10505

I

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • Ritha 28.07.2017

    Po pierwsze - trafne zobrazowanie Hela :) Opowieść o babci i wnuku, choć napisana z lekkim humorem, to dość smutna, taka prawdziwa...
    "I tego, że podając ceny, podaje się netto" - dokładnie! Ja mam w pracy to samo, "a to jeszcze vat sobie muszę doliczyc??????", "tak, tłumaczę pani, że to jest cena netto, jest pani vatowcem?", "kim???????" - lol
    Co do kolorowanek - odkryłam ich uspokajającą moc, ach!
    Dobry wywód o facecie, co ma problem z nazewnictwem, yo
    "Życie to nie kibel, nie można wstać i wyjść" :D
    Nawet lep na muchy się pojawił xD
    A jak dziewczynki słodko grają w państwa-miasta :))) Najgorsze te nazwy na E, ile razy można Elbląg i Estonia :/
    No a tuż potem o podcinaniu gardła, brawo Okropny.:D
    Spoczkowo, piona poszła ;)

  • Okropny 28.07.2017

    Ekwador Erewań Etiopia Erytrea Emiraty Egipt El Paso Ełk

    Pozdro

  • ówczesny 28.07.2017

    Elbląg. Yo

  • :) 28.07.2017

    Estonia,

  • Ritha 28.07.2017

    Mówię Elbląg i Estonia, przecie, yo
    A Ty Okropny sie nie popisuj xd Egipt mi nigdy nie przyszedł do głowy xd

  • Okropny 28.07.2017

    Kurwa, Edynburg

  • Ritha 28.07.2017

    Ta, i emu i eukaliptus

  • Okropny 28.07.2017

    Ritha Eurypides

  • Ritha 28.07.2017

    Okropny specially for you... E.. E... E...

    Elenawest! :>

  • Pan Buczybór 28.07.2017

    Ritha Może lepiej Ewoile. Nie wywołujmy wilka z lasu.

  • Pan Buczybór 28.07.2017

    Ritha Może lepiej Ewoile. Nie wywołujmy wilka z lasu.

  • Okropny 28.07.2017

    Pan Buczybór jebać to. ELENAAAAA!

  • :) 28.07.2017

    Edek bez kredek

  • Okropny 28.07.2017

    Estakada kredki zjada!

  • ówczesny 28.07.2017

    Celtycka nazwa Irlandii - Eire.

  • ówczesny 28.07.2017

    jestem z Chile, wpadłem na chwile (e*)

  • ówczesny 28.07.2017

    (ę*)

  • :) 28.07.2017

    Eliżanki

  • ówczesny 28.07.2017

    Jean z Pól Eliz-Ej-Skich

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania