Bezdomny - Cofftee
„JESTEM BEZDOMNY PROSZĘ O WSPARCIE” - głosiła kartka.
Przechodzeń podszedł i przystanął.
- Jesteś głodny?
Cisza.
- Chyba… Chyba mam ze sobą jakąś badziewną kanapkę z dżemem. Chcesz?
Cisza.
Wyjął z plecaka pakunek i podsunął bezdomnemu pod nos.
- A wynoś się głupi dzieciaku! Myślisz, że tego mi właśnie, kurwa, potrzeba?
- Tak jest napisane na tabliczce. O tu. Wsparcie.
- I co ja z tym niby zrobię?
- Jedzenie się… je. Szybki kurs obchodzenia się z kanapkami.
- Zjeżdżaj.
Więc odszedł.
Komentarze (26)
Ha. Tak przezroczyście dosyć, dla niepoznaki. Ciekawe, czy ktoś to zgadnie. Pkropka może? Maurycy? Tak na 10 procent ;)
Podpowiem żeby było łatwiej, jeden tekst dodany przez niepowtarzalny styl, jest mój, ale jeszcze nikt mnie do niego nie dopasował:)
Maurycy Lesniewski ja już wiem i idę pisać ;) Chwila napięcia...… ;)
jesień2018 nie wiesz, tylko tak sądzisz:)
Maurycy Lesniewski zgadłam? zgadłam???
jesień2018 nie:)
No to bu :(
Ty mnie też nie zgadłeś :-P
jesień2018 ale to co pisałem wyżej, już jest nieaktualne, ktoś mnie właśnie namierzył :)
Czyli Wieża :)
jesień2018 cholera nawet Cię nigdzie nie obstawiałem, czyli muszę zacząć:)
tak ale nikomu nie mów :)
(SZEPTEM) Ok...
jesień2018 :)
Może marok
Zupełnie nie mam pomysłu. Może faktycznie ja :o
Dam głos na Maroka.
Nieco fantomasem wieje.
wszyscy mają rację
To ja na Fantomasa postawię : )
Tysz mi się wydaje to być Fantomasowe
No Kawko ładnie się zaszyłaś... muszę zacząć ciebie czytać
Ochh no nie! Za bardzo się ukryłaś, Cofftee! Czyli jesteś jednym ze zwycięzców :)
Nie zatypowałem, bo zupełnie nie wiedziałem. Ale tekst ładny.
Ha! :-D Sukces! :-D
Cofftee, ty oszustko! Ale nas wkręciłaś ;)
Nigdy bym się nie domyśliła.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania