No adyć ładnie. Obrazowo bardzo!
''zatopione w przędzy wspomnień przetrwały''
i dwa końcowe wersy - szczególnie!
P.S Mam bambosze udziargane z wełny:))5
U PRZĄŚNICZKI SIEDZĄ JAK ANIOŁ DZIEWECZKI,
PRZĘDĄ SOBIE PRZĘDĄ JEDWABNE NITECZKI.
KRĘĆ SIĘ KRĘĆ WRZECIONO ! WIĆ SIE TOBIE WIĆ !
TA PAMIĘTA LEPIEJ,KTÓREJ DŁUŻSZA NIĆ.
POSZEDŁ DO KRÓLEWCA MŁODZIENIEC Z WICINĄ,
ŁZAMI SIĘ ZALEWAŁ,ŻEGNAJĄC Z DZIEWCZYNĄ.
KRĘĆ SIĘ KRĘĆ WRZECIONO ! WIĆ SIĘ TOBIE WIĆ !
TA PAMIĘTA LEPIEJ,KTÓREJ DŁUŻSZA NIĆ.
GŁADKO IDZIE PRZĘDZA,WESOŁEJ DZIEWCZYNIE,
PAMIĘTAŁA TRZY DNI O WIERNYM CHŁOPCZYNIE.
KRĘĆ SIĘ KRĘĆ WRZECIONO ! WIĆ SIĘ TOBIE WIĆ,
TA PAMIĘTA LEPIEJ,KTÓREJ DŁUŻSZA NIĆ.
INNY SIĘ MŁODZIENIEC PODSUWA Z UBOCZA,
I INNEMU RADA DZIEWCZYNA OCHOCZA.
KRĘĆ SIĘ KRĘĆ WRZECIONO ! WIĆ SIĘ TOBIE WIĆ !
TA PAMIĘTA LEPIEJ,KTÓREJ DŁUŻSZA NIĆ.
Komentarze (10)
bardzo ładnie
Jak dobrze że ładne
Przyjemny, nostalgiczny kawałek wspomnien, pięknie ułożony w wiersz.
Maurycy wspomnienia można różnie ubierać :)
No adyć ładnie. Obrazowo bardzo!
''zatopione w przędzy wspomnień przetrwały''
i dwa końcowe wersy - szczególnie!
P.S Mam bambosze udziargane z wełny:))5
o bamboszach można też pisać obrazy... polecam i dziękuję za miły komentarz
Prząś_doniczka
U PRZĄŚNICZKI SIEDZĄ JAK ANIOŁ DZIEWECZKI,
PRZĘDĄ SOBIE PRZĘDĄ JEDWABNE NITECZKI.
KRĘĆ SIĘ KRĘĆ WRZECIONO ! WIĆ SIE TOBIE WIĆ !
TA PAMIĘTA LEPIEJ,KTÓREJ DŁUŻSZA NIĆ.
POSZEDŁ DO KRÓLEWCA MŁODZIENIEC Z WICINĄ,
ŁZAMI SIĘ ZALEWAŁ,ŻEGNAJĄC Z DZIEWCZYNĄ.
KRĘĆ SIĘ KRĘĆ WRZECIONO ! WIĆ SIĘ TOBIE WIĆ !
TA PAMIĘTA LEPIEJ,KTÓREJ DŁUŻSZA NIĆ.
GŁADKO IDZIE PRZĘDZA,WESOŁEJ DZIEWCZYNIE,
PAMIĘTAŁA TRZY DNI O WIERNYM CHŁOPCZYNIE.
KRĘĆ SIĘ KRĘĆ WRZECIONO ! WIĆ SIĘ TOBIE WIĆ,
TA PAMIĘTA LEPIEJ,KTÓREJ DŁUŻSZA NIĆ.
INNY SIĘ MŁODZIENIEC PODSUWA Z UBOCZA,
I INNEMU RADA DZIEWCZYNA OCHOCZA.
KRĘĆ SIĘ KRĘĆ WRZECIONO ! WIĆ SIĘ TOBIE WIĆ !
TA PAMIĘTA LEPIEJ,KTÓREJ DŁUŻSZA NIĆ.
PRYSŁA WĄTŁA NIĆ...
WSTYDEM DZIEWCZĘ PŁONIE,
WSTYDŹ SIĘ,DZIEWCZĘ WSTYDŹ !
wywrota.pl
Jakoś nie bardzo rozumiem ten DUŻY tekst. Ale w porzo!
Piękny, ciepły wiersz, ktoś chyba bardzo lubi sweterki, bo to już kolejny : )
Dziękuję Angelo za ciepły komentarz:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania