**

***

Średnia ocena: 3.2  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • Szpilka 3 miesiące temu

    a gdy błazen się mądruje,
    głośno błazna nazwij... żłobem
    i wydudkaj go sposobem ¬‿¬

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    ...tego lenia i nierobę ;)

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Nie błaznujcie obywatelko, przemyślcie zanim machniecie szabelką.

  • Szpilka 3 miesiące temu

    Where Is My Mind

    Nio, pewnie mi panie władzo podsłuch założycie, jak to w demokratycznym kraju, c'nie? ¬‿¬

  • Jakub Andrzej Tomkiewicz 3 miesiące temu

    Ale, wedle tradycji, błazen to jest sigma

  • Sucre 3 miesiące temu

    To również skomentuję wierszem.

    Nic tak narodu nie uwiera,
    kiedy ma błazna za premiera.
    Każdy się wtedy bardzo stara,
    żeby czym prędzej wyp*****alał.

  • ireneo 3 miesiące temu

    suc....
    nie uwiera cie brak podstawowych umiejętności napisania prostego zdania? (nic tak.... kiedy ma...)
    Toż to bełkot celinko.

  • Sucre 3 miesiące temu

    ireneo spodobało ci się krysiu, więc czytaj, delektuj się.

  • ireneo 3 miesiące temu

    Sucre
    nie potrafusz po pilski, koronko! A jak było z cnotami niewieścimi, tego nie się niedoedukowałaś? A wracając do sedna to co zrobisz z tym bełkotem?
    "Nic nie uwiera kiedy ma..."
    Nie wiem czym jest to nic i gdyby nie było premiera to wszystko uwierqmałoby?
    Stawiasz koronko jakieś bełkotliwe klocki. Światła ci mało...

  • ireneo 3 miesiące temu

    Sucre
    Tyś już jjziel... okruszynka i co jeszcze. Strasznie zmienna jesteś, choć przy takim deficycie intelektu to normalne

  • Sucre 3 miesiące temu

    ireneo kakij ty durak.

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Sucre - otóż to :))) XD Ja już nie chciałem specjalnie "granata" wrzucać między wersy, bo i tak ostatnio wiele ciśnienia podniosłem tutaj niektórym, a nie do końca taki cel moich wierszy... Raczej piszę je ażeby: opisać histrorię/sytuacje i przedstawić ją w sposób łatwy i przystępny do zapamiętania, żeby poprzez wiersz czegoś być może nauczyć, żeby w "krzywym zwierciadle" pokazać niektóre paradoksy tegoż świata, a czasem po prostu po to, żeby wywołać uśmiech.

    Dziekuję za wierszowany i śmieszny komentarz. :)

    Pozdrawiam! J. J. Zieleziński

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    ireneo "przyganiał kocioł garnkowi" ;) -zobacz co ty sam żeś napisał... No bania mała... ;D XD XDDD

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Sucre
    ireneo, ireneo
    "poeta" kao / peo ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania