==

 

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Margerita 31.01.2019

    bardzo ładnie

  • Jak dobrze że ładne

  • Przyjemny, nostalgiczny kawałek wspomnien, pięknie ułożony w wiersz.

  • Maurycy wspomnienia można różnie ubierać :)

  • Dekaos Dondi 31.01.2019

    No adyć ładnie. Obrazowo bardzo!
    ''zatopione w przędzy wspomnień przetrwały''
    i dwa końcowe wersy - szczególnie!
    P.S Mam bambosze udziargane z wełny:))5

  • o bamboszach można też pisać obrazy... polecam i dziękuję za miły komentarz

  • Aisak 31.01.2019

    Prząś_doniczka

    U PRZĄŚNICZKI SIEDZĄ JAK ANIOŁ DZIEWECZKI, 
    PRZĘDĄ SOBIE PRZĘDĄ JEDWABNE NITECZKI. 
    KRĘĆ SIĘ KRĘĆ WRZECIONO ! WIĆ SIE TOBIE WIĆ ! 
    TA PAMIĘTA LEPIEJ,KTÓREJ DŁUŻSZA NIĆ. 


    POSZEDŁ DO KRÓLEWCA MŁODZIENIEC Z WICINĄ, 
    ŁZAMI SIĘ ZALEWAŁ,ŻEGNAJĄC Z DZIEWCZYNĄ. 
    KRĘĆ SIĘ KRĘĆ WRZECIONO ! WIĆ SIĘ TOBIE WIĆ ! 
    TA PAMIĘTA LEPIEJ,KTÓREJ DŁUŻSZA NIĆ. 


    GŁADKO IDZIE PRZĘDZA,WESOŁEJ DZIEWCZYNIE, 
    PAMIĘTAŁA TRZY DNI O WIERNYM CHŁOPCZYNIE. 
    KRĘĆ SIĘ KRĘĆ WRZECIONO ! WIĆ SIĘ TOBIE WIĆ, 
    TA PAMIĘTA LEPIEJ,KTÓREJ DŁUŻSZA NIĆ. 


    INNY SIĘ MŁODZIENIEC PODSUWA Z UBOCZA, 
    I INNEMU RADA DZIEWCZYNA OCHOCZA. 
    KRĘĆ SIĘ KRĘĆ WRZECIONO ! WIĆ SIĘ TOBIE WIĆ ! 
    TA PAMIĘTA LEPIEJ,KTÓREJ DŁUŻSZA NIĆ. 


    PRYSŁA WĄTŁA NIĆ... 
    WSTYDEM DZIEWCZĘ PŁONIE, 
    WSTYDŹ SIĘ,DZIEWCZĘ WSTYDŹ ! 




    wywrota.pl

  • Jakoś nie bardzo rozumiem ten DUŻY tekst. Ale w porzo!

  • Angela 02.02.2019

    Piękny, ciepły wiersz, ktoś chyba bardzo lubi sweterki, bo to już kolejny : )

  • Dziękuję Angelo za ciepły komentarz:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania