.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (22)

  • Ichigo-chan 21.10.2015

    Głupia Efria, przecież to jest w wierszach fajne, czujesz się jak dziecko, nawet jeśli wiersz jest poważny XD (A przynajmniej Ichi tak ma)
    Jak dla mnie to się bardzo dobrze odnajdujesz. Ostatnie dwie linijki: ♥
    5 ;D
    (Plany na weekend (opcjonalnie dzisiaj lub jutro): napisać rymowany wiersz i czekać na ukłony xD Żarcik ♥)

  • Anonim 21.10.2015

    Ichi, no to czuję się normalna, skoro tam mówisz. Dziękuję, to był eksperyment, a ja uwielbiam eksperymentować ze wszystkim i na wszystkim. Interesująco jest poznawać swoje granice. Napiszesz - złożę ukłon. Już kilku osobom złożyłam pokłony xd

  • Jack Ripper 21.10.2015

    Bardzo mi się podoba i muszę Ci powiedzieć, że ja też podziwiam ludzi piszących wiersze ;)

  • Anonim 21.10.2015

    No niestety, jest to zło niepojęte i tylko nieliczni z talentem mogą się za to zabrać, aby to miało sens i było piękne. Bo wiersze mają być piękne.

  • ausek 21.10.2015

    A ja chciałabym umieć pisać wiersze bez rymów. Jak wybiorę temat to najpierw w ''głowie'' widzę różne rymy i nie umiem tego przeskoczyć :) 5

  • Anonim 21.10.2015

    Czytając twoje utwory zauważyłam ową umiejętność, choć zawsze można spróbować, prawda? Takie nowe wyzwanie, może rymować się mają tylko pierwsze słowa wersów? :D Tak ciekawie. Ej... no, można spróbować

  • alfonsyna 21.10.2015

    Ech, ja znowuż podziwiam tych, co to potrafią bez rymów ułożyć coś, co ładnie brzmi i ma rozsądny przekaz :) Tobie wyszło całkiem przyjemnie, nie ma się do czego doczepić, przynajmniej z mojej perspektywy :)

  • Anonim 21.10.2015

    Twoje mają przekaz, dla mnie są taką wesołą bajką, nawet jeśli ktoś znajduje nogę z butem i później oddaje ją ojcu ukochanej, o ile dobrze pamiętam wątek xd. Więc w pewien sposób są rozsądne, bo zaczynają się i kończą, idziesz w świat absurdu, ale jednak rozsądnie wszystko się z sobą łączy. Alfonsyna, wiem że tłumaczę na siłę, jednak i tak zawsze mi poprawiają humor twoje wiersze

  • alfonsyna 21.10.2015

    Dziękuję, miło mi z tego powodu :) chciałam nawet coś nowego ostatnio napisać, ale jakoś tak utknęłam w połowie, bo ani czasu, ani weny, ani nic :) ale mam nadzieję, że Tobie weny na wiersze nie zabraknie i jeszcze coś tu kiedyś wrzucisz ;)

  • Numizmat 21.10.2015

    Szachy!!! Tylko wieży zabrakło :( Podobał mi się fragment o kimś ze szkiełkiem w oku. Takie fajne nawiązanie do "Romantyczności" Mickiewicza ;)

  • Anonim 21.10.2015

    Numi, aż wysłałabym ci serduszko za odgadnięcie szkiełka !
    Chciałam, uwielbiam szachy, kocham szachy, jednak na wieżę pomysłu nie miałam.

  • Angela 21.10.2015

    Twój eksperyment z wierszem uważa się za udany. Bardzo zgrabnie to wyszło : ) 5

  • Anonim 21.10.2015

    Dziękuję *rumieni się*

  • Morelia 21.10.2015

    A ja podziwiam ludzi eksperymentujących i stawiających sobie nowe wyzwania. Jednym z zadań poezji jest pokazanie tego, jak się czujesz, co przeżywasz, jaki masz problem...generalnie ważne jest wszystko, co dotyczy Twojej egzystencji. Daję 5 :D A teraz się doczepie: literówka w pierwszej linijce - "postało"

  • Anonim 22.10.2015

    Morelina, już poprawiam, uwielbiam próbować nowych rzeczy, czasami wystarczy mi same próbowanie, a czasami się wkręcam :D

  • comboometga 22.10.2015

    Jak dla mnie - bardzo dobry. Przekaz prosto z serca i umysłu, naprawdę piękny ;3 Zgadnij, zostawię Ci coś większego od czwórki :D

  • Anonim 22.10.2015

    Comboometga, to było prostu z serduszka ujęte w proste słowa jakoś ujęte w formę wierszowaną. :D jesteś zabawna, jak się cieszę, że mam ciebie na celowniku. Wymierzam od dłuższego czasu, ale strzelę w weekend - taka tam metafora

  • KarolaKorman 22.10.2015

    I mnie się podoba i dorzucam do kompletu kolejną piątkę :)

  • Anonim 22.10.2015

    Dziękuję KarolaKorman :D

  • Rasia 28.10.2015

    "tak, jak teraz ja." - tutaj bez przecinka ;)
    I znowu szachy, tym razem bez klejnotów. Przepraszam, ja już chyba zawsze będę mieć to w pamięci ;D Udał Ci się ten wiersz, nie ma co. Podziwiam więc, bo słyszałam, że prozaikom dużo ciężej przerzucić się na poezję, niż na odwrót (przykładem taka Rasia). Zostawiam 5 i trzymam kciuki, byś kiedyś wrzuciła tutaj coś podobnego :)

  • Anonim 28.10.2015

    Rasia, przez ciebie owe klejnoty również zapadły mi w pamięć! Nawet nie wiesz, jak bardzo jestem wręcz zachwycona pozytywną opinią, zwłaszcza, że ślęczałam i ślęczałam nad nim.
    ps: aż tęsknię za twoimi tekstami! I za wieczorkami rytuału i spokoju!

  • Rasia 28.10.2015

    Spróbuj spojrzeć na to pozytywnie: ile radości dostarczą Ci one, kiedy znów będziesz miała czas odprawić rytuały :) Cieszę się, że nawet tak zapisałam się na stałe w Twojej pamięci :D Poza tym Twoje słowa są dla mnie bardzo miłe.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania