Przeczytałam i powiem tak: To nie jest opowiadanie. To zlepek informacji, które można wykorzystać, by stworzyć napradę ciekawą postać. Bohatera, który będzie pokazywał w ''działaniu'', jak zmaga się z przeciwnościami i problemami, które Ty - autor postawisz mu na drodze. ;)
Ten "zlepek informacji" służy pokazaniu sytuacji, w jakiej znajduje się osoba cierpiąca na tzw. zmorę psychiatrii, borderline. To nie jest materiał na książkę o nastoletniej dramie z samobójstwem w tle.
ausek osobiście gardzę tym określonym gatunkiem i nie jestem w stanie go zdzierżyć, więc nawet nie myślałem o pisaniu tego typu tekstu. Użyłem go jako przykładu, tylko i wyłącznie.
Komentarze (19)
Przeczytałam i pomyślałam sobie, że bardzo ciężko żyć takiej osobie. Serdecznie współczuję dotkniętym i rodzinom chorym.
Przeczytałam i powiem tak: To nie jest opowiadanie. To zlepek informacji, które można wykorzystać, by stworzyć napradę ciekawą postać. Bohatera, który będzie pokazywał w ''działaniu'', jak zmaga się z przeciwnościami i problemami, które Ty - autor postawisz mu na drodze. ;)
Wikipedia jest pełna "informacji, które można wykorzystać, by stworzyć naprawdę ciekawą postać", yo
Ten "zlepek informacji" służy pokazaniu sytuacji, w jakiej znajduje się osoba cierpiąca na tzw. zmorę psychiatrii, borderline. To nie jest materiał na książkę o nastoletniej dramie z samobójstwem w tle.
DeanMonka, tego rodzaju pomysł na fabułę odradzam, no, chyba że dasz radę przebić się i wyróżnić w tak oklepanej tematyce. ;)
ausek osobiście gardzę tym określonym gatunkiem i nie jestem w stanie go zdzierżyć, więc nawet nie myślałem o pisaniu tego typu tekstu. Użyłem go jako przykładu, tylko i wyłącznie.
Czasem może jakiś przecinek, hm?
Dean coś tam czemu mam wrażenie że bronisz sama siebie?
Dean to chłopak nie dziewczyna sor
AnnieHunter Twój? XD
Nuncjusz Nie
yeti Poczułem się niemal urażony, moja interpunkcja jest o niebo lepsza. Poza tym nie mam zapędów do niekonwencjonalnej twórczości.
DeanMonka wrzuciłam coś nowego czekam na nową fale hejto-krytyki xd
AnnieHunter nie przesadzaj z tym hejtem :)
DeanMonka btw moja interpunkcja kulała przez gorączkę, to się nie liczy
nie napisałam hejt, napisałam hejto-krytyka
AnnieHunter nie mylmy konstruktywnej krytyki z hejto-krytyką. Dla mnie hejto-krytyka to krytykanctwo, a tego nie zauważyłem w komentarzach
Nuncjusz nie rozumiem dlaczego dalej krytykujecie ten tekst zamiast sprawdzić to co chcieliście
AnnieHunter ja nie krytykuję Twoich tekstów
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania