunąłeś?

    Jako coś, daj znać, kupię, bo z obrazkami chętnie przeczytam - tutaj nie miałem obrazków :)

  • Okropny 01.09.2017

    Pająkopsy dalej są, w penny pulp

  • Neurotyk 01.09.2017

    Okropny a to, co usunąwszy, inna seria, gdzie ona?

  • Okropny 01.09.2017

    Neurotyk co?

  • Neurotyk 01.09.2017

    Okropny czemu usunąłeś te teksty ?

  • Okropny 01.09.2017

    Neurotyk, żeby ich nie było na opowi już :)

  • Neurotyk 01.09.2017

    Okropny a gdyby ktoś chciał przeczytać?

  • Okropny 01.09.2017

    Neurotyk to będzie musiał poczekać

  • Neurotyk 01.09.2017

    Okropny aha. Jak długo? I dlaczego czekać?

  • Okropny 01.09.2017

    Neurotyk coś taki nagle dociekliwy? :o

  • Neurotyk 01.09.2017

    Okropny, bo mnie to ciekawi, jak ktoś całą serię usuwa z Opowi.

  • Okropny 01.09.2017

    Neurotyk i tak komentowały może trzy osoby, bez sensu to trzymać

  • Neurotyk 01.09.2017

    Okropny, miałeś też negatywy w stylu: za dużo twojej zabawy, za mało zabawy dla tych marudzących. Tak to pamiętałem.

  • Neurotyk 01.09.2017

    Neurotyk aczkolwiek nie mówię o sobie. Moto zdaje się czepiła się jak rzep tego.

  • motomrówka 01.09.2017

    Neu!, Moto nie jest do wycierania twojej gęby.

  • Neurotyk 01.09.2017

    motomrówka czepiałaś się, czepiałaś. Ma wykazać? PUBLICZNIE komentowałaś, mam prawo wspominać.

    BAJ motomrówcio :)

  • motomrówka 01.09.2017

    Neurotyk, twoją powyższą wypowiedź do Okropnego potraktowałam jako chamskie obrabianie tyłka za czyimiś plecami. Tym cenniejszego, bo mojego. Więc zwracam ci uwagę publicznie, nie życzę sobie obgadywania.
    BAJ Nerwusiu ;)

  • Neurotyk 01.09.2017

    motomrówka TO NIE BYŁO OBGADANIE LECZ PRZYTOCZENIE FAKTU.

    Krytykowałaś opko Okropnego i nawet podzielam sens twojej krytyki.

    PODZIELAM I OBRABIAM CI PIĘKNĄ PUPCIĘ

  • Okropny 01.09.2017

    Neurotyk chyba nie zrozumiałem, o co ci chodzi. Co za mało zabawy?

  • Neurotyk 01.09.2017

    Okropny skoro mało komentarzy mało kto czytał, to nie mieli "zabawy" w czytaniu, czy to personalne jakieś przyczyny?

    I właśnie nie wiem, czy krytyka odnosiła się do tych usuniętych tekstów, czy do Penny...

  • Okropny 01.09.2017

    Neuro, nikogo nie obrażając, ale opowi to najwyraźniej nie jest miejsce dla mojego tekstu i go stąd wywaliłem, mimo że oryginalnie powstał na bitwę

  • Neurotyk 01.09.2017

    Okropny, gdzie twoje super pająkopsy i inne fantastyczno-sielskie wiejskie pojazdy?

    Czyżbyś to dał do druku i dlatego usunąłeś?

    Jako coś, daj znać, kupię, bo z obrazkami chętnie przeczytam - tutaj nie miałem obrazków :)

  • Nuncjusz 01.09.2017

    No, ja tez chętny jakby co :O

  • Neurotyk 01.09.2017

    Nuncjusz O, już drugi chętny na fantastyk wiejską podszytą nutą filozofii słowiańskiej :)

  • Okropny 01.09.2017

    Nuncjusz Neurotyk Penny Pulp

  • Nuncjusz 01.09.2017

    Okropny chce wydanie papierowe z obrazkami! O!

  • Okropny 01.09.2017

    Nuncjusz do czego?

  • Nuncjusz 01.09.2017

    Okropny do podcierania :)
    Głupie pytanie

  • Okropny 01.09.2017

    Nuncjusz ale do którego tekstu te obrazki

  • Nuncjusz 01.09.2017

    Okropny do tego i reszty

  • Szudracz 01.09.2017

    Okropny foch? Przykro trochę...

  • Okropny 02.09.2017

    Foch? Nie foch

  • Okropny 02.09.2017

    Po prostu mam inne plany co do tego tekstu

  • Szudracz 02.09.2017

    Okropny ok, to dobrze, bo tutaj można dostać zawieszenia w próżni. :) Też się zgłasza w kolejce po publikację papierową. :)

  • Niemampojecia96 02.09.2017

    Bez wzgledu na to, co kto pierdoli, ja wytrwale bede pierdolic, iz byla to jedna z najlepszych rzeczy na wloskiej.
    Ale, haha, moze masz racje, Okropny I tu podzielam - to rzecz niekoniecznie na wloska.
    Cholera.
    Nie zdazylam przeczytac tej najnowszej czesci. Rozumiem to usuniecie po swojemu I pozostaje pelna wiary, ze moze kiedys przeczytam sobie w formie papierowej.

  • Okropny 02.09.2017

    Taki jest plan! ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania