Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
Oda do p.
Zaraz ci wsadzę, ty
Ty chuju ty, kurwo, nie wiem
Otwieraj japę
Będę ci wsadzał
Zapcham ci japę gniecionym słowem
Krzyżówkami bez rozwiązań
Promocjami z Kauflandu
Innym gównem
A potem ci tam napcham jeszcze innych rzeczy
Ty zimny chuju ty
Kurwo bez uczuć
I zamknę ci tą japę obrzydłą
Umorusaną i czarną
Aż poczujesz ogień
Żar w kościach
I wtedy dopiero ci wsadzę
Patyka z prawdziwego zdarzenia
Grube, twarde polano w japę
Dosłownie
Doskonale
Głodna japa rozpalona wewnętrznym żarem
A, zamknij się
Jeszcze przyjdę ci wsadzić
Kurwo, pedale ty
Nic za darmo z tobą
Ani krztyny ciepła
Żeby tak sam czy sama z siebie
Nic.
Komentarze (38)
Tym razem ni w ząb nie rozumiem co chciałeś przekazać :/ Nie oceniam.
(piec)
Okropny ??
TeodorMaj oda do pieca, dosłowna
Okropny Teraz już wszystko jasne, każde słowo xD Ale muszę przyznać, że nie wpadłbym na to ;)
TeodorMaj cała przyjemność po stronie pieca ;)
Wow, aż jeden!
Wow, aż 3.
Dałem 5. Nudzę się.
Pan Buczybór książkę poczytaj, starcze
Okropny starcze? Nie przeginaj
Pan Buczybór zgubiłeś przesłanie
Ach ten sezon grzewczy O_o
Może nie ocenię, ale jakoś tak wczoraj zagłębiłam się w ten tekst i miałam lekkie zdezorientowanie, zboczone myśli i mrugałam oczami. Jeny, dowiedziawszy się z komentarzy, że chodzi o piec, aż się czerwona zrobiłam, a potem się roześmiałam xD
Ach, witam, witam, w moich skromnych progach ;)
Okropny, nie pierwszy raz, choć (chyba) pierwszy raz komentuję :D
Efria prawie na pewno pierwszy raz komencisz.
Okropny, bo jestem ninja xD w większości się czaję z lenistwa czystego xD
A teraz mnie olśniło i postanowiłam nie spać rano w tramwaju xD
Efria to przeleć się i skomentuj wszystko ;)
Okropny, yeaaah! Dobra! Przyjmuje wyzwanie :D do wieczora, Okropny, wszystkie twoje teksty ^^ zrobię bieg tam i z powrotem :D
:x właśnie zdałam sobie sprawę, jak utrudniam sobie życie, ale co tam :D
masochistka XD
Patrząc na to, że lecę do pracy, to jestem zaawansowaną masochistką. ALE, to będzie miła zabawa :D będziecie mi kibicować?
no nie wiem, teraz ide spać ale za pół godziny postaram się pójść na całość
Nuncjusz, zatem zróbmy sobie miły dzień! :D tak po prostu, zwyczajnie, bo tak :D
Efria nie musisz do wieczora - wystarczy, że przeczytasz i skomentujesz każdy jeden - czas nie gra roli
Okropny, ale się postaram, bo chciałabym komentować też innych :D a raczej mniej więcej do każdego dotrzeć, dlatego termin czasowy jest mi na rękę xD nie takie rzeczy się robiło, kocie. Jak ogarniałam dwie grupy w świetlicy środowiskowej na publicznym placu zabaw, to z tym dam radę :D
Efria jak będziesz lecieć po łebkach, to chuj bombki... a zresztą, co ja Ci będę pierdolił
Okropny, nie jestem taką osobą, naprawdę. O ile użytkowników tutaj coraz częściej traktuje się jak wypluwacze śliny na czyjeś tyłki, to nie ja. Do każdego tekstu podchodzę poważnie, każdy czytam i się w niego wczuwam. Jak nie czuję nic, to ci o tym napiszę, jak napiszesz tak, że nic nie poruszy mojej wyobraźni czy uczuć też ci to napiszę. Ale ja patrzę i obserwuję :) A potem łączę na miarę Was i tego, co mi pokazaliście
Pozwól mi to pokazać w komentarzasz Okropny, na razie zostaw sobie wolną furtkę, potem możesz mnie ocenić :D
Trochę perwersji i agresji w tym palaczu fajne to jest i dam ci 5
thx
5 dla cb
Dojedziesz mn?
Okropny dojade cb, a co sb myślisz
Kup sobie lepszy piec. Może taki z podajnikiem... XD
Póki co nie mam warunków, ale dzięki za radę, sam bym na to nie wpadł :'(
Do pieca? :D myślałam raczej o jakichś cebulakach, irytujących Grażynkach, ale piec? Xd mnie rzeczy martwe nigdy nie denerwują aż tak ._.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania