Cóż szkodzi obiecać
Polski patriota wygrał wybory,
rudy ze stresem się więc boryka,
aż przykro patrzeć, jaki jest chory,
aż mu ze złości pulsuje grdyka.
Jeszcze się brzytwy kurczowo chwyta,
trzeba łotrowi patrzeć na ręce,
oderwać siłą ryj od koryta,
by już nie szkodził nam nigdy wiecej.
Zadek od stołka trzeba odspawać,
i kibicować, jak w niebyt leci,
by wizerunkiem wściekłego gada,
nikt już nie straszył malutkich dzieci.
Komentarze (21)
Tusk się chyba wystraszył, że Amerykanie nie pozwolą mu skręcić wyborów, a w dodatku mogli przestrzec Ursulę von der Leyen, żeby nawet nie próbowała usprawiedliwiać przekrętu. Podkulił ogon i uznał wybory, ale zapowiedział, że w razie potrzeby skorzysta z demokracji walczącej.
Jest wściekły na czerwoną kartkę od wyborców. Coś poszło nie tak. Obawiam się, ż Trump mu nie daruje, tych oszczerstw, które na niego rzucał.
okruszynka,
"Grafomanka 3 dni temu
Wezmą cię w kamasze i będziesz, zamiast obijać się na portalu, to godnie bronić Ukrainy..."
Grain 2 dni temu
Tusk się chyba wystraszył, że Amerykanie nie pozwolą mu skręcić wyborów, a w dodatku mogli przestrzec Ursulę von der Leyen, żeby nawet nie próbowała usprawiedliwiać przekrętu. Podkulił ogon i uznał wybory, ale zapowiedział, że w razie potrzeby skorzysta z demokracji walczącej.
U mnie na wsi trzy głosy padło na Trzaskowskiego. Wszyscy wszystkim przyglądają się bardzo podejrzliwie.
Jedyni młodzi z wyższym wykształceniem?
Pewnie jakiś kryminalny element na gościnnych występach.😞
Sucre, wzięli zaświadczenia, przyjechali z wielkiego miasta po słoiki.
Sucre Bogumił Bogumił Bogumił ile ciebie jest?
"Grafomanka 3 dni temu
Wezmą cię w kamasze i będziesz, zamiast obijać się na portalu, to godnie bronić Ukrainy..."
Sucre, ''Grafomanka 3 dni temu
Wezmą cię w kamasze i będziesz, zamiast obijać się na portalu, to godnie bronić Ukrainy..."
https://x.com/i/status/1929824680770220530
Czemu nie odwiedzasz Postscriptum, tęsknią tam za tobą.
Grafomanka 3 dni temu
''Wezmą cię w kamasze i będziesz, zamiast obijać się na portalu, to godnie bronić Ukrainy..."
Z NOWYM PREZYDENTEM UCZYŃMY NOWE OTWARCIE
BO WOLA WIĘKSZOŚCI NARODU ODRZUCIŁA CIĄGŁE ZWARCIE.
Sprzyja nam też światowa konfiguracja
Aby nie zginęła i obroniła się Polska nacja
Tak nam dopomóż Bóg i Maryja zawsze Dziewica
Niech tym wezwaniem każdy Polak się zaszczyca.
No jak ty rymujesz, niesamowite, dostaniesz order od Karola.
Lotos Dla ciebie te wartości to zwykła szydera ,
dlatego wszystko co Polskie chcesz wyśmiać i poniżyć na wzór twojego idola Hitlera .
realista Nie no skąd taka poezja to wielkie zjawisko nieziemskie, nawet istoty z Marsa by się nią zachwyciły.
"Grafomanka 3 dni temu
Wezmą cię w kamasze i będziesz, zamiast obijać się na portalu, to godnie bronić Ukrainy..."
realista wczoraj o 15:53
Z NOWYM PREZYDENTEM UCZYŃMY NOWE OTWARCIE
BO WOLA WIĘKSZOŚCI NARODU ODRZUCIŁA CIĄGŁE ZWARCIE.
Sprzyja nam też światowa konfiguracja
Aby nie zginęła i obroniła się Polska nacja
Tak nam dopomóż Bóg i Maryja zawsze Dziewica
Niech tym wezwaniem każdy Polak się zaszczyca.
Precz z polityką i religią, precz z krzewicielami tych dwóch prostytutek!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania