...

.

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • KarolaKorman 01.06.2017

    Przeczytałam i pomyślałam sobie, że bardzo ciężko żyć takiej osobie. Serdecznie współczuję dotkniętym i rodzinom chorym.

  • ausek 01.06.2017

    Przeczytałam i powiem tak: To nie jest opowiadanie. To zlepek informacji, które można wykorzystać, by stworzyć napradę ciekawą postać. Bohatera, który będzie pokazywał w ''działaniu'', jak zmaga się z przeciwnościami i problemami, które Ty - autor postawisz mu na drodze. ;)

  • Okropny 02.06.2017

    Wikipedia jest pełna "informacji, które można wykorzystać, by stworzyć naprawdę ciekawą postać", yo

  • DeanMonka 02.06.2017

    Ten "zlepek informacji" służy pokazaniu sytuacji, w jakiej znajduje się osoba cierpiąca na tzw. zmorę psychiatrii, borderline. To nie jest materiał na książkę o nastoletniej dramie z samobójstwem w tle.

  • ausek 02.06.2017

    DeanMonka, tego rodzaju pomysł na fabułę odradzam, no, chyba że dasz radę przebić się i wyróżnić w tak oklepanej tematyce. ;)

  • DeanMonka 03.06.2017

    ausek osobiście gardzę tym określonym gatunkiem i nie jestem w stanie go zdzierżyć, więc nawet nie myślałem o pisaniu tego typu tekstu. Użyłem go jako przykładu, tylko i wyłącznie.

  • Ritha 02.06.2017

    Czasem może jakiś przecinek, hm?

  • yeti 03.06.2017

    Dean coś tam czemu mam wrażenie że bronisz sama siebie?

  • AnnieHunter 03.06.2017

    Dean to chłopak nie dziewczyna sor

  • Nuncjusz 03.06.2017

    AnnieHunter Twój? XD

  • AnnieHunter 03.06.2017

    Nuncjusz Nie

  • DeanMonka 03.06.2017

    yeti Poczułem się niemal urażony, moja interpunkcja jest o niebo lepsza. Poza tym nie mam zapędów do niekonwencjonalnej twórczości.

  • AnnieHunter 03.06.2017

    DeanMonka wrzuciłam coś nowego czekam na nową fale hejto-krytyki xd

  • Nuncjusz 03.06.2017

    AnnieHunter nie przesadzaj z tym hejtem :)

  • AnnieHunter 03.06.2017

    DeanMonka btw moja interpunkcja kulała przez gorączkę, to się nie liczy

  • AnnieHunter 03.06.2017

    nie napisałam hejt, napisałam hejto-krytyka

  • Nuncjusz 03.06.2017

    AnnieHunter nie mylmy konstruktywnej krytyki z hejto-krytyką. Dla mnie hejto-krytyka to krytykanctwo, a tego nie zauważyłem w komentarzach

  • AnnieHunter 03.06.2017

    Nuncjusz nie rozumiem dlaczego dalej krytykujecie ten tekst zamiast sprawdzić to co chcieliście

  • Nuncjusz 03.06.2017

    AnnieHunter ja nie krytykuję Twoich tekstów

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania