Opowiadanie pojawi się w linku poniżej (chyba)

Opowiadanie pojawi się tutaj:

http://opowiadania-piora-shiroi.blogspot.com/

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (22)

  • NataliaO 24.06.2015
    Dla mnie to i to jest Ok. Nadal jest tak samo lekko i zabawnie, że by nie walnąć uroczo ; 5:)
  • Anonim 24.06.2015
    Dzięki Nat :***
  • Ekler 24.06.2015
    Dobrze, że poprawiłaś to i owo
  • Anonim 24.06.2015
    Nic nie poprawiłam. To jest pierwsza wersja.
  • Ekler 24.06.2015
    ale pierw wstawiłaś poprawiona
  • Marzycielka29 24.06.2015
    Fajnie przeczytać tak rozbrajający tekst po kiepskim dniu;) 5
  • Anonim 24.06.2015
    Haha miło, że nie kierowałaś się oceną, którą zaniżył mi Anonimowy Hejter XD
  • Anonim 24.06.2015
    Dziękuję :***
  • Angela 24.06.2015
    Rozjebało mnie : D 5
  • Anonim 24.06.2015
    Dzięki XD
  • MaraJ 24.06.2015
    Lekko, przyjemnie i zabawnie :) 5
  • Anonim 24.06.2015
    Dziękować :***
  • Bluel02 24.06.2015
    Nie mogłam się przestać śmiać :D
    Bardzo fajny dodatek
    5 ;)
  • Anonim 24.06.2015
    Dziękuję, słodzinko :*** (Wiem, że nią nie jesteś, ale dla mnie i tak zawsze będziesz XD)
  • Bluel02 24.06.2015
    Shiroi robie dla cb wyjątek i moge być twoją słodzinką z diabelskimi różkami :***
    XD
  • Anonim 24.06.2015
    Shiro jest szczęśliwa! XD
  • Chris 26.06.2015
    Wybacz, że dopiero teraz. Przeczytałem wcześniej, ale nie było mnie na stronie. Atakuje anonimowy hater. Wiesz czemu? Bo się boi! Boi się poziomu, który reprezentujesz. Tekst porywa lekkością prowadzenia czytelnika po swoim świecie. Wyciągasz mnie i porywasz w nieznane. Jest dobrze, jest mega, jest total! A anonimowego traktuj jak komplement! 5!!! :)
  • Anonim 26.06.2015
    Szczerze mam już lepsze opowiadania, gdzie anonimowy hejter się mści XD Ale dziękuję, Chris! :* Nawet nie wiesz jak mnie pocieszyłeś! ^^ Do ideału moim opowiadaniom jeszcze daleko, ale staram się rozwijać tak jak potrafię XD
  • Anonim 26.06.2015
    Pomysł: Kompletnie nie wiem co tutaj wstawić. Z jednej strony znam Ciebie i wiem, że to są twoje klimaty, z drugiej strony zastanawiam się jak to połączyć z tym, co dałem wam do zinterpretowania. W sumie pomysł na "potwora" nie jest zły, w jakimś stopniu przypomina mi nawet Porońca... Dam 5. Zakochany odmieniony, który chciał poderżnąć gardło tym, którzy się z nim nie zgadzali. I był gejem. I geniuszem. I wywalono go z domu za "Złe" wyniki w nauce. Kiepskie. Ogólnie to WTF?! Ale w tej konwencji jest niejako potworny.

    Błędy: 8. Piszesz poprawnie, bardzo. Niepoprawność polityczna, pedały, geje, homofobia, homorobia czy homorozmnażanie i nabijanie się z tego nie są dla mnie błędami, interpunkcja jest w porządku, nie przeszkadza, nie miałem zbytnich problemów z czytaniem, nie licząc wstawek od autorki i komentarzy, które miejscami jednak rozpraszały uwagę - lecz też stanowią część stylu.

    Całokształt: 6. Jest w porządku, jako formę literacką czyta się dobrze, lecz też bez szału. Widać miejscami, że ciągnęłaś za słowa i żałuję, że nie pokusiłaś się na jakieś dłuższe opisy - albo nawet zrobienie z opisu osobną minihistorię wplecioną w tekst. Cięcia w niektórych miejscach i szczątkowość informacji sprawiają, że tekst był miejscami na siłę przedłużany - a zauważyłem też, że niektóre zdania się powtarzają u Ciebie jak mantra. Np. "Do cycków doczepiona była twarz i ciało" ;D

    Dodatkowymi dwoma kryteriami ode mnie są:

    Ujęcie potwora: 4. Nie jest to klasyczny potwór, ma w sobie coś z klasycznego japońskiego, dziwnego, wykręconego, poskręcanego i totalnie zdziwaczałego potwora, ale to dalej potwór. Tylko zakochany. I gej. I chcący podrzynać gardła. Chętnie zobaczyłbym to w nieco mroczniejszych tonach, gdyż materiał na potwora, zwłaszcza tak zwichrowanego, jest dobry - ale tutaj uważam za niewykorzystany potencjał.
    Interpretacja: Tutaj niestety jedynie 2. Wiszenia w powietrzu mało, potwór spoko, ale zbyt szybki, zbyt mało napięcia, o ile w ogóle. Tekst bardziej przepisany niż zinterpretowany.

    Wierzę, że następnym razem temat bardziej Ci podpasuje ;)

    25/40. 63%. Daję 3.
  • Anonim 26.06.2015
    4*, cyfrówka XD
  • Anonim 26.06.2015
    Dziękować! XD Odpiszę jak wrócę do domu, bo na razie jestem w autobysie T.T
  • Anonim 26.06.2015
    Ok, twoja Shiri wróciła do domu, więc może odpisać XD Po pierwsze: dziękuję! *.* Za poświęcony czas temu czemuś i krytykę XD
    Wyjaśnię może o co chodzi z ocenami: w anime Akashi pochodzi z bardzo bogatej rodziny i jako dziedzic musi być idealny we wszystkim, również w nauce. Fani lubią się zdeczka z tego naśmiewać, więc jego wyniki w nauce często są wyśmiewane.
    Co do "doczepiana" miało być "dołączone", nie zauważyłam tego T.T
    Obiecuję, że styl postaram się poprawić! Jednak ciężko mi z tym idzie, kiedy piszę coś dla śmiechawki XD Jak obiecałam postaram się napisać one-shota na poważnie, mam nawet pomysł i wtedy będziesz mógł wszystko ocenić ;)
    Też mam nadzieję, że następny temat też bardziej mi podpasuje ^^
    Jeszcze raz dziękuję za marnowanie na mnie czasu i krytykę! Buziaki! :***

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania