Nie zapomnę pierwszej parady równości. Ludzie tak kolorowo i fantazyjnie poubierani. Maskarada na całego. Było na co popatrzeć, kiedy jechali na ciężarowkach. Nie mam nic do tych ludzi. Ostatnio wyczytalam, że nawet owady mają skłonności homoseksualne. :) 5
dzięki za komentarz, Szu
nawet jeśli właściwie nie na temat (ale ktoś mi ostatnio powiedział, że jak się wypuszcza coś w świat, to trzeba liczyć się z wielorakością interpretacji)
Okropny Zgadzam się co do interpretacji. Tak właśnie się mam wrażenie komentuje. Do duszy. Nie ważne, homofobia się przewinęło przez temat, to było w nawiązaniu do tego. Mało precyzjnie się wypowiedzialam. Sorry już więcej nie będę. Pozdr.
Ale dla mnie to wszystko chuj. Liczy się tylko finka i jej lody w pucharku. Dla mnie to zdanie będące klamrą/puentą i chuj wie czym jeszcze nie nazywanym, a cholernie istotnym. 5 i pozdrowienia. Yo
Też pale lucky strike'i ostatnio, z dwoma klikami ;) To tak na marginesie.
"tak mówią też ci jebani fetyszyści, stópki stópeczki obcasy obcasiki szpileczki, jakby to były delikatne szklane trzewiczki, aha, buciczki, yhy, dzwoneczka z Piotrusia Pana." xD cóż za ironiczna ekspresja
"Ciekawostka: Fiński akcentuje się jak czeski, na pierwszą i porwiesz, jak w perkele, z tym takim jakby półtora r, między porwiesz a porrwiesz" - ciekawoski są spoczi
Wspomnienio - przemyślenia tej części nawiązują i przypominają te pierwsze, jeszcze bez finkofinko, tak mi się skojarzyło:) Zapiątkowałam, bo warte gwiazd pięciu. No - jezdem na bieżąco :>
Piszę w imieniu ekipy WS, że wypadałoby napisać gdzieś na blogu chociaż słowo o rezygnacji z oceny albo do mnie na priv (Dhaumaire już zaczęła czytać i robić notatki). Nie wszyscy zaglądają do Księgi Zgłoszeń, aby zobaczyć usunięte zgłoszenie, a o komentarzach jesteśmy informowane od razu drogą e-mailową.
Skoiastel yo, nie było żadnej odpowiedzi, komentarza, choćby głupiego słowa potwierdzenia przez wiele tygodni, uznałem, że to zlaliście, wycofałem zgłoszenie poprzez usunięcie komentarza zgłaszającego.
Nie zauważyłeś, że twój blog wisiał w poczekalni przez cały ten okres? Albo na mojej zakładce i zakładce każdej innej oceniającej? Wystarczyło tylko tam zerknąć...
Zgłoszenie dotyczyło cyklu o Krcośtamcośtam 10505, z tego co pamiętam.
Skoiastel a ja jestem pewien, że było o Kopfrkinglu, ale że Tobie nie siado i tesktu na bitwę nie zrozumiałaś, to w dopisku było w zgłoszeniu, że zamiast tego może by tak i tu penny pulp
zresztą, jeden chuj, nie ma przymusu, nie przyszłoby mi do głowy, żeby jeszcze u kogoś tam szukać w poczekalniach, po tym jak nie było żadnej odpowiedzi. Nic to, -
Neurotyk, twoją powyższą wypowiedź do Okropnego potraktowałam jako chamskie obrabianie tyłka za czyimiś plecami. Tym cenniejszego, bo mojego. Więc zwracam ci uwagę publicznie, nie życzę sobie obgadywania.
BAJ Nerwusiu ;)
Bez wzgledu na to, co kto pierdoli, ja wytrwale bede pierdolic, iz byla to jedna z najlepszych rzeczy na wloskiej.
Ale, haha, moze masz racje, Okropny I tu podzielam - to rzecz niekoniecznie na wloska.
Cholera.
Nie zdazylam przeczytac tej najnowszej czesci. Rozumiem to usuniecie po swojemu I pozostaje pelna wiary, ze moze kiedys przeczytam sobie w formie papierowej.
Komentarze (50)
Nie zapomnę pierwszej parady równości. Ludzie tak kolorowo i fantazyjnie poubierani. Maskarada na całego. Było na co popatrzeć, kiedy jechali na ciężarowkach. Nie mam nic do tych ludzi. Ostatnio wyczytalam, że nawet owady mają skłonności homoseksualne. :) 5
dzięki za komentarz, Szu
nawet jeśli właściwie nie na temat (ale ktoś mi ostatnio powiedział, że jak się wypuszcza coś w świat, to trzeba liczyć się z wielorakością interpretacji)
Okropny Zgadzam się co do interpretacji. Tak właśnie się mam wrażenie komentuje. Do duszy. Nie ważne, homofobia się przewinęło przez temat, to było w nawiązaniu do tego. Mało precyzjnie się wypowiedzialam. Sorry już więcej nie będę. Pozdr.
Szudracz przez temat? raczej przez cały tekst od początku
Ale dla mnie to wszystko chuj. Liczy się tylko finka i jej lody w pucharku. Dla mnie to zdanie będące klamrą/puentą i chuj wie czym jeszcze nie nazywanym, a cholernie istotnym. 5 i pozdrowienia. Yo
Dzięki, man
Też pale lucky strike'i ostatnio, z dwoma klikami ;) To tak na marginesie.
"tak mówią też ci jebani fetyszyści, stópki stópeczki obcasy obcasiki szpileczki, jakby to były delikatne szklane trzewiczki, aha, buciczki, yhy, dzwoneczka z Piotrusia Pana." xD cóż za ironiczna ekspresja
"Ciekawostka: Fiński akcentuje się jak czeski, na pierwszą i porwiesz, jak w perkele, z tym takim jakby półtora r, między porwiesz a porrwiesz" - ciekawoski są spoczi
Wspomnienio - przemyślenia tej części nawiązują i przypominają te pierwsze, jeszcze bez finkofinko, tak mi się skojarzyło:) Zapiątkowałam, bo warte gwiazd pięciu. No - jezdem na bieżąco :>
Piszę w imieniu ekipy WS, że wypadałoby napisać gdzieś na blogu chociaż słowo o rezygnacji z oceny albo do mnie na priv (Dhaumaire już zaczęła czytać i robić notatki). Nie wszyscy zaglądają do Księgi Zgłoszeń, aby zobaczyć usunięte zgłoszenie, a o komentarzach jesteśmy informowane od razu drogą e-mailową.
Dopiero teraz ogarnęłam, że usunąłeś całość. No cóż. Ciekawi mnie powód, ale wnikać nie będę. Gdybyś zmienił zdanie, to wiesz, gdzie mnie szukać.
Skoiastel yo, nie było żadnej odpowiedzi, komentarza, choćby głupiego słowa potwierdzenia przez wiele tygodni, uznałem, że to zlaliście, wycofałem zgłoszenie poprzez usunięcie komentarza zgłaszającego.
Skoiastel poza tym, wydaje mi się, ze chciałem oceny penny pulp, a to dalej tu wisi
Nie zauważyłeś, że twój blog wisiał w poczekalni przez cały ten okres? Albo na mojej zakładce i zakładce każdej innej oceniającej? Wystarczyło tylko tam zerknąć...
Zgłoszenie dotyczyło cyklu o Krcośtamcośtam 10505, z tego co pamiętam.
Tfu, nie blog, tylko link do Opowi, sorry, przyzwyczajenie.
Skoiastel a ja jestem pewien, że było o Kopfrkinglu, ale że Tobie nie siado i tesktu na bitwę nie zrozumiałaś, to w dopisku było w zgłoszeniu, że zamiast tego może by tak i tu penny pulp
zresztą, jeden chuj, nie ma przymusu, nie przyszłoby mi do głowy, żeby jeszcze u kogoś tam szukać w poczekalniach, po tym jak nie było żadnej odpowiedzi. Nic to, -
Okropny, gdzie twoje super pająkopsy i inne fantastyczno-sielskie wiejskie pojazdy?
Czyżbyś to dał do druku i dlatego usunąłeś?
Jako coś, daj znać, kupię, bo z obrazkami chętnie przeczytam - tutaj nie miałem obrazków :)
Pająkopsy dalej są, w penny pulp
Okropny a to, co usunąwszy, inna seria, gdzie ona?
Neurotyk co?
Okropny czemu usunąłeś te teksty ?
Neurotyk, żeby ich nie było na opowi już :)
Okropny a gdyby ktoś chciał przeczytać?
Neurotyk to będzie musiał poczekać
Okropny aha. Jak długo? I dlaczego czekać?
Neurotyk coś taki nagle dociekliwy? :o
Okropny, bo mnie to ciekawi, jak ktoś całą serię usuwa z Opowi.
Neurotyk i tak komentowały może trzy osoby, bez sensu to trzymać
Okropny, miałeś też negatywy w stylu: za dużo twojej zabawy, za mało zabawy dla tych marudzących. Tak to pamiętałem.
Neurotyk aczkolwiek nie mówię o sobie. Moto zdaje się czepiła się jak rzep tego.
Neu!, Moto nie jest do wycierania twojej gęby.
motomrówka czepiałaś się, czepiałaś. Ma wykazać? PUBLICZNIE komentowałaś, mam prawo wspominać.
BAJ motomrówcio :)
Neurotyk, twoją powyższą wypowiedź do Okropnego potraktowałam jako chamskie obrabianie tyłka za czyimiś plecami. Tym cenniejszego, bo mojego. Więc zwracam ci uwagę publicznie, nie życzę sobie obgadywania.
BAJ Nerwusiu ;)
motomrówka TO NIE BYŁO OBGADANIE LECZ PRZYTOCZENIE FAKTU.
Krytykowałaś opko Okropnego i nawet podzielam sens twojej krytyki.
PODZIELAM I OBRABIAM CI PIĘKNĄ PUPCIĘ
Neurotyk chyba nie zrozumiałem, o co ci chodzi. Co za mało zabawy?
Okropny skoro mało komentarzy mało kto czytał, to nie mieli "zabawy" w czytaniu, czy to personalne jakieś przyczyny?
I właśnie nie wiem, czy krytyka odnosiła się do tych usuniętych tekstów, czy do Penny...
Neuro, nikogo nie obrażając, ale opowi to najwyraźniej nie jest miejsce dla mojego tekstu i go stąd wywaliłem, mimo że oryginalnie powstał na bitwę
Okropny, gdzie twoje super pająkopsy i inne fantastyczno-sielskie wiejskie pojazdy?
Czyżbyś to dał do druku i dlatego usunąłeś?
Jako coś, daj znać, kupię, bo z obrazkami chętnie przeczytam - tutaj nie miałem obrazków :)
No, ja tez chętny jakby co :O
Nuncjusz O, już drugi chętny na fantastyk wiejską podszytą nutą filozofii słowiańskiej :)
Nuncjusz Neurotyk Penny Pulp
Okropny chce wydanie papierowe z obrazkami! O!
Nuncjusz do czego?
Okropny do podcierania :)
Głupie pytanie
Nuncjusz ale do którego tekstu te obrazki
Okropny do tego i reszty
Okropny foch? Przykro trochę...
Foch? Nie foch
Po prostu mam inne plany co do tego tekstu
Okropny ok, to dobrze, bo tutaj można dostać zawieszenia w próżni. :) Też się zgłasza w kolejce po publikację papierową. :)
Bez wzgledu na to, co kto pierdoli, ja wytrwale bede pierdolic, iz byla to jedna z najlepszych rzeczy na wloskiej.
Ale, haha, moze masz racje, Okropny I tu podzielam - to rzecz niekoniecznie na wloska.
Cholera.
Nie zdazylam przeczytac tej najnowszej czesci. Rozumiem to usuniecie po swojemu I pozostaje pelna wiary, ze moze kiedys przeczytam sobie w formie papierowej.
Taki jest plan! ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania