Brak kontrastu - Autor nie ujawnił się

Rozpływam się w binarnych oczywistościach i ginę z braku kontrastu… Jestem granicami, które mnie ograniczają i próbami, które pragną przełamać ten impas. Określona w miejscu i czasie – jakie to żałosne. Dwuwymiarowa klatka bez klucza zmienia objętość tylko na ulotny moment. Wieczne jest zaś więzienie – i głupcem jest ten, kto myśli, że wybiegając z celi na korytarz zyskuje wolność.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • Jared 18.04.2019

    Wygląda to na dzieło Lamb, ale jakby za mało wyrafinowane językowo i ekspresyjnie :o O takie metafizyczne tonacje podejrzewałbym pasję lub 00:00 :P

  • Pasja 18.04.2019

    Metafizyka i ja? Może.

  • Jared 18.04.2019

    Może nie tyle metafizyka co umagicznienie pewnych stanów psychicznych, o! :D

  • Lamb 18.04.2019

    Jared, to nie ja. :)

  • Light 18.04.2019

    Szybko o.o

  • Jared 18.04.2019

    O właśnie, Light, Ciebie też podejrzewam jaką trzecią XDD

  • Light 18.04.2019

    No dzięki ale wolę dłuższe formy :p

  • Ktoś o zacięciu poetyckim... Może być Lamb i Lght ale i Szu...
    Ja to dopiero zaczynam rozruszać tryby myślowe a tu tekst już jest!
    I to bardzo dobry tekst!
    Na razie nie typuje konkretniej.

  • Pasja 18.04.2019

    O rany jaki szybki Bill Zadziwiona jestem, ale nie mam na razie nikogo na myśli.

  • Pasja 18.04.2019

    Ale pigułka niezła.

  • Pasja ty wiesz :)

  • Pasja 18.04.2019

    Maurycy powiem ci po świętach, ale coś tam wiem.

  • pasja tak czułem

  • Wrotycz 18.04.2019

    Same kontrasty. Binarne: 01. Dwuwymiarowość i trójwymiarowość. Granice i brak granic. Wolność - niewola.
    Kontrasty zderzając się tworzą mentalny relatywizm, z którego nijak wyjść. W sumie dobrze.

  • Freya 18.04.2019

    Przeczytałem komentarze: wykluczam Lamb i Light już choćby dlatego, że one smarują, raczej, dłuższe formy...
    Z pierwszego rozdania widać, że w tej zabawie bierze udział spora liczba osób – niektóre są mało znane ze swej twórczości a piszą całkiem nieźle.
    Tutaj by mi pasowała jeszcze Angela :)

  • Angela 18.04.2019

    Nie biorę udziału : )

  • pkropka 19.04.2019

    Ciężko powiedzieć, tak króciutkie. Na razie wstrzymam się od głosu, może jak się ujawnią piszący będzie łatwiej dopasować.

  • Pan Buczybór 19.04.2019

    Albo Lamb albo Jared

  • Dekaos Dondi 23.04.2019

    Lamb?? No nie wiem?? Ale ładny tekst

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania