Usunięte

.

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Lawler 11.11.2015

    Szczerze mówiąc nie wiem, co myśleć o tej części. Chociaż znacznie bardziej nie wiem, co myśleć o towarzyszu Thei. Rozwidlony język, robi dziwne miny i skacze po suficie. Jakiś diabełek? Ma ludzkie ciało? Chciałabym to wiedzieć. :D No i co z tą zabójczą mocą bohaterki? Co się stało w jej życiu, że wylądowała na odludziu?
    Piszesz dobrze, ale mam dziwne wrażenie, że akcja gna przed siebie w szaleńczym tempie. Brakuje mi jakiś opisów, nie wiem. Po prostu brakuje mi czegoś, co by odrobinę to wszystko zwolniło. Chociaż to pewnie tylko przez to, że to pierwszy rozdział. Więc czekam. ^u^
    Pozdrawiam

  • Angela 11.11.2015

    No no no, zapowiada się rewelacyjnie. Przeczytałam jednym tchem i nie mogę doczekać się ciągu dalszego.
    Dodam jeszcze, że opisy były fantastyczne i pozwoliły wczuć się w klimat historii : ) 5

  • KarolaKorman 11.11.2015

    Zaintrygowałaś mnie tą opowieścią. mnóstwo niewyjaśnionych szczegółów, ale jest ciekawie, 5 :)

  • Katerina 11.11.2015

    Ciekawe. Wciąga niczym czarna dziura. Towarzyszem bohaterki jest jakiś demon lub jakiś złośliwe stworzenie typu chochlik? Wybacz, że pytam, jeśli uznasz, że narusza to twoja prywatność, to nie odpowiadaj, ale jestem ciekawa jaka sytuacja przyczyniła się do powstania tego opowiadania? :) 5

  • comboometga 11.11.2015

    Jeju, ciągle trzymałaś mnie w napięciu. Muszę przyznać, że jest to naprawdę świetne ;3 Z chęcią będę czekać na kolejne części, pisz dalej :) 5

  • Marzycielka29 12.11.2015

    To mnie zaintrygowałaś! Nie mam pojęcia kim jest ten mężczyzna albo czym ;) Czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój wydarzeń! 5

  • wolfie 12.11.2015

    Serdecznie dziękuję za opinie :) Ps. Katerina, nie chcę Cię urazić, ale odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie zachowam dla siebie :)

  • De Lenire* 12.11.2015

    Ładnie napisane. Podoba mi się, błędów nie wyłapałam, byłam za bardzo wciągnięta :D Troszkę się pogubiłam "kto kim jest" więc może streścisz mi to ? Z góry dzięki i oczywiście 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania