,, kawa jej dziś dziś smakowała,'' - 2x
,, Alle żeby siedemnastolatek nie chciał dziecka, to jest nie do pomyślenia. '' - tu padłam :D
Pisz więcej foralnych wrażeń. Podkreśla foralnych, może miało być feralnych albo felernych. Kto je tam wie :)
Literówki poprawione :) Dzięki Karolcia, może jeszcze kiedyś coś o forum, na razie mam chwilowo dość tej miazgi xd Ful spontan, podpisuje się obiema rękami. I co jeszcze - miłej niedzieli :>
Fora to poradnik gdzie przeważnie nastolatki wypisują pierdoły. Ale co wypisują dziennikarze o celebrytach. Ludzie wykształceni.
Kiedyś pisano do gazety, dzisiaj Internet. W końcu u nas narodziło się tyłu specjalistów wszechwiedzących, Pozdrawiam 5
Czytałam do śniadania. Chlebem naszym powszednim (z niezdrowymi dodatkami) bym się, kurde, zadławiła na śmierć. Ubawiłam się, wszyscy jeszcze sobie spali, a ja w kuchni dusiłam się ze śmiechu. Pycha felieton. Ty zostaw te cyferki i zacznij może dla jakiegoś pisma, czy coś. Masz nieznośną lekkość pisania. Mrówka Zazdrośna - Piątkóweczka. ♥♥♥
Motomrówciu, dziękuję Ci za motywujący komentarz, choć zmartwiłam się, że byś się udusiła o.o Dla kogo ja mialabym pisac? Może dla tego portalu, co to go właśnie wyśmiałam? xD
A ja to bym chciał żebyś dalej wchodziła na te fora, bo się dobrze ubawiłem czytając. Gdybyś założyła wątek prostych porad na którymś z nich też bym tam pewnie zaczął bywać :) Podoba mi się to ujęcie, ekhm, kobiecej filozofii, takiego martyrologicznego egzystencjalizmu pełnego lęku w najróżniejszych postaciach. Baby to dziwne plemię. Z jednym się jednak mogę zgodzić: nie wiąż się z artystą! XD
Za późno! xD Przepadło. A jak mamy wenę, każdy na co inne, on na siedzenie pół nocy w szczerym polu i polowanie z apartem na zorze i "a może byśmy jeszcze na wschód słońca zaczekali, bo piękne mgły się szykują", a ja próbuję w tej ciemnicy i zimnie pisać, bo mi nurt myśli mózg rozpierdziela, to jest dopiero hard core xD Teraz mnie Pasja zaciekawila tymi celebrytami, więc coś może jeszcze w tej konwencji spłodzę, aczkolwiek hejtowanie weszło na listę grzechów ciężkich, więc przepadłam z kretesem. Dzięki Naz za opinię i pozrawiam:)
Super :). Jest się z czego pośmiać. Że też te kobiety same się nie za stanowią, zanim coś wstawia na forum, ech :D
Zostawiam 5 i ... Chyba czekam na więcej
Ach! Gdybyż Panie takie ludzkie jak Autorka być zechciały o ileż lżejszym byłaby męska orka na ugorach! Panowie jednak (jako pisujący kompinuję!) takich głębokich problemów nie mają (nie napiszę!-znaczy). w wieku przedstarczym zatrudniani są nieustannie przez mini ster (to ten mały zwykle w spodniach), zaś później żyją wspomnieniami i opowieściami. Słaby materiał na porządny felieton. Gratuluję puchu Pani R. ;))
Dziękuję Karawanie, przypominasz mi Freyę, jak czytam Wasze komentarze, to muszę marszczyć czoło, żeby wbić się w tok myślenia, i wyczuć czy pochwała czy beszt :> Pozdrawiam :))
Ups! :))) Ritha z rana lepsza niż śmietana :) (chociaż już popołudnie, kiedy czytam).
Uśmiałem się, masz dryg do pisania w stylu lekkiego felietonu... a taki styl cholernie lubię. Masz ode mnie 5, bez zwracania uwagi na moje drobniutkie poprawki, jn.
- interpunkcja trochę szwankuje
*nie podjęta - niepodjęta
*te pastelowe - pastelowe (dalej jest powtórzenie "tego")
*tym danym przypadku - tym przypadku ("tym danym" to tautologia)
PS. A to: "dupa na tapczan, nogi do góry i jedziesz z gara" - niestety komentarz wcześniej zakosił mi Okropny :(
Dziękuję Zdzisławie, już poprawiłam błędy :) Dziękuję za komentarz i miło mi bardzo :) A fragment z tapczanem widzę, że szczególnie (choć zupełnie przypadkowo) mi wyszedł xd
No to udało się wpaść.
Szybki wniosek.
Jak dobrze byś nie pisała Lei, to w tego typu tekstach pozwalasz sobie na więcej. Mniej się czajnikujesz w nich. Dobry, zabawny tekst. Teraz jednak czekam na dalsze części Twej wiodącej serii.
Pozdro.
"Czytam, porady - masz blokadę psychiczną, na siłę pchaj, nie zaciskaj mięśni, kucnij, może ci zimno? No mówię przecież, dupa na tapczan, nogi do góry i jedziesz z gara." :D:D :D Może jakbym się tak nie śmiała, to napisałabym jakiś konkretny komentarz, ale ... No, super;););)
Komentarze (37)
,, kawa jej dziś dziś smakowała,'' - 2x
,, Alle żeby siedemnastolatek nie chciał dziecka, to jest nie do pomyślenia. '' - tu padłam :D
Pisz więcej foralnych wrażeń. Podkreśla foralnych, może miało być feralnych albo felernych. Kto je tam wie :)
Aaa! I jeszcze jedno - ful spontan najlepszy :)
Literówki poprawione :) Dzięki Karolcia, może jeszcze kiedyś coś o forum, na razie mam chwilowo dość tej miazgi xd Ful spontan, podpisuje się obiema rękami. I co jeszcze - miłej niedzieli :>
Wzajemnie, kochana, pozdrawiam :)
dobreeeeee!!!!!!!! 5
Dziękiiiiii!!!#
Ło matko 5, pozdrawiam ;)
Ło-anka ;)
Fora to poradnik gdzie przeważnie nastolatki wypisują pierdoły. Ale co wypisują dziennikarze o celebrytach. Ludzie wykształceni.
Kiedyś pisano do gazety, dzisiaj Internet. W końcu u nas narodziło się tyłu specjalistów wszechwiedzących, Pozdrawiam 5
Pudelek, hmmmm, tam się jeszcze nie inspirowałam... XD
Ło Matko Bosko! 5! (nic więcej nie napiszę, szczękę mam nadal na podłodze)
Ale, że już nie masz swoich zębów? Myślałam, że jesteś młodszy xp
hie, hie, hie;)
Haiku:
dupa na tapczan
Obie nogi do góry
i jedziesz z gara
<3
Pięknie, możesz wykorzystać, zrzekam się praw autorskich, wydrukuj, powieś na ścianie na łóżkiem. Możesz skreślić ostatnie zdanie xD (żart żart żart xD)
Pozdrowienia dka Rudzinki :>
Czytałam do śniadania. Chlebem naszym powszednim (z niezdrowymi dodatkami) bym się, kurde, zadławiła na śmierć. Ubawiłam się, wszyscy jeszcze sobie spali, a ja w kuchni dusiłam się ze śmiechu. Pycha felieton. Ty zostaw te cyferki i zacznij może dla jakiegoś pisma, czy coś. Masz nieznośną lekkość pisania. Mrówka Zazdrośna - Piątkóweczka. ♥♥♥
Motomrówciu, dziękuję Ci za motywujący komentarz, choć zmartwiłam się, że byś się udusiła o.o Dla kogo ja mialabym pisac? Może dla tego portalu, co to go właśnie wyśmiałam? xD
Kolejny świetny tekst w twoim wykonaniu. Wchodzisz do gniazda żmij. 5
To moje naturalne środowisko, lol. Dzięks Bucz :)
A ja to bym chciał żebyś dalej wchodziła na te fora, bo się dobrze ubawiłem czytając. Gdybyś założyła wątek prostych porad na którymś z nich też bym tam pewnie zaczął bywać :) Podoba mi się to ujęcie, ekhm, kobiecej filozofii, takiego martyrologicznego egzystencjalizmu pełnego lęku w najróżniejszych postaciach. Baby to dziwne plemię. Z jednym się jednak mogę zgodzić: nie wiąż się z artystą! XD
Za późno! xD Przepadło. A jak mamy wenę, każdy na co inne, on na siedzenie pół nocy w szczerym polu i polowanie z apartem na zorze i "a może byśmy jeszcze na wschód słońca zaczekali, bo piękne mgły się szykują", a ja próbuję w tej ciemnicy i zimnie pisać, bo mi nurt myśli mózg rozpierdziela, to jest dopiero hard core xD Teraz mnie Pasja zaciekawila tymi celebrytami, więc coś może jeszcze w tej konwencji spłodzę, aczkolwiek hejtowanie weszło na listę grzechów ciężkich, więc przepadłam z kretesem. Dzięki Naz za opinię i pozrawiam:)
Super :). Jest się z czego pośmiać. Że też te kobiety same się nie za stanowią, zanim coś wstawia na forum, ech :D
Zostawiam 5 i ... Chyba czekam na więcej
Dziękuję:> No to ja chyba napiszę:)
O, nawet Seba wystąpił <3
Jak mówisz Seba to mam przed oczami "Pablo - jem zupę". xD
Ach! Gdybyż Panie takie ludzkie jak Autorka być zechciały o ileż lżejszym byłaby męska orka na ugorach! Panowie jednak (jako pisujący kompinuję!) takich głębokich problemów nie mają (nie napiszę!-znaczy). w wieku przedstarczym zatrudniani są nieustannie przez mini ster (to ten mały zwykle w spodniach), zaś później żyją wspomnieniami i opowieściami. Słaby materiał na porządny felieton. Gratuluję puchu Pani R. ;))
Dziękuję Karawanie, przypominasz mi Freyę, jak czytam Wasze komentarze, to muszę marszczyć czoło, żeby wbić się w tok myślenia, i wyczuć czy pochwała czy beszt :> Pozdrawiam :))
Ritha Puch - leciuteńkie niby poranna mgiełka piórko. Pióreczko. Rarytasik!
Karawan A czoła nie marszcz, źle wpływa na apetyt (samców na Panie) ;)
Karawan teraz kumam i już nie marszczę :D
Ups! :))) Ritha z rana lepsza niż śmietana :) (chociaż już popołudnie, kiedy czytam).
Uśmiałem się, masz dryg do pisania w stylu lekkiego felietonu... a taki styl cholernie lubię. Masz ode mnie 5, bez zwracania uwagi na moje drobniutkie poprawki, jn.
- interpunkcja trochę szwankuje
*nie podjęta - niepodjęta
*te pastelowe - pastelowe (dalej jest powtórzenie "tego")
*tym danym przypadku - tym przypadku ("tym danym" to tautologia)
PS. A to: "dupa na tapczan, nogi do góry i jedziesz z gara" - niestety komentarz wcześniej zakosił mi Okropny :(
Dziękuję Zdzisławie, już poprawiłam błędy :) Dziękuję za komentarz i miło mi bardzo :) A fragment z tapczanem widzę, że szczególnie (choć zupełnie przypadkowo) mi wyszedł xd
Ritha Tak, ten fragment jest cymes :)
No to udało się wpaść.
Szybki wniosek.
Jak dobrze byś nie pisała Lei, to w tego typu tekstach pozwalasz sobie na więcej. Mniej się czajnikujesz w nich. Dobry, zabawny tekst. Teraz jednak czekam na dalsze części Twej wiodącej serii.
Pozdro.
Grazie:) Moja seria chwilowo leży, potrzebuję ciut dystansu od Lei, żeby nabrać parspektywy, no tak mam :)
Pozdro Can
"Czytam, porady - masz blokadę psychiczną, na siłę pchaj, nie zaciskaj mięśni, kucnij, może ci zimno? No mówię przecież, dupa na tapczan, nogi do góry i jedziesz z gara." :D:D :D Może jakbym się tak nie śmiała, to napisałabym jakiś konkretny komentarz, ale ... No, super;););)
Hehe no i super, cieszę się, dzięki:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania