Boso - dribble

Poszłaś boso, w foliowej sukience, bez różańca (został koło łóżka). Z nieumytymi włosami, bez sukienki i szalika w róże. Bez dobrego, złego słowa. Obok został kawałek czekoladki nietknięty (jak jeszcze mówiłaś, mówiłaś, że umrzesz z głodu).

Zabrałam twoje klucze z serduszkiem (gdybym nie wiedziała, że twoje, pomyślałabym, że moje).

 

Mamo.

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Tjeri 10.03.2021

    Co tu można skomentować... :(
    Pomilczeć razem chwilę.

  • Pasja 10.03.2021

    I ja pomilczę w ciszy. Składam wyrazy współczucia.

  • Anonim 10.03.2021

    In memoriam.

  • Żałoba ubrana w piękne, prawdziwe słowa płynące prosto z serca.
    Są rzeczy ostateczne, wobec których każdy z nas jest bezradny.
    Wyrazy współczucia i wieczny odpoczynek dla Mamy [*]
    Trzeba wierzyć, że kiedyś wszyscy gdzieś się spotkamy, w lepszym miejscu.

  • JamCi 17.05.2021

    Ooooo Boguś tu był. Gratuluję taktu, nie życzę Ci sytuacji, która wywołała ten tekst.

  • JamCi 01.02.2022

    Bogusie tu były. Bydlęta.

  • Akwadar 01.02.2022

    Też zajrzałem.

  • JamCi 01.02.2022

    Akwadar :-)

  • Angela 01.02.2022

    Czysto, prawdziwie i szczerze że aż boli. Pomilczę razem z Tobą.

  • JamCi 07.02.2022

    Dzięki. Szczere milczenie na wagę złota. Za siedem dni rocznica. Jakby było wczoraj. No może przedwczoraj.

  • JamCi 02.01.2023

    Ciągle pożyczam od Ciebie różaniec.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania