.

.

Średnia ocena: 3.8  Głosów: 15

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (50)

  • Slugalegionu 15.07.2015

    Czekać tylko na Marinę: ) 5

  • Anonim 15.07.2015

    żeby nie było: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kutas_(element_ozdobny)

  • Slugalegionu 15.07.2015

    Tak, wiedziałem o tymXD Mieliśmy fajnego pana od histori: )

  • Anonim 15.07.2015

    Śmiechłam XD
    5/5

  • Anonim 15.07.2015

    ooo ktoś się wku*wił ;) dał 1 :)

  • Slugalegionu 15.07.2015

    Chyba wiem ktoXD

  • NataliaO 15.07.2015

    świetne; 5:)

  • Ekler 15.07.2015

    Eeee już nie ma tej lekkości, gdy nie jest na spontanie. Dałbym coś między 3/4.
    Porównując do wszystkiego na opowi dałbym mocne 4, a porównując tylko do wszystkich twoich tekstów dałbym słabe 3.
    Ponieważ mam dylemat to zostawię bez oceny ;(

  • Marinaaa8 15.07.2015

    Hehehehehe , ale śmieszne
    Ja osobiście uwielbiqm bajki , ale ty mi je nieco obrzydziłeś ,
    Nie rozumiem tylko co cie skłoniło do napisania tego jakże super zabawnego utworu.
    Chociaż nie , z drógiej strony to cię rozumiem twoja sława przemija i trzeba było coś z tym zrobić .
    Więc postanowiłeś wplątać moją postać w te żenujące teksty , bo wiesz że ja tego napewno nie przemilcze .
    Chcesz skandalu , prosze bardzo !
    Pozdrowienia dla żony i dzieci
    :)

  • Marinaaa8 15.07.2015

    A i oczywiście ocenka
    Hm , niech pomyśle ...









    5 :)



















    Łapaj 2 z czystej sympati do ciebie

  • Anonim 15.07.2015

    pustak

  • Anonim 15.07.2015

    Ekler, to było na spontanie :) widocznie sie starzeję
    ps
    nie mam żony dzieci :) i dobrze

  • Marinaaa8 15.07.2015

    Konopiak

  • Anonim 15.07.2015

    sława, sława...
    nic tyllko ta pustka we łbie
    pustakom tylko sława w głowie

  • Anonim 15.07.2015

    he he ładnie dziękuję :*

  • Marinaaa8 15.07.2015

    hehehehe swoją drogą myślałam że po ostatnim już o tobie nie usłtsze aż tu nagle ...
    Jezeli chcesz sobie pisać te sprośne bajeczki to proponuje właczyć do repertuaru filipazkonopi a nie mnie , nie mam zamiaru uczestniczyc w twojej chorej psychodzie
    :) dziekuje

  • Anonim 15.07.2015

    sprośne? chyba nie znasz znaczenia tego słowa
    gdzie tu jakaś sprośność? :O

  • Anonim 15.07.2015

    co to jest psychoda? :)

  • Slugalegionu 15.07.2015

    żeby nie było: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kutas_(element_ozdobny)Odpowiedz

    Brzmi znajomo?

  • Anonim 15.07.2015

    aha, to coś jak psychiczna przygoda, taki zlepek słów, fajny neologizm

  • Majeczuunia 15.07.2015

    Padłam, czytając waszą rozmowę XD

  • Slugalegionu 15.07.2015

    Psychiczna przyroda, ja stawiałem na to, ale twoje lepsze: )

  • Marinaaa8 15.07.2015

    *psychozie , jeżeli nie kumacie to wpiszcie sobie w google albo nie przeczytajcie tekst filipa .
    Ja już z wami skończyłam tą żałosną dyskusje , jak chcecie się dalej podniecać to prosze bardzo ale bezemnie . Żegnam państwa .
    Ps :Nie wiedziałam że aż tak was inspiruje
    ;)

  • Anonim 15.07.2015

    bardzo mnie inspirujesz
    wszystkie twoje teksty mam w fap folderze :)

  • Marinaaa8 15.07.2015

    Wiedziałam !
    :)

  • Anonim 15.07.2015

    he he
    tak, tak
    podniecasz mnie
    rozpalasz me zmysły
    aż mi ogórki skisły :*

  • Marinaaa8 15.07.2015

    Hehe , coś jeszcze ?

  • Anonim 15.07.2015

    kleszcze i coś jeszcze

  • Anonim 15.07.2015

    oczywiście chodzi mi o kleszcza w tyłku

  • Marinaaa8 15.07.2015

    Koleś ile ty masz lat , weś sie ogarnij wkońcu ,
    Polecam wizyte u psychiatry a najlepiej izolatkę
    :)

  • Majeczuunia 15.07.2015

    "W końcu" pisze się osobno.

  • Anonim 15.07.2015

    kochanie
    mam sranie
    leżę na dywanie

    oczywiście w izolatce

  • Anonim 15.07.2015

    weś
    wieś
    weź

  • Majeczuunia 15.07.2015

    Filip, dobrze, że dywany w izolatkach są z reguły ciemne XD

  • Marinaaa8 15.07.2015

    I na tym skończe , bo dalej z tobą nie pociągne
    Dzieki majeczunia , jedynie ty czuwasz nad ort.

  • Anonim 15.07.2015

    w izolatce i w klatce
    a lat mam 13, 7 mld tyle co Wszechświat cały
    taki estem doskonały

  • Anonim 15.07.2015

    kończ, kończ
    wstydu nam oszczędź

  • Majeczuunia 15.07.2015

    Papa, Marino! Wpadnij jeszcze kiedyś!

  • Marinaaa8 15.07.2015

    Cześc i zycze zdrowia filipku

  • Anonim 15.07.2015

    dziękuję :)
    jakas Ty słodziutka ♥

  • Marinaaa8 15.07.2015

    No jasne że wpadne , wy bezemnie długo nie pociągniecie
    :)

  • Anonim 15.07.2015

    długo będziemy za tobą nosem pociągać ;_____;

  • Majeczuunia 15.07.2015

    Och uwierz, tak bardzo za tobą nie tęsknimy...

  • Haruu 15.07.2015

    Co ja pacze?! Rozwaliłeś mnie xD teraz leże na środku pokoju w kałuży krwi, a mój mózg spływa sobie po ścianie zostawiając na niej lepką maź xD masz 5

  • Anonim 15.07.2015

    he he dzieki :)

  • Elena Lincoln 15.07.2015

    Fajne

  • KarolaKorman 16.07.2015

    5 oczywiście, boś mnie rozbawił i wywołał wspomnienia o kutasach :)
    Jak byłam mała, przyszywana babcia mówiła, żeby otwierać pułki trzymając tylko za kluczyk i nie łapać za kutasiki, żeby ich nie pobrudzić. Były białe z błyszczącej nitki. To słowo więc było w moim słowniku jak każde inne nie wywołując żadnego poruszenia :)

  • Prue 17.07.2015

    Nie porwało mnie. Wole inne Twoje teksty. Ale lubię bajki, a ta była specyficzna. Dam 4

  • Angela 17.07.2015

    Przemiła, zabawna bajeczka, a rozmowy podtekstem urocze 5 : )

  • Anonim 17.07.2015

    Angela :)
    Ty wszystko odbierasz od tej lepszej, różowej strony :p
    dzięki

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania