Eeee już nie ma tej lekkości, gdy nie jest na spontanie. Dałbym coś między 3/4.
Porównując do wszystkiego na opowi dałbym mocne 4, a porównując tylko do wszystkich twoich tekstów dałbym słabe 3.
Ponieważ mam dylemat to zostawię bez oceny ;(
Hehehehehe , ale śmieszne
Ja osobiście uwielbiqm bajki , ale ty mi je nieco obrzydziłeś ,
Nie rozumiem tylko co cie skłoniło do napisania tego jakże super zabawnego utworu.
Chociaż nie , z drógiej strony to cię rozumiem twoja sława przemija i trzeba było coś z tym zrobić .
Więc postanowiłeś wplątać moją postać w te żenujące teksty , bo wiesz że ja tego napewno nie przemilcze .
Chcesz skandalu , prosze bardzo !
Pozdrowienia dla żony i dzieci
:)
hehehehe swoją drogą myślałam że po ostatnim już o tobie nie usłtsze aż tu nagle ...
Jezeli chcesz sobie pisać te sprośne bajeczki to proponuje właczyć do repertuaru filipazkonopi a nie mnie , nie mam zamiaru uczestniczyc w twojej chorej psychodzie
:) dziekuje
Anonim15.07.2015
sprośne? chyba nie znasz znaczenia tego słowa
gdzie tu jakaś sprośność? :O
*psychozie , jeżeli nie kumacie to wpiszcie sobie w google albo nie przeczytajcie tekst filipa .
Ja już z wami skończyłam tą żałosną dyskusje , jak chcecie się dalej podniecać to prosze bardzo ale bezemnie . Żegnam państwa .
Ps :Nie wiedziałam że aż tak was inspiruje
;)
Anonim15.07.2015
bardzo mnie inspirujesz
wszystkie twoje teksty mam w fap folderze :)
5 oczywiście, boś mnie rozbawił i wywołał wspomnienia o kutasach :)
Jak byłam mała, przyszywana babcia mówiła, żeby otwierać pułki trzymając tylko za kluczyk i nie łapać za kutasiki, żeby ich nie pobrudzić. Były białe z błyszczącej nitki. To słowo więc było w moim słowniku jak każde inne nie wywołując żadnego poruszenia :)
Komentarze (50)
Czekać tylko na Marinę: ) 5
żeby nie było: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kutas_(element_ozdobny)
Tak, wiedziałem o tymXD Mieliśmy fajnego pana od histori: )
Śmiechłam XD
5/5
ooo ktoś się wku*wił ;) dał 1 :)
Chyba wiem ktoXD
świetne; 5:)
Eeee już nie ma tej lekkości, gdy nie jest na spontanie. Dałbym coś między 3/4.
Porównując do wszystkiego na opowi dałbym mocne 4, a porównując tylko do wszystkich twoich tekstów dałbym słabe 3.
Ponieważ mam dylemat to zostawię bez oceny ;(
Hehehehehe , ale śmieszne
Ja osobiście uwielbiqm bajki , ale ty mi je nieco obrzydziłeś ,
Nie rozumiem tylko co cie skłoniło do napisania tego jakże super zabawnego utworu.
Chociaż nie , z drógiej strony to cię rozumiem twoja sława przemija i trzeba było coś z tym zrobić .
Więc postanowiłeś wplątać moją postać w te żenujące teksty , bo wiesz że ja tego napewno nie przemilcze .
Chcesz skandalu , prosze bardzo !
Pozdrowienia dla żony i dzieci
:)
A i oczywiście ocenka
Hm , niech pomyśle ...
5 :)
Łapaj 2 z czystej sympati do ciebie
pustak
Ekler, to było na spontanie :) widocznie sie starzeję
ps
nie mam żony dzieci :) i dobrze
Konopiak
sława, sława...
nic tyllko ta pustka we łbie
pustakom tylko sława w głowie
he he ładnie dziękuję :*
hehehehe swoją drogą myślałam że po ostatnim już o tobie nie usłtsze aż tu nagle ...
Jezeli chcesz sobie pisać te sprośne bajeczki to proponuje właczyć do repertuaru filipazkonopi a nie mnie , nie mam zamiaru uczestniczyc w twojej chorej psychodzie
:) dziekuje
sprośne? chyba nie znasz znaczenia tego słowa
gdzie tu jakaś sprośność? :O
co to jest psychoda? :)
żeby nie było: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kutas_(element_ozdobny)Odpowiedz
Brzmi znajomo?
aha, to coś jak psychiczna przygoda, taki zlepek słów, fajny neologizm
Padłam, czytając waszą rozmowę XD
Psychiczna przyroda, ja stawiałem na to, ale twoje lepsze: )
*psychozie , jeżeli nie kumacie to wpiszcie sobie w google albo nie przeczytajcie tekst filipa .
Ja już z wami skończyłam tą żałosną dyskusje , jak chcecie się dalej podniecać to prosze bardzo ale bezemnie . Żegnam państwa .
Ps :Nie wiedziałam że aż tak was inspiruje
;)
bardzo mnie inspirujesz
wszystkie twoje teksty mam w fap folderze :)
Wiedziałam !
:)
he he
tak, tak
podniecasz mnie
rozpalasz me zmysły
aż mi ogórki skisły :*
Hehe , coś jeszcze ?
kleszcze i coś jeszcze
oczywiście chodzi mi o kleszcza w tyłku
Koleś ile ty masz lat , weś sie ogarnij wkońcu ,
Polecam wizyte u psychiatry a najlepiej izolatkę
:)
"W końcu" pisze się osobno.
kochanie
mam sranie
leżę na dywanie
oczywiście w izolatce
weś
wieś
weź
Filip, dobrze, że dywany w izolatkach są z reguły ciemne XD
I na tym skończe , bo dalej z tobą nie pociągne
Dzieki majeczunia , jedynie ty czuwasz nad ort.
w izolatce i w klatce
a lat mam 13, 7 mld tyle co Wszechświat cały
taki estem doskonały
kończ, kończ
wstydu nam oszczędź
Papa, Marino! Wpadnij jeszcze kiedyś!
Cześc i zycze zdrowia filipku
dziękuję :)
jakas Ty słodziutka ♥
No jasne że wpadne , wy bezemnie długo nie pociągniecie
:)
długo będziemy za tobą nosem pociągać ;_____;
Och uwierz, tak bardzo za tobą nie tęsknimy...
Co ja pacze?! Rozwaliłeś mnie xD teraz leże na środku pokoju w kałuży krwi, a mój mózg spływa sobie po ścianie zostawiając na niej lepką maź xD masz 5
he he dzieki :)
Fajne
5 oczywiście, boś mnie rozbawił i wywołał wspomnienia o kutasach :)
Jak byłam mała, przyszywana babcia mówiła, żeby otwierać pułki trzymając tylko za kluczyk i nie łapać za kutasiki, żeby ich nie pobrudzić. Były białe z błyszczącej nitki. To słowo więc było w moim słowniku jak każde inne nie wywołując żadnego poruszenia :)
Nie porwało mnie. Wole inne Twoje teksty. Ale lubię bajki, a ta była specyficzna. Dam 4
Przemiła, zabawna bajeczka, a rozmowy podtekstem urocze 5 : )
Angela :)
Ty wszystko odbierasz od tej lepszej, różowej strony :p
dzięki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania