Boso - dribble
Poszłaś boso, w foliowej sukience, bez różańca (został koło łóżka). Z nieumytymi włosami, bez sukienki i szalika w róże. Bez dobrego, złego słowa. Obok został kawałek czekoladki nietknięty (jak jeszcze mówiłaś, mówiłaś, że umrzesz z głodu).
Zabrałam twoje klucze z serduszkiem (gdybym nie wiedziała, że twoje, pomyślałabym, że moje).
Mamo.
Komentarze (11)
Co tu można skomentować... :(
Pomilczeć razem chwilę.
I ja pomilczę w ciszy. Składam wyrazy współczucia.
In memoriam.
Żałoba ubrana w piękne, prawdziwe słowa płynące prosto z serca.
Są rzeczy ostateczne, wobec których każdy z nas jest bezradny.
Wyrazy współczucia i wieczny odpoczynek dla Mamy [*]
Trzeba wierzyć, że kiedyś wszyscy gdzieś się spotkamy, w lepszym miejscu.
Ooooo Boguś tu był. Gratuluję taktu, nie życzę Ci sytuacji, która wywołała ten tekst.
Bogusie tu były. Bydlęta.
Też zajrzałem.
Akwadar :-)
Czysto, prawdziwie i szczerze że aż boli. Pomilczę razem z Tobą.
Dzięki. Szczere milczenie na wagę złota. Za siedem dni rocznica. Jakby było wczoraj. No może przedwczoraj.
Ciągle pożyczam od Ciebie różaniec.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania