.
Brak tekstuAutor: ChrisCzytano 464 razyData dodania: 17.06.2015
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić25
Masz bardzo naturalne, namacalne opisy. Fajnie, że można sobie je wyobrazić czytając Twoje opowiadanie. 5:)
A więc z powagą stwierdzam, że nie ma dla ciebie temató nie do opisania:) Znowu udowodniłeś swój wysoki poziom 5:) Więcej się nie da
Dziękuję! Gdy przyjdzie Ci do głowy jakiś hardcorowy pomysł to daj znać, chętnie spróbuję ;)
Ok:) Jak narazie to walczę z pomysłem na kolejny rozdział "The Chosen"hahs
Walcz, walcz! I odnieś miażdżące zwycięstwo! ;)
Taaaaaa:D Do ideału to mi dużo brakuje hehe Ale próbować trzeba
Tak jak napisałem NataliO: Dopoki walczysz jesteś zwycięscą! :)
Racja ,ale teraz czas zbierać tyłek do pracy :(
Upodlenie zakuwa nas w okowy rutyny i beznadziei... Czyli znów czas do pracy. Ja mam jeszcze urlop ale doskonale rozumiem Twój ból. Mega wsparcie! :)
ciekawie opisujesz, z prostej historii zrobiłeś baśń, +
Oh dzięki:) Aż ryjek mi się śmieje:D Dlatego pisanie daje tyle wolności, to my kreujemy świat :)
Głęboki ukłon za tak miły komplement ;)
Tak! My kreujemy świat. Nadajemy mu barwy. My jesteśmy światem ;)
To mam pomysł hahaha opiszmy czym jest dla nas pisanie, tworzenie:) Jestem pewna, że Ty zrobisz to perfekcyjnie ja siąde do tego dopiero wieczorkiem co Ty na ti?
Ok! Umówieni! Ja też siądę wieczorem. Hihi ale mi słodzisz. Na bank, poradzimy sobie podobnie ;) to do wzajemnego poczytania Marzycielka29! ;)
Bajkowo : ) 5
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (16)
Masz bardzo naturalne, namacalne opisy. Fajnie, że można sobie je wyobrazić czytając Twoje opowiadanie. 5:)
A więc z powagą stwierdzam, że nie ma dla ciebie temató nie do opisania:) Znowu udowodniłeś swój wysoki poziom 5:) Więcej się nie da
Dziękuję! Gdy przyjdzie Ci do głowy jakiś hardcorowy pomysł to daj znać, chętnie spróbuję ;)
Ok:) Jak narazie to walczę z pomysłem na kolejny rozdział "The Chosen"hahs
Walcz, walcz! I odnieś miażdżące zwycięstwo! ;)
Taaaaaa:D Do ideału to mi dużo brakuje hehe Ale próbować trzeba
Tak jak napisałem NataliO: Dopoki walczysz jesteś zwycięscą! :)
Racja ,ale teraz czas zbierać tyłek do pracy :(
Upodlenie zakuwa nas w okowy rutyny i beznadziei... Czyli znów czas do pracy. Ja mam jeszcze urlop ale doskonale rozumiem Twój ból. Mega wsparcie! :)
ciekawie opisujesz, z prostej historii zrobiłeś baśń, +
Oh dzięki:) Aż ryjek mi się śmieje:D Dlatego pisanie daje tyle wolności, to my kreujemy świat :)
Głęboki ukłon za tak miły komplement ;)
Tak! My kreujemy świat. Nadajemy mu barwy. My jesteśmy światem ;)
To mam pomysł hahaha opiszmy czym jest dla nas pisanie, tworzenie:) Jestem pewna, że Ty zrobisz to perfekcyjnie ja siąde do tego dopiero wieczorkiem co Ty na ti?
Ok! Umówieni! Ja też siądę wieczorem. Hihi ale mi słodzisz. Na bank, poradzimy sobie podobnie ;) to do wzajemnego poczytania Marzycielka29! ;)
Bajkowo : ) 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania