.
.Autor: AnonimCzytano 469 razyData dodania: 03.07.2015
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 12
Zaloguj się, aby ocenić60
O jejku, a ja po pierwszych linijkach myślałam, że to o Ktokolwiek XD Ale cebula też spoko, więc łap pińć :D
Bombastyczne, fantastyczne :D Nie ma to, jak miłość haha 5
Hahaha, a co tu kuźwa? Walentynki? :D Wierszydło super! Zastanawiam się tylko cxzy cebula ma wymiar symboliczny? ;) Daje 5
ajawju xD Sam tytuł przykuł moją uwagę, a czytając wiersz było jeszcze lepiej xD 5
piękne naszło cię na wiersz
ajlawju cebulo! Po prostu świetne 5 :)
Nie wiem co napisać. 5 :)
Papka z mózgu ;)
Zakończenie wysadziło mi mózg w powietrze : ) 5
Jestem zawiedziona. Cebula...?
Zapomniałam dopisać :D :D
no ja ż jestem zawiedziony ;-;
Dlatego jak ktoś kroi cebulę to od razu uciekam T.T Nienawidzę tego :/ 5/5
Świetny wiersz, a zakończenie jeszcze lepsze :D 5
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (14)
O jejku, a ja po pierwszych linijkach myślałam, że to o Ktokolwiek XD Ale cebula też spoko, więc łap pińć :D
Bombastyczne, fantastyczne :D Nie ma to, jak miłość haha 5
Hahaha, a co tu kuźwa? Walentynki? :D Wierszydło super! Zastanawiam się tylko cxzy cebula ma wymiar symboliczny? ;) Daje 5
ajawju xD Sam tytuł przykuł moją uwagę, a czytając wiersz było jeszcze lepiej xD 5
piękne naszło cię na wiersz
ajlawju cebulo! Po prostu świetne 5 :)
Nie wiem co napisać. 5 :)
Papka z mózgu ;)
Zakończenie wysadziło mi mózg w powietrze : ) 5
Jestem zawiedziona. Cebula...?
Zapomniałam dopisać :D :D
no ja ż jestem zawiedziony ;-;
Dlatego jak ktoś kroi cebulę to od razu uciekam T.T Nienawidzę tego :/
5/5
Świetny wiersz, a zakończenie jeszcze lepsze :D 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania