Błyskawice
Szaleństwo wiatru błyskawic i nocy
lubię tańczyć w rytm bijących piorunów
jasno głośno
ileż siły
dobrze się na to patrzy i słucha
leżąc na tapczanie
ale i tak
trochę się boję
Szaleństwo wiatru błyskawic i nocy
lubię tańczyć w rytm bijących piorunów
jasno głośno
ileż siły
dobrze się na to patrzy i słucha
leżąc na tapczanie
ale i tak
trochę się boję
Komentarze (8)
To jak ja. Jeszcze burza w dzień jakoś mniej straszna, w nocy - przeraża.
Dziękuję za miły, solidarny komentarz!
Wiersz pisany zapewne pod wpływem impulsu i strachu.
Pełna zgoda, ale dodałbym do tego wpływ zachwytu. Dziękuję za życzliwy kom!
Czytałam kilka razy i jeszcze poczytam. Kto wie, może znajdę wiersz, bo teraz...
Wypadałoby zapytać, czym właściwie jest wiersz? Ale czy to konieczne? W końcu, są miliony różnych odpowiedzi. Szanuję, że ktoś jest przywiązany do tych najbardziej oczywistych i "szkolnych", ale tego przywiązania nie podzielam. Dziękuję za interesujący komentarz!
Całkiem ciekawy wiersz; zwłaszcza zakończenie. 5
Dziękuję!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania