Jedną drobną literówkę zauważyłam: pies chce, zamiast chcę :) Hmm, skądś to znam. W podstawówce najładniejsza ławka, książki równo poukładane, w piórniku porządek. A teraz? Na biurku "artystyczny nieład". Co ja mówię, w całym pokoju. W głowie też. Ale również nie narzekam. Dobrze mi się z tym żyje. xD 5 :)
,,misie ułożone chronologicznie'' - tu jest błąd rzeczowy :( Chronologicznie czyli data po dacie np zakupu, otrzymania misia
Ha, ha :D Skądś to znam :) Ja zostawiam na deszczowe dni, w deszczowe pracuję albo jestem zajęta czymś na w tej chwili, a później znowu słońce i tak w kółko :) Fajnie jest :) Nikt mnie z tego nie rozlicza, bo i tak nikt inny się tego nie chwyci, więc może poczekać. Do następnej jesieni najlepiej, 5 :)
Dzięki Karola :) Już zlikwidowałam "chronologicznie", też mi się nie podobało xD
W sumie, to się ucieszyłam, że nie tylko mi się zdarza tak coś odkładać i odkładać... A dziś deszczowy dzień się zapowiada, to może coś ogarnę xD
"Żadnych niedokończony spraw" - niedokończonych
No, ja też w dzieciństwie tak robiłam. XD W sumie dalej mam jakieś kompulsje układania rzeczy wedle mnie tylko znanego porządku, ale ostatnio jak sprzątałam w szafach to nikt by nie chciał widzieć jak pokój wyglądał. XD Aż się uśmiechnęłam nieraz czytając, 5. :)
Komentarze (12)
Jedną drobną literówkę zauważyłam: pies chce, zamiast chcę :) Hmm, skądś to znam. W podstawówce najładniejsza ławka, książki równo poukładane, w piórniku porządek. A teraz? Na biurku "artystyczny nieład". Co ja mówię, w całym pokoju. W głowie też. Ale również nie narzekam. Dobrze mi się z tym żyje. xD 5 :)
Taa "artystyczny nieład" xD Skąd ja to znam:)
Dzięki Lotta:)
Miejscami jakbym słyszał jak Rudość mówi o mnie ;)
Co Ci ludzie mają z nami ;) lool
,,misie ułożone chronologicznie'' - tu jest błąd rzeczowy :( Chronologicznie czyli data po dacie np zakupu, otrzymania misia
Ha, ha :D Skądś to znam :) Ja zostawiam na deszczowe dni, w deszczowe pracuję albo jestem zajęta czymś na w tej chwili, a później znowu słońce i tak w kółko :) Fajnie jest :) Nikt mnie z tego nie rozlicza, bo i tak nikt inny się tego nie chwyci, więc może poczekać. Do następnej jesieni najlepiej, 5 :)
Dzięki Karola :) Już zlikwidowałam "chronologicznie", też mi się nie podobało xD
W sumie, to się ucieszyłam, że nie tylko mi się zdarza tak coś odkładać i odkładać... A dziś deszczowy dzień się zapowiada, to może coś ogarnę xD
Wczoraj tak obieralam ziemniaki. Przy telewizorze. Pomysl o ktorej byl obiad xD
O-Ren Ishii xD omg, jest nas więcej, to przerażające xD
"Żadnych niedokończony spraw" - niedokończonych
No, ja też w dzieciństwie tak robiłam. XD W sumie dalej mam jakieś kompulsje układania rzeczy wedle mnie tylko znanego porządku, ale ostatnio jak sprzątałam w szafach to nikt by nie chciał widzieć jak pokój wyglądał. XD Aż się uśmiechnęłam nieraz czytając, 5. :)
Dziękuję Kochana :)))
Lubię te twoje naturalistyczne refleksje ;) Idnioslem sobie pare rzeczy do siebie i trochę sie posmialem :) 5
Dzięki Naz :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania