Brak tekstu

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • NataliaO 17.06.2015

    Masz bardzo naturalne, namacalne opisy. Fajnie, że można sobie je wyobrazić czytając Twoje opowiadanie. 5:)

  • Marzycielka29 17.06.2015

    A więc z powagą stwierdzam, że nie ma dla ciebie temató nie do opisania:) Znowu udowodniłeś swój wysoki poziom 5:) Więcej się nie da

  • Chris 17.06.2015

    Dziękuję! Gdy przyjdzie Ci do głowy jakiś hardcorowy pomysł to daj znać, chętnie spróbuję ;)

  • Marzycielka29 17.06.2015

    Ok:) Jak narazie to walczę z pomysłem na kolejny rozdział "The Chosen"hahs

  • Chris 17.06.2015

    Walcz, walcz! I odnieś miażdżące zwycięstwo! ;)

  • Marzycielka29 17.06.2015

    Taaaaaa:D Do ideału to mi dużo brakuje hehe Ale próbować trzeba

  • Chris 17.06.2015

    Tak jak napisałem NataliO: Dopoki walczysz jesteś zwycięscą! :)

  • Marzycielka29 17.06.2015

    Racja ,ale teraz czas zbierać tyłek do pracy :(

  • Chris 17.06.2015

    Upodlenie zakuwa nas w okowy rutyny i beznadziei... Czyli znów czas do pracy. Ja mam jeszcze urlop ale doskonale rozumiem Twój ból. Mega wsparcie! :)

  • ciekawie opisujesz, z prostej historii zrobiłeś baśń, +

  • Marzycielka29 17.06.2015

    Oh dzięki:) Aż ryjek mi się śmieje:D Dlatego pisanie daje tyle wolności, to my kreujemy świat :)

  • Chris 17.06.2015

    Głęboki ukłon za tak miły komplement ;)

  • Chris 17.06.2015

    Tak! My kreujemy świat. Nadajemy mu barwy. My jesteśmy światem ;)

  • Marzycielka29 17.06.2015

    To mam pomysł hahaha opiszmy czym jest dla nas pisanie, tworzenie:) Jestem pewna, że Ty zrobisz to perfekcyjnie ja siąde do tego dopiero wieczorkiem co Ty na ti?

  • Chris 17.06.2015

    Ok! Umówieni! Ja też siądę wieczorem. Hihi ale mi słodzisz. Na bank, poradzimy sobie podobnie ;) to do wzajemnego poczytania Marzycielka29! ;)

  • Angela 17.06.2015

    Bajkowo : ) 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania