.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • Majeczuunia 03.07.2015

    O jejku, a ja po pierwszych linijkach myślałam, że to o Ktokolwiek XD Ale cebula też spoko, więc łap pińć :D

  • Marzycielka29 03.07.2015

    Bombastyczne, fantastyczne :D Nie ma to, jak miłość haha 5

  • Anonim 03.07.2015

    Hahaha, a co tu kuźwa? Walentynki? :D Wierszydło super! Zastanawiam się tylko cxzy cebula ma wymiar symboliczny? ;) Daje 5

  • Vasto Lorde 03.07.2015

    ajawju xD Sam tytuł przykuł moją uwagę, a czytając wiersz było jeszcze lepiej xD 5

  • lena57 03.07.2015

    piękne naszło cię na wiersz

  • KarolaKorman 03.07.2015

    ajlawju cebulo! Po prostu świetne 5 :)

  • Lit 03.07.2015

    Nie wiem co napisać. 5 :)

  • Chris 03.07.2015

    Papka z mózgu ;)

  • Angela 04.07.2015

    Zakończenie wysadziło mi mózg w powietrze : ) 5

  • Amy 04.07.2015

    Jestem zawiedziona. Cebula...?

  • Amy 04.07.2015

    Zapomniałam dopisać :D :D

  • Anonim 04.07.2015

    no ja ż jestem zawiedziony ;-;

  • Anonim 05.07.2015

    Dlatego jak ktoś kroi cebulę to od razu uciekam T.T Nienawidzę tego :/
    5/5

  • Niebieska 09.07.2015

    Świetny wiersz, a zakończenie jeszcze lepsze :D 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania