Jak zacząć publikowanie na Opowi.pl?

Tutaj dowiesz jak szybko rozpocząć publikowanie swoich prac i stać się aktywnym użytkownikiem naszej społeczności.

Zakładanie profilu

◼  Po pierwsze: zarejestruj się, czyli załóż profil

◼  Po drugie: zaloguj się do swojego profilu używając danych użytych podczas rejestracji: adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła. Przed pierwszym zalogowaniem potwierdź rejestrację klikając w link, który wysłaliśmy na Twój e-mail.

Publikowanie utworów

◼  Aby dodać swoją pierwszą publikację wybierz z górnego menu zakładkę Dodaj. Tam uzupełnij formularz zgodnie z instrukcjami.

◼  Publikacje są moderowane, więc Twój utwór nie pojawi się od razu. Zwykle jednak nie trwa to długo - czasem kilka minut, czasem dłużej. Jeśli utwór nie łamie zasad, na pewno wkrótce się pojawi.

Komentowanie

◼  Jeśli lubisz otrzymywać komentarze, komentuj prace innych. Użytkownicy chętniej komentują utwory autorów, którzy są aktywni.

◼  Na stronie głównej zobaczysz komentarze, które będą pojawiać się pod Twoimi publikacjami - stąd masz do nich szybki dostęp.

◼  Jeśli ktoś odpowie na Twój komentarz (pod Twoją lub czyjąś pracą) informację o tym fakcie otrzymasz w sekcji powiadomień (ikona dzwoneczka w górnej części ekranu widczona po zalogowaniu). Dzięki temu nie ominą Cię komentarze skierowane do Ciebie.

Zapraszamy również:

◼  na nasze forum dyskusyjne, gdzie w odpowiednim wątku możesz przywitać się i pogadać

◼  do wzięcia udziału w konkursach literackich i poetyckich. Dobrej zabawy!

Ostatnie komentarze